Dlaczego baby wolą głupszych ?

Nie mogę zrozumieć dlaczego mądre, wydawałoby się baby wolą głupich facetów, którzy celowo robią z siebie kretynów, popisują się i żałośnie próbują podrywać, a na inteligentnych, poważnych i przystojnych chłopaków lecą puste debilki?

23
68

Komentarze do "Dlaczego baby wolą głupszych ?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ciesz się, że w ogóle ktoś na Ciebie leci.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. właśnie, na mnie też nikt nie leci.. tylko jedna szpetna baba ze szkoły. niby mądra, no ale kurwa… ja się szanuję trochę.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Po raz baby same siebie nie rozumieją a wymagają od innych zrozumienia. Po dwa wiedz o tym że żadna pizda racji Ci nie przyzna bo musi sie pokłócić. Po trzy zazwyczaj ładne, mądre baby wolą mniej atrakcyjnych partnerów do długo terminowych związków, czemu? Ponieważ koleś jest tak zaślepiony tym co „zbajerował” że świata poza tym nie wiedzi, wie że to jest max co w życiu może osiągnąć. Baba to czuje i jest spokojna że jej nie zdradzi, nie zostawi itp, itd. innymi słowy jest to kompromis. Ps. Przyczyna? Brak miłości ojca w fazie dzieciństwa hehehe:D

  0

  0
  Odpowiedz
 5. No bo baby są debilkami…właśnie dlatego…nie ma mądrych kobiet bo gdyby były inteligentne nie leciałyby na pustaków prawda?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Proste – większość kobiet (nie generalizując) lubi manipulować facetem. W momencie gdy, widzą że gość jest dość kumaty to od razu zdają sobie sprawę, że z takim sobie nie pograją.
  Natomiast weźmie sobie takiego przygłupa, to owija go sobie wokół palca, a ten jeszcze będzie ją po rękach całować za to. Ma większy dostęp do gotówki, może mieć innych 'sponsorów’ na boku, swoim fochem podnosić swoją wartość, etc,,, etc,,,
  Ot i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Bo przeciwieństwa się przyciągają 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Szatan za tym stoi

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Nie martw się… z czasem nam przechodzi. Od ogólniaka już wolimy inteligentnych facetów 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie bój nie bój. Żadna mądra laska nie zwiąże się na dłużej z głąbem. No chyba, że sama inteligencją nie grzeszy, to już inna sprawa…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ale to ma z prawdą tyle wspólnego, co chuj z… nie, no dobra, chuj ze wszystkim coś ma. Ale poważnie – wcale nie wolimy głupszych. Ideał, przynajmniej moim zdaniem, powinien być własnie INTELIGNTNY, rozumieć dowcipy, umieć rzucać subtelne i nie tylko aluzje i podteksty (a żeby tymi trzaskać trzeba je najpierw przecież rozumieć…) Oprócz tego nie może ograniczać. I musi pić. I przeklinać. Wygląd jest sprawą drugorzędną. Infantylni odpadają z miejsca. Taaaa. To są wymagania niegłupiej dziewczyny. Spełniających je brak.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. ja pije i przeklinam. i czasem mi ludzie mówią, żem inteligentny więc może przynajmniej część z nich nie kłamie. a brzydki jestem jak noc listopadowa (masz za oknem jak to wygląda mniej więcej). na pewno nie ograniczam. i chuj – dziewuchy jak nie było tak nie ma.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Bardzo podoba mi się wypowiedź autorki komentarza nr.10. Ale niestety to kurwa czysta bujda,(lub jesteś wyjątkowa) kobiety zawsze tak mówią, wolę inteligentnych, błyskotliwych.Chuja, czysta poprawność polityczna. Tak naprawdę wystarczy koleś w złomowatej BMce (BMW) żeby zaimponować kobiecie bardziej niż ktoś kto naprawdę ma coś w głowie. Czekałem na komentarze pań i szczerze, wiedziałem, że każda powie: Nie to kurwa absolutnie nie prawda! (Kobieta nawet jeżeli myśli tak – powie nie!)

