Codzienna porcja gówna.

W ramach mojego związku i odkrywania przez ślubną małżonkę potęgi samostanowienia zauważyłem kilka prawidłowości.

Jest zauważalna różnica potencjałów awantur domowych, a konkretnie różnica ich deeskalacji. Są także różne wektory sprawiedliwości, tzn jest tylko sprawiedliwość domniemanego poświęcenia przez płeć piękną i mądrzejszą, i wolną.

Niezadowolenia małżonki kończy się gdy ona tak postanawia, okoliczności przyrody, jak kwiaty, żarty i krotochwile – są pozbawione znaczenia. Chyba, że wektor jest odwrotny – znaczy Wolnej Kobiecie zalezy na pogodzeniu. Uruchamiają się natenczas niezmierzone pokłady żartu i wyrozumiałości.

Związek nie działa.
To małżonek jest faktorem jaki winien ulec zmianie by stał się znośny dla wolnej i niezależnej kobiety.

Poprawne zachowania, bądź brak złych zachowań Pana Domu. Wynikają bezpośrednio z odpowiedzialności Pana domu za te zachowania.
Np. Nie spuścił wody w kiblu, nabrudził butem w przedpokoju, nie wyciągnął zmywarki, był nie miły.

Zachowania Umęczonej Małżonki są wynikiem i konsekwencją zachowań Pana Domu i wynikają bezpośrednio z jego odpowiedzialności. Np. Wydzieranie się per nierobie, nic nie osiągnąłeś w życiu, jesteś nic nie warty. Wynikają z tego, że jest nierobem, nie nie osiągnął w życiu i jest nic nie warty.

Wolność kobiety polega na zachowaniu stanu faktycznego wynikającego z wkładu mężczyzny, ale bez tego mężczyzny. Np. Nie chce już z tobą być, jesteś nieudacznikiem i słabo ruchasz, a właście to nie ruchasz, nie chce też sprzedawać wspólnego mieszkania i podzielić się po pół, nie chcę Cię też spłacać w połowie – ot opuść to gniazdko, za które płaciłeś tylko i zawsze ty (kredyt, czynsz, media, remonty), bo ja gotowałam (chyba, że była awantura) i sprzątałam. To był mój strukturalny wkład w dobrostan emocjonalny.

Nadszarpnięcia tego stanu emocjonalnego awanturami i pretensjami, jak pisałem są bezpośrednio odpowiedzialnością Pana Domu, więc to do siebie miej pretensje.

Stan idealny, pożądny, tak zachowałby się prawdziwy mężczyzna, dżentelmen.
– wyprowadzasz się
– nadal spłacasz kredyt
– nadal płacisz koszty mieszkania
– płacisz alimenty, (bo Pan Domu, zmarnował 15 lat Wolnej Kobiecie)
Każde odstępstwo to pogwałcenie wolności i kapitału wkładu emocjonalnego i schabowych (jak nie było awantur)

Tak, kurwa wiem, masz tylko to co tolerujesz. Dzięki o wielki przedwieczny za sufrażystki, wyrygują odpowiedzialność z natury mężczyzn i ich kulturowego wzorca i nareszcie baby obudzą się z krzykiem dnia codziennego.

Tyle. Chuj.

11
7

Komentarze do "Codzienna porcja gówna."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przed jaki i przed by stawiamy przecinek.
  Porządny, a nie pożądny.
  Pan Grammarnazi

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Nie skupiaj się na jednej kobiecie. Korzystaj z wielu jednocześnie, a nie będziesz się tym przejmował. Jak będziesz się jednego tygodnia spotykał z 3ma kobietami i każda ci tam coś fajnego porobi to nie będziesz myślał o jednej niegodnej. To one mają się starać. Ty masz korzystać. Pozdro!

  5

  2
  Odpowiedz
 4. Gdybyś był silnym samcem alfa z krwi i kości tak, jak ja, to kazałbyś swojemu patałachowi płci przeciwnej stawić się pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego na stanowisko pobierania nasienia patałachów walących do głównego zbiornika i podbijania karty, że to aromatyczna wanilia.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Baba bierze chłopa ze względu na to jakim on jest. Potem zmienia go na siłę na modlę swą, ale chłop zmieniony przez babę jest dla niej nieatrakcyjny. Baba szuka innego a chłop zachodzi w głowę o ku chuj chodzi? Robił co chciała.

  3

  1
  Odpowiedz
 6. W kwestii sprzątania faceci to samo pierdolą.
  Więc nie pierdol głupot, że tylko kobiety.

  3

  0
  Odpowiedz
 7. WYPIERDALAJ PATUSIE Z MIESZKANIA I Z FORUM.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Oby ci założono niebieską kartę, a najlepiej żebyś zdechł.
  Żadne twoje wysrywy na forum cię nie usprawiedliwią.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Jakim trzeba być skurwielem/skurwielką, żeby nie chcieć płacić na własne dziecko!
  Ja pierdolę kurwa!

  2

  1
  Odpowiedz
  1. To akurat prawda. Ale gość nie pisał nic o dzieciach, a żona też może żądać alimentów i to nie tylko, kiedy rozwód był z jego winy. Jeśli, o to chodzi, to jednak co innego, niż w przypadku dzieci.

   1

   -1
   Odpowiedz
   1. Pisał, pisząc ile lat.

    0

    0
    Odpowiedz
 10. Co to kurwa za archaiczna nowomowa?!

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Po prostu jesteś egoistycznym narcyzem

  2

  0
  Odpowiedz
 12. To niezły z ciebie wpierz, skoro wody w WC nie chce ci się opłukać. o kurwa!
  A może oszczędzasz? XDDD

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Znam takich wieprzów więcej, co na wodzie w spłuczce WC oszczędzają. To krajanie mieszkający w Paryżu. Charakterystycznie śmierdzą gównem. Srają, ale w gazety i wynoszą do śmietnika. Jak mu się nie chce chodzić za potrzebą na dwór to sra w ubranie. No bo za dużo wypił taniego wina. Ale on tego smrodu nie czuje bo już się przyzwyczaił. Naprawdę, pod kościołem polskim stoją szukać fuchy „do malowania”. Nowoczesna emigracja. Bzibziak.

   0

   0
   Odpowiedz
 13. Podstawa psychologii związków sie kłania. Kobieta chce posiąść zasoby faceta. Fizyczne i emocjonalne. Facet chce posiąść kobiete. I tak sie zyje na tej wsi

  1

  0
  Odpowiedz