Chujnia zakopleksionej rodzinki

O takiej chujni nikt chyba jeszcze nie pisał, ale pewnie jest powszechna jak udko z kurczaka w niedziele. Mianowicie mamy z żoną dalszą rodzinkę która niestety wprowadziła się niedaleko nas i nas strasznie wkurwia. Buraki są to niemiłosierne, w dupie byli, gówno widzieli, a do wymyślania swoich opowieści chyba zatrudnili producenta mody na sukces.
Cokolwiek człowiek by sobie nie kupił i gdzie nie pojechał ( a wiedzie nam się znacznie lepiej niż im) jest chujowe, nie warte wydanych pieniędzy i zdecydowanie gorsze od tego co sami mają. Ich 18-letnie das auto zawsze będzie lepszym autem niż nasz nowy samochód, a ich dziecko jest znacznie mądrzejsze od naszego, mimo że to jeszcze niemowlaki. No kurwa, przyjdą Ci tacy hejterzy do domu bez zaproszenia i wysłuchuj takiego pierdolenia i jeszcze ten smród jaki zostawiają po sobie gdy wyjdą, masakra wietrzyc trzeba 2 godziny. Mnie to jebie co oni mają, gdzie byli żyje swoim życiem, to po chuj oni przychodzą do mnie i komentują wszystko co mam w domu, czym i gdzie jeżdże tudzież napierdalają swoje wymyślone historie jacy to są zajebiści. No ja pierdole chyba sie przeprowadze na drugi koniec miasta

73
64

Komentarze do "Chujnia zakopleksionej rodzinki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Też mam takich pojebów w rodzinie. Nie dyskutuj z idiotami.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Po co się z nimi spotykacie? Żona każe?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja mam identycznie w rodzinie…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. wyproś ich, po chuj podtrzymywać niepotrzebną, wkurwiającą relację?

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Ogarnij się i każ im spierdalać. Ile się jeszcze będziesz patyczkować z cudakami.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Lepiej przeprowadź się na drugi koniec polski, bo po drugiej stronie miasta to się mniej opłaca, jeżeli chodzi o ucieczkę przed debilami 5/5

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Bozia rozdaje rodziny takie, na jakie człowiek zasługuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dlatego ja wolę spędzać czas z moją loszką a nie z rodziną. A loszka znakomicie ciągnie mi druta i prosi o więcej, taka jest namiętna i niewyżyta.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Powiedz temu krewnemu iż co prawda masz świadomość że przewyższają was co najmniej o klasę niemal w każdej dziedzinie, to jednak po tym jak ostatnio wybzykałeś jego zacną małżonkę, z satysfakcją stwierdzasz fakt że twoja jest znacznie lepsza w lóźku i przede wszystkim lepiej ciągnie z druta.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Pogonić hołotę w pizdu..

  0

  0
  Odpowiedz
 13. No to fabrycznie chujnia. Ja znowu, jak pojade z moją żoną do jej matki, a mojej teściowej, to siedzi ona cały dzień ze swoją córeczką i mówią o sąsiadach, o dzieciach, o tym kto jest w ciąży, kto się z kim hajtnął, o ciuchach i o innych bzdurach. Już chyba ciekawsze było by słuchanie obrad sejmu

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Jest proste aczkolwiek ryzykowne rozwiazanie – zaproscie ich i zapytajcie czy pisza sie na swingers party ?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. He he może zacznij komentować i oceniać jak oni, a to, że koszulka chyba z lumpeksu za 2zł a to, że auto dziadowskie i takie tam inne. Sam wymyślisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Pierdol tę zjebaną rodzinkę. Najlepiej powiedz, że nie masz czasu, zeby Cię nie odwiedzali.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. To po chuj ich do siebie wpuszczasz? Nie umawiałeś się z nimi więc nie otwieraj.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. To nie wpuszczaj.
  W czym problem?

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Nie wpuszczaj tych burasów do domu i zerwij kontakt.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. To jest tylko i wyłacznie twoja wina cieciu. A wiesz ty, dlaczego? BO, KURWA, WŁASNEGO ZDANIA NIE MASZ TYLKO SIEDZISZ CICHO JAK MYSZ POD MIOTŁĄ. Jakbyś miał jaja, to byś się po pierwsze, umiał odszczeknąć aż by im w pięty poszło. A po drugie, wypierdoliłbyś towarzystwo za drzwi i miałbyś od zjebów święty spokój do usranej śmierci. A tak to, cebulaku, morda w kubeł i nie bulgocz, bo widać rzeczywiście głupszy jesteś od nich.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Pierdol ich.Szkoda twojego życia i nerwów.To nie rodzina,tylko parapety bez mózgu.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Też mam podobnie w rodzinie, a po za tym jak do mojej kuzynki dzwonią że przyjadą do niej to ona się wykręca że gdzieś wyjeżdża albo coś innego, rób tak samo.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Pizda jestes i tyle, nie umiesz przegonic w chuj całe te towarzystwo? ale masz problem.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. nauch sie debilom mowic grzecznie, kulturalnie ale DOSADNIE, ze masz zgola inne zdanie na taki czy inny temat i daj im do zrozumienia, ze takowe wizyty mastz w dupie. Przyjda jeszcze raz bez zapowiedzenia- ty wlasnie wychodzisz na wazne spotkanie i bardzo ci przykro, ale juz mususz wyjsc…i zaczynasz sie ubierac.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Jedz budyń.

  0

  0
  Odpowiedz