Dmuchane zjeżdżalnie

Nosz kurdę. Nie chcą mnie wpuszczać na dmuchane zjeżdżalnie, bo jestem według obsługi za stary. Jest to wkurzające, bo od dzieciaka je uwielbiam, a teraz mnie, do chuja, nie chcą wpuszczać, mimo że żaden dzieciak akurat nie korzysta, a ja mam zamiar uczciwie zapłacić. P.S. Nie jestem gruby. Śrut.

73
67

Komentarze do "Dmuchane zjeżdżalnie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Być może jesteś za stary na dmuchane zjeżdżalnie, ale z pewnością w sam raz na gumowe taśmy. Trzy stówy do łapy i zapraszam do złożenia CV w naszym łódzkim wydziale fabrycznym. U nas taśma tak zapierdala, że poszujesz się, jak na prawdziwej zjeżdżalni, ba – jak na roller costerze!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. To jakaś dewiacja? Pierdolnięcie się jajami o ścianę może ci pomóc. W dodatku jak to nagrasz to twój filmik będzie sławny jak tego gościa ze słoikiem w dupie. Może wtedy będziesz się trzepał że tyle ludzi to ogląda a nie że byłeś na zjeżdżalni dla dzieci.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A jak zona stwierdzila, ze jestes niedojrzaly to poczatkowo sie tym przejales, jednak po chwili stwierdziles, ze jestes optymista i na pocieszenie kupiles sobie zestaw HappyMeal

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Gruby może nie jesteś, ale ciulnięty owszem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Taka polityka nic nie zrobisz, jeśli ludzie nie przestaną głosować na tego pierdolonego TUSKA to nic sie w tej polsce nie zmieni.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. proponuje zabawe w piaskownicy.za darmo.wez własne foremki.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Uważam, że jest to bardzo fajna rzecz na odstresowanie, ale że wpuszczana jest tylko dzieciarnia to już inni chodzą przybici i zachmurzeni. Zwykły zjazd daje tyle radochy, że gdyby to każdy robił świat byłby bardziej zrelaksowany. Powinniśmy zrobić zrzutę na wielką zjeżdżalnię polską 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A co to złego, że chce pozjeżdżać? Pojebane myślenie. A Wy co będziecie robić jak dorośniecie? Hmm? 40 lat? O kurwa, ale jestem stary/a muszę się wziąć za siebie, odmłodzić się. Pedalskie buty założyć bo teraz w modzie są. Muszę być młodzieżowy/a. Tak będzie, a że gość chce pozjeżdżać to uważam za normalne. Stwierdzam fakt, iż… żyję wśród głupków.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. #1 hahaha oplulem sobie monitor ze smiechu, no nie moge juz z ta tasma xD

  1

  0
  Odpowiedz
 11. jesteś z Głubczyc ??

  0

  0
  Odpowiedz
 12. o kur… ale masz problem 😉 takie tez bym chciala miec

  0

  0
  Odpowiedz