Darcie gęby bab

Witam wszystkich. Nie wiem czy ten świat schodzi coraz bardziej na dno czy ją się czepiam, ale do rzeczy. Byłem dzisiaj w kolejce do lekarza, siedzę sobie spokojnie przeglądając neta w telefonie kiedy babsko na końcu korytarza odbiera telefon i zaczyna drzeć japę na cały korytarz: halo!!! No cześć, i zaczyna swoje pół godzinne pierdolenie, na domiar tego przyszedł jej fagas i oboje napierdalają co jedno to głośniej. Kurrrrwa!!! Co za pojebane chamstwo w tych ptasich móżdżkach siedzi, chcesz drzeć mordę wypierdalaj na dwór a nie robisz burdel, co mnie obchodzą czyjeś pogaduchy – jesteś wśród ludzi to się zachowuj a jak nie to won! Nie każdy chce słuchać o papilotach balejazach i chujsbukach. Śrut i kał

106
83

Komentarze do "Darcie gęby bab"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. True…true 🙁 A co powiesz na pięcioosobową chujnie na plaży tuż za parawanem? Ona drze pizdę,że co się mamusia czepia,że ona idzie raz w tygodniu do kosmetyczki /a nie co dwa dni np./,On na całą plażę pierdoli jaki to nie jest zajebisty bo koledze robotę załatwił a bez niego to długo by szukał (…) LUDZIE TO STWORZENIA GŁUPSZE OD MAŁP.

  Ni chuja poczucia,że obok są inni których nie interesuje,co u Ciebie /w realu czy też chujsbuku/ .

  Mó stary ma rację – pół narodu rozpierdolić z karabinu i wapnem zasypać.I śrutem.

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Niech zgadnę ta pizda to była pewnie wymalowana tłusta locha a ten jej fagas to był typowy 60-kilowy suchar z łysą pałą czyż nie ?

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Mam to samo u mnie w robocie też tak drą mordy, wieś i tyle. Zryte łby nie przejmuj się, tego nie wyleczysz.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. To sie zdecyduj – gęby drą tylko baby (jak wynika z tytułu chujni) czy faceci też?

  1

  0
  Odpowiedz
 6. No najlepsi są Ci co jak rozmawiają przez telefon to muszą podkręcić głośność x3. A tak poza tym to to o czym piszesz to tylko jeden z wielu przejawów totalnego chamstwa w narodzie które teraz panuje.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Powiedziałeś jej to ? Nie, to znaczy żeś sam jest pies i póki będziesz milczał będziesz miał coraz więcej chujni. ^_^

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Może jest jakas aplikacja na androida co zakłóca pobliskie telefony?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja bym ją nagrał, a jakby skończyła to puściłbym odtwarzanie… Ciekawe czy kurwiszcze by zwiało, czy opierdoliło czy może oczy wydrapało? Może jednak coś by w tym pustym łbie zostało?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Kurwa, trochę luzu. Dla mnie przesadzasz. Zawsze możesz włączyć się do dyskusji i zapewniam, że wówczas jest znacznie ciekawiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Chujnia i śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. założę się, że to było na śląsku. Ślązacy nawet jak normalnie gadają międzysobą to drą ryja i się przekrzykują. Z daleka można ich rozpoznać.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. do 11. bo ślązacy to ukryta opcja niemiecka:)szwby jak gadają miedzy sobą to też mordy drą tak,że masakra:)

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @1 True, true. 100%

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @11 jebaj się.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Do 11@ Wy gorole jesteście bardziej popierdoleni wy za to niewiecie co się wokół was dzieja a poza tym też drzecie mordy.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. zakamuflowana opcja niemiecka ale to jeden chuj:)racja

  1

  0
  Odpowiedz