Dobranocka

Chcę 30 minut bajki o 19:00. Dosyć jebanych reklam przed wiadomościami. Przez to baja kończy się o 19:20. Nie zabierajcie dzieciom tych paru minut radochy. Nie wszystkie dzieciaki mają kablówkę. Na wsi jest 1, 2, Polsat i chuj. Piszcie wszyscy do Rady Programowej TVP, że jest po chuju z bają.

103
75

Komentarze do "Dobranocka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Na wsi jest jak napisałeś: 1, 2, Polsat i chuj. A w mieście 1, 2, Polsat. Przynajmniej macie chuj tv. Nie narzekaj !

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Przecież po to płaci się abonament, żeby więcej reklam oglądać. I do tego powtórki famyliody.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zapłać im jeszcze k…… abonament. Oni ci za to dołożą reklamy wyprodukowanej przez kolesi „zewnętrznych”, z doliczoną działką 100%. TVP, to najbardziej NIEREFORMOWALNA CHUJNIA medialna na Świecie. Ile by nie zarobili, to przesrają a tobie dadzą po raz 98 powtórkę „Misia”.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Żeby żebrać o taki kawałek gówna puszczanego z łachy na publicznej tv? wstyd.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Słowo klucz – „na wsi”. Przeprowadź się do miasta, a będziesz miał nieprzebrane bogactwo programów telewizyjnych – jeśli w ogóle w feworze innych rozrywek znajdziesz czas na telewizję. Dżungla miejska nie jest dla mięczaków. Nie każdy tam sobie poradzi. Ale spróbuj. Jeśli utrzymasz się na powierzchni przez rok, to wygrałeś. Wtedy nie pożałujesz. Są oczywiście tacy, co mówią, że miasto nie dla nich, że wolą wieź. To są właśnie te mięczaki, które nie przetrzymały.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A mnie to też wkurwia!! Ograbiają moją córkę z połowy czasu przeznaczonego na dobranockę. Pierdolona indoktrynacja od najmłodszych lat – naparzanie reklam przed dobranocką powinno być zakazane.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zawsze jak jem kolację to pokazują podpaski wkurwia mnie to.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @1 :D:D mistrz riposty :)))

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Disney w sobotę wieczorem, a w niedziele o 9 rano, co trugi tydzień! To było zajebiste! Lubiłem oglądać te bajki, teraz o te koreańskie ścierwa, to mogę dupę wytrzeć.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Na wsi jest tvp 1,tvp 2,polsat i tvp info.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A weźcie pierdolcie tą telewizję. Bajki dzieciom można puszczać z jakiegoś odtwarzacza. Możecie przy tym kontrolować co dziecko ogląda. Jeśli nie stać Was na odtwarzacz DVD chociażby to zacznijcie oszczędzać i nie płaćcie tym szmatom abonamentu.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A telewizja satelitarna? Przecież ona działa w całej Polsce a nie jest taka droga…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ad 5. „wieź”? Jak ty to kurwa wymawiasz, ćwoku? Ty jesteś pewnie ten inteligent od „swer niebieskich”. Słownik ort tv byś sobie pooglądał wśród tych nieprzebranych rozrywek…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ja mieszkam na wsi i mam programów pełno, a nie tylko polsat, 1 i 2. Zmień szerokopasmówkę na talerz. no chyba, że mieszkasz faktycznie w czarnej dupie. Znaczy dziurze.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. podpaski, wibratory do treningu mięśnia zwieracza i antyprykator. Coś tam o łupieżu no i wyciąg z fiuta na deser…smacznegłe

  0

  0
  Odpowiedz
 17. #7 – A mnie wpienia, kiedy rano przy śniadaniu nagle słyszę reklamę lekarstwa na sraczkę albo zatwardzenie. To jest dopiero „reklama” !!! Te huje od marketingu to chyba mają nasrane w mózgi.

  0

  0
  Odpowiedz