Drzwi od bramy – paździochowa chujnia

Słuchajcie, wkurwia mnie mój sąsiad stary dziad. Non stop otwiera drzwi do klatki, oprócz wtedy jak jest duży mróz. Nie zrozumcie mnie źle, mam ciekawsze rzeczy do roboty, i większe zmartwienia, ale problem polega na tym, że przez to jego otwieranie drzwi na klatkę wszytkie mendy i żule zawsze wbijają do naszej bramy. Albo się melinują w piwnicy, albo leją pod schodami, albo chodzą po klatce i żebrają. W innych klatach zawsze ludzie zamykają drzwi i tego nie ma. Mówiłem mu ja żeby nie otwierał, mówiło mu też kilku sąsiadów, a on twierdzi że jebie powodzią i robi dalej swoje. Raz się jeden sąsiad wkurwił i wykręcił nóżkę, to dziad od razu na drugi dzień do spóldzielni dzwonił, że zjebane i naprawili. Spółdzielnie wywiesiła info że trzeba drzwi zamykać, bo się odkształca mechanizm i drzwi się psują i będą obciążać kosztami lokatorów, to na drugi dzień „ktoś” to info zerwał z drzwi. Wkurwia mnie to, że ludzie mu mówią żeby zamykał a ten ma to w dupie co ludzie mówią i robi specjalnie na przekór. Poza tym na klatce są okna, zawsze można uchylić. Co zrobić takiemu prykowi? Sąsiedzi proszą – ma w dupie, spółdzielnia pisze – ma w dupie. No czemu Polacy są tacy na przekór i zawsze jak coś poprosisz to kurwa na odwrót musi zrobić. Sory za paździochową chujnię ale wkurwia takie coś.

77
47

Komentarze do "Drzwi od bramy – paździochowa chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Skoro jest złośliwy i przekorny to mów mu żeby otwierał. Pokonaj go jego własną bronią.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Sprawa jest prosta: nasrajcie mu solidarnie z sąsiadami na wycieraczkę, klamkę wysmarujcie kałem, można też oddać mocz na drzwi. Po kilku dniach przy okazji spotkania zapytajcie go: A dzień dobry, Sąsiedzie, znowu ktoś drzwi nie zamknął na klatkę, widział Pan, co te skurwysyny zrobiły?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No niestety dużo złośliwości w ludziach. Wystaw mu z zawiasów drzwi do jego mieszkania to jak mu żule zaczną sikać do chaty może doceni nie otwieranie drzwi wejściowych.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ad 2. mistrz! i masz rozwiazanie

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nie wstyd Ci starszą osobę z demencjami oczerniać i jeszcze szykanować?? A jak by był to twój dziadek, to co byś zrobił ?? Trzeba mieć wyrozumienie i szacunek do starszych często schorowanych i samotnych osób trochę empati co??! Jedna Gwiazda, a ty spod @2 sam sobie na czoło nasraj a potem wysmaruj ryj pożadnie kałem dla lepszego efektu. Będzie wiadomo że jesteś capiącym gówno jadem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja bym zrobił tak. Gwizdnąłbym wycieraczkę sąsiada-zjeba, nasrał na nią, rozsmarował na całej powierzchni tej wycieraczki gówno i położył mu z powrotem pod drzwiami, a częścią gówna umazał mu drzwi. A potem powiedział, że widziałem jak jakiś żul to zrobił i to pewnie dlatego, że drzwi ciągle otwarte. 🙂 I do skutku… Na zjebów nie ma rady, bo powtarzać można do usranej śmierci.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zróbcie ściepę lokatorską na drzwi z mechanizmem samozatrzaskowym.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. U nas w kamienicy też był taki problem ze złośliwym dziadem
  który otwierał drzwi do klatki.
  Zróbcie to co my.
  Po pierwsze – nasrać lub naszczać na wycieraczkę dziadowi.
  Po drugie – napisać dziadowi na drzwiach ORMO.
  Po trzecie – postawić dziadowi pod drzwiami puste butelki i inne chujostwo.
  Powinno poskutkować.
  A jak wezwie policję że mu ktoś kibel pod drzwiami robi to wtedy wszystko funkcjonariuszom powiedzieć że dziad meneli wpuszcza a szuka winnych wśród sąsiadów.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. W Polsce jest ogolnie brak kultury. Widac to na kazdym kroku. Po sraniu nie myja rak, wyrzucaja smieci, gdzie popadnie itp. Co dziwic sie staremu dziadowi? Jest Polakiem, czemu ma byc inny, fajny???

  0

  0
  Odpowiedz
 11. z takim „kwiatkiem” nic nie zrobisz…było toto głupie,jest głupie,głupie umrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. To też zostań żulem i lej w czyjejś bramie, chociaż się zemścisz w taki sposób, gimbusie. Trzy, piękne, dawidowe gwiazdki!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Z polactwem – robactwem nie wygrasz. Powiesz że za głośno muza, to dojebie głośniej. Powiedz że za bardzo drze ryja do swojej kobiety – będzie darł się jeszcze głośniej. Powiesz żeby drzwi zamykał, to specjalnie będzie otwierał non stopa. Musiał byś ryj obić, ale wtedy polactwo na obdukcję i policję leci sprawę zakładać. Nasz naród mnie brzydzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @@2 ciota i chuj z ciebie, akcje dywersyjne są dla słabych niech nasra mu na klate wtedy zyska szacun wcześniej wspomianych żuli i bedą przeprowadzac masowe oblezenia

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @2 powinieneś pisać scenariusze do polskich serali o życiu 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 16. 2-ka do @15 Mózgojebie, wypowiadaj się nie na chujni, ale na specjalistycznych forach dla gejów, napletku zasyfiały.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Pewnie jakiś stary ubek ten twój sąsiad.Moja rada jest taka:nasraj,narzygaj i naszczyj mu na drzwi jednocześnie,jest szansa że chuj takiej mieszanki 3 w 1 nie wytrzyma.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. A skąd wiesz że to on, we dwóch w tym bloku mieszkacie? @2 jesteś śmieciem, gorszym od zwierzęcia, nawet koty zakopują swoje gówno.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @18. Faja jesteś, zapomniałeś o obspermieniu drzwi.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. wkurwiaj go codziennie, może na zawał pierdolnie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Panie paździoch chodź pan do piwnicy bo juz tam pan ferdek czeka i sprawa taka jest do pana zeby pożyczyć 5 złote

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Nic nie zrobisz, musiałbyś najebać dziada, ale wtedy pewnie poleci do pana komendanta i na chuj ci to.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. a jaki jad capi gówno, bo nie trybię?

  0

  0
  Odpowiedz