Dwa koty

Opowieść ta chujowa zaczyna się w domu rodzinnym mojej żony, gdzie mieszka jej siostra z jej dwoma kocurami dachowcami wylegującymi się na krzesłach bezczelnie, a inni muszą stać. Kotek matka i jej kotek synalek kurwa zajebana mać, ganiają się po całym domu uprawiając często miłość kazirodczą, ich jedzenie mięsne leży na podłodze w kuchni, gdzie w niedziele ja musze kurwa fa przyjeżdżać na rosołek i drugie danie (schabowy i ziemniaki), a to ich jedzonko odbiera mi apetyt. Ostatnio kotek mamusia wytarzała się w węglu, a ma futro koloru białego i przylazła wylegiwać się na krześle, gdzie ja odświętnio-niedzielnie ubrany, całkiem nieźle się prezentującym, jak to przy niedzieli, musze siedzieć na tych krzesłach i sie wkurwiam, że siostra mojej żony, która ma już prawie 40 lat i nie ma męża, ani dzieci hoduje sobie beztrosko te dwa podstępne kocury, które nie dość, że są dewiantami kazirodczymi, to jeszcze są agresywne i gryzą każdego, kto chce je dotknąć

43
58

Komentarze do "Dwa koty"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. nie łączę się w bólu ale dziękuję za ubaw po pachy. Pozdrów dewiantów 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Mój brat to taki skurwiel dla ludzi, dla mnie szczególnie za to wielki wielbiciel kotów. Kiedyś kota którego przyniósł od kolegi karmił młodymi kaczkami, jaskółkami które zabierał żywe z gniazd albo strzelał z wiatrówki ptaków i dawał mu. A że mieszkamy na wsi w końcu ktoś tego kotka zajebał, to prawie się popłakał. Czemu to zrobili? Bo kot się nauczył polować na domowe kurczaki i kaczki, robił ludziom szkody to go sprzątneli. A trochę wcześniej, jak sierściuch żył powiedział koledze że połamie mu wiatrówkę, jak będzie strzelał do kota. Za to on mógł zabijać zwierzęta, idiota.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Nie spodziewałem się kazirodztwa w tak pięknych okolicznościach przyrody. Ale czy ktokolwiek spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. nie zrozumiesz ludzi kochajacych koty, ma 40 lat jest panna co jej w zyciu zostalo. powiedz o tym co cie boli zonie i moze zmięcie miejsce obiadkow : )

  0

  1
  Odpowiedz
 6. koty to śmierdzące stworzenia mój dziadek ma dwa, najgorsze jest to że kot zasra nawet w swoim domu.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. dewiant kazirodczy ;P

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Argument cebulaka – ni ma menża ni ma dzieciów to już gorsiejszy. Nie podoba się? To przestań biblię czytać i konwenansów przestrzegać i po prostu tam nie jedź.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. ja również sie uśmiałem mały uśmiech w tym smutnym życiu

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jesteś zjebaną marudą. Pozdro!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jesteś zjebaną marudą. Pozdro! i co cię do chuja obchodzi czy ktoś w wieku 40 lat ma zjebanego mężusia i wstrętne dzieciory. We daj spokój ludziom u siebie są.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @10. Nie klnij obesrańcu, tylko wypowiedz się kulturalniej

  0

  0
  Odpowiedz