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Dobrze powiedziane – poprawność polityczna. Choć to może działać na takiej też zasadzie jak 'lepiej być pięknym czy głupim? głupim bo tego nie widać na pierwszy rzut oka.’. Tak samo beemke widać od razu, a to, że chłop jest bystry to jeszcze musi być na tyle bystry żeby to umieć pokazać (,nie tego brakuje więc wiem co gadam)

  0

  0
  Odpowiedz
 15. chłopak musi byś po prostu dowcipy i mieć powalający uśmiech 🙂 a „inteligentnego” to sory bardzo ale obawiam się że trudno znaleźć …

  0

  0
  Odpowiedz
 16. co wy dajecie, gadacie, że kobiety nie chcą inteligentów, bo lecą na beemki. no dobra, sama lubię dobre i ładne, najnowsze fury, ale najbardziej będę leciała na starego garbuska 😀
  najważniejsze, żeby się dogadać w związku (to znaczy, inteligencja niech się łączy z inteligencją :D), a nie jakieś usrane beemki, czy dom ze złota, chata z piernika, drzwi z czekolady, ot co.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. To chyba po prostu macie pecha. Inteligentna dziewczyna z głupim facetem może wytrzymać bardzo krótko. Później, kiedy okaże się, że kompletnie nie mają o czym rozmawiać, oraz że mają inne poglądy na różne sprawy, wszystko się sypnie. Taka prawda. Wiele mówi się o tym, że przeciwieństwa się przyciągają. Może i tak. Ale naprawdę na krótką metę. 'Na całe życie’ coś takiego nie przejdzie. Picie i przeklinanie to nie są, wiadomo, podstawowe wymogi. Chodziło mi bardziej o podkreślenie, iż nie chodzi mi o jakiegoś zajebiście wysublimowanego inteligenta, który na urodziny kupi mi tomik wierszy Tkaczyszyna-Dyckiego. (Choć interesuję się też literaturą.) Butelka wina byłaby o niebo lepsza. Co do przeklinania – uważam, że wypowiedziane w odpowiednim momencie moce słowo niejednokrotnie rozładowuje stuację i nierzadko jest po prostu rozbrajająco śmieszne. (choć fakt faktem, mam durne poczucie humoru.)
  Ale skoro już tak rozmawiamy – panowie, Was nie kręcą panny w stylu galerianek? (Choćby na jedną noc?)

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Chyba wieczór nie noc, bałbym się że jak usnę przy takiej to nie zobaczę rano portfela.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. no nie wiem – pytam, bo ostatnio byłam na imprezie z moim zajebiście inteligentnym i w ogóle kumplem, który akurat pokłócił się ze swoją dziewczyną i zaczął oglądać się za innymi (przed czym skutecznie go probowałam powstrzymać). No i dowiedziałam się, że zwraca uwagę na takie… No. Przynajmniej WYGLĄDU galerianek, bo o charakterze się raczej wypowiedzieć nie mogę. Acz wydaje mi się, że facetom często podobają się takie słodkie idiotki. Może też nie na dłuższą metę, ale chyba przyciągają uwagę.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Najlepsze laski lecą na tryglodytów, niestety. Gdy zachowywałem się jak palant, zlewałem laski i gnoiłem, miałem co stukać. Gdy mi przeszło i zachowuję się normalnie – żadna na mnie nie poleci. Tak to jest…

  0

  0
  Odpowiedz
 21. bo ci głupsi są bardziej wyluzowani a inteligenci to sztywniaki takie ze nerwica kobietę bierze jak ma z takim żyć

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Litości!! Co Wy za bzdury piszecie!! Przystojny nudziarz z zadartym nosem to najgorsze, co może spotkać kobietę!!! Może ci głupi faceci wg tych zasmuconych sztywniaków są zwyczajnie obdarzeni poczuciem humoru, którego nie kumacie, a puste debilki lecą na ładne buzie i w dupie mają inteligencję, bo facet to ma być dla nich reprezentacyjny gadżet pasujący do kozaczków!! Ogarnijcie sie trochę, zadufani w sobie nudziarze!!

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Jak z powyższego tekstu rozumuje to po to, aby w przyrodzie została zachowana równowaga. Plus musi zetknąć się z minusem, aby mógł nastąpić przepływ prądu w obwodzie. Tak na poważnie to ja zaliczam się do drugiej kategorii. ŻAL mi tych inteligentnych dziewczyn, które idą na stracenie. Podsumowując!!! Jeżeli ten proces będzie dalej postępował to za kilkadziesiąt lat współczynnik ilorazu inteligencji osób w wieku produkcyjnym zmaleje do 63 (słabo). Dalej nie będę mówił co się stanie z tym krajem, bo prawdopodobnie Polski już nie będzie (wchłoną nas inne kraje).

  0

  0
  Odpowiedz