Chujnia z podpisem

Witam, moja chujnia jest następująca. Wyrabiam właśnie dowód, a nie umiem się identycznie podpisać. Nie jestem zadnym dys-matołem. Po prostu każdy mój podpis różni się od siebie, to litery w drugiej części nazwiska się zmniejszają, to pojawiają sie odstępy, albo jeszcze coś innego. Chujnia do kwadratu, bo wszyscy w tym wieku nie mają takich problemów, a jak później przyjdzie mi do podpisywania umów, to o konto w banku, to jakiś abonament, etc., to nie będę w stanie rozpoznać, czy to na pewno ja podpisałem owy dokument… Kurwa.

34
96

Komentarze do "Chujnia z podpisem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Od razu możesz sobie jebnąć w łeb z dzidy, dalsze życie w takiej sytuacji jest bez sensu.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ale słaba chujnia.1/5

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Myślisz, że ktos to sprawdza? Jakby mieli problem, to zaproś grafologa, on się na tym zna.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. To stawiaj X, albo nieczytelnie, jakiegoś kutasa machnij, jak w szkolnym zeszycie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. nie podpisuj żadnych umów, bo i tak ich nie czytasz. Między innymi wiesz pewnie dlaczego wszystkie dokumenty posiadają imię i nazwisko z wielkich liter, gdyż wtedy można wobec nich stosować prawo morskie tzn. traktować każdego człowieka jak korporację od momentu urodzenia i nadania mu aktu urodzenia wszystkie dokumenty posiadają imię i nazwisko z wielkich liter. hihi fajnie nie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. jezeli nie jestes trollem to wiedz ze nikomu to nie przeszkadza ze sie troche inaczej podpiszesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. wkurwia mnie to, ze od 3 lat driftuje na jebanym rowerze i nigdy w nic nie pieprznalem, nawet jak jechalem 40km/h a jak tydzien temu jechalem przez las to wpierdzielilem sie w korzen i posunalem 5 metrow po jebanej ziemi i przy okazji walnalem w kierownice pierdolonego roweru i zlamalem obojczyk, no ja pierdole!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. As I cannot thank all those who have been involved, I would like to offer my symbolic gratitude to all those who worked on this problem by naming Mrs Pantazidou, who gave me immense support throughout the whole procedure.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Ladies and Gentlemen, I will attempt to speak English and say something about an important point that has been raised here today, namely how the text of the new treaty is related to the reality that we want to change, how the text of the new Treaty of Lisbon is to guide us and give us the tools we need to take decisions on how to combat climate change, how to deal with the economic crisis and what follows in its wake, namely unemployment and social problems, and how to tackle migration problems and other issues that are high on our agenda.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Pal, It was a shitty day outside, but at least there’ s a couple of doves

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Człowiecze, a jaki to problem. Podpisz drukowanymi. Ja tak robię. Nie jakieś tam fizdółki, tylko normalnie, czytelnie. Wtedy łatwo powtórzyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Tez tak mam.Kazdy dokument podpisany innym charakterem pisma,ale nigdy nie było problemu z tym.Nikt sie nie przyczepil.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. To pisz DRUKOWANYMI.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Podpisuj się „X”

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Zapraszam do naszego łódzkiego wydziału fabrycznego do złożenia CV. Zapytaj kogoś z rodziny, które z prostokątnych papierków to trzy stówy, zabieraj je do łapy i wal do nas. Jeśli dostaniesz tę tyrę, to u nas pisać nie trzeba. A jest szansa, że dostaniesz, bo mając w świadomości, że analfabeta innej tyry nigdy nie dostanie, będziemy mogli, mówiąc delikatnie – rynkowo dostosować koszty pracy do twojego popytu na pracę. Sprawdź wcześniej, co oznacza napis „800 zł brutto miesięcznie” – bo pod tym będziesz musiał pierdolnąć krzyżyk w umowie. Nie martw się 🙂 . Z głodu nie zdechniesz. To jest w naszym obopólnym interesie.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. ” Nie jestem zadnym dys-matołem. ” Szanowny gimbie, to stwierdzenie było trochę na wyrost.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. to pisz 1 literę albo w imieniu albo w nazwisku, jakoś charakterystycznie

  0

  0
  Odpowiedz
 19. no stary ja bazgram jak kura pazurem ale dam CI radę bo też miałem z tym problemik
  napisz jak najszybciej swoje nazwisko kilka razy zobaczysz ze wyjdzie to samo

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Zwiększ masę, problem zniknie

  0

  0
  Odpowiedz
 21. zawsze możesz postawić krzyżyk jak analfabeta 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 22. ćwicz wytrwale krzyżyk,albo lepiej trzy!!!to trudniej podrobić.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. @15 Mesiu, uwielbiam Twoje teksty. 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 24. „dys-matoł” ale dojebałeś lol, a tak wogle to niewiem jak ci pomóc rzeczywiście masz problem.

  0

  0
  Odpowiedz