Emerytury – co mi do tego??

Jestem po studiach i pracuję. Nie mam już dziadków. Wkurwia mnie to, że płacę ZUS, z którego idzie kasa na emerytury dla starców. Co ja mam do tego, że jacyś obcy mi ludzie potrzebują kasy? 30 lat temu było ich 5 minut, to był ich świat, mogli zorganizować go na swoją modłę i się zabezpieczyć na starość. Spierdolili ten system w ten sposób, że zamiast odłożyć dla siebie, to przepierdolili kasę, a z emeryturą zadłużają się u przyszłych pokoleń. Oczywiście tego nie oddadzą, tylko po spokojnej starości i rozpierdalaniu cudzej kasy pierdolną sobie w kalendarz. Jebać starych pierników, pijawki, pasożytów, komuchów z PZPR.

42
106

Komentarze do "Emerytury – co mi do tego??"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. czy ty się z chujem na łby zamieniłeś? Pojęcia nie masz o czym gadasz, jełopie. Nie chce mi się wchodzić w dyskusję na tym poziomie. Pomyśl czasem co by było gdybyś zachorował albo się rozjebał w wypadku a wokoło byliby tacy durnie jak ty? To ile se już odłożyłeś na konto? Ale pacjent…

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak jak ja, żył byś z procentów i miał wyjebane na ZUS. Jednak bycie nędznym robolem predestynuje do oddawania sporej części dochodu swojemu państwu opiekuńczemu.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. to nie ich wina tylko systemu… chujnia bez sensu.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Ty jebana mendo. Takich jak ty powinno się gazować.

  0

  2
  Odpowiedz
 6. Kiedyś kto inny będzie pracował na Ciebie zgredzie..!!!

  0

  2
  Odpowiedz
 7. aleś ty durny

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Masz nasrane…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Oczywiście se takie polskie wywalczyły gdzie takie japiszońskie mendy jak ty siedzą przy korytach oczywiście po znajomości rodzinno-partyjnych i decydują kto za ile ma żyć. W Rosji emerytdostawał Wołge……..do przepłynięcia. Przepłynął to do roboty a nie to wiedomo co. A może w tym umiłwanym przez żydowskiego boga katolandzie by tak to wprowadzić? Ale o takie POlskie walczyli i tzw. katolickie wartości i szlacheckie wartości a te wartości to nieludzki wyzysk kultywowany przez 500 lat. Chłop nie dożywał 30 a starości dożywali nieliczni, najsilniejsi. Mają tych wartości na własnej skórze przyjemność doświadczyć. Do zakutych pał i tak nic nie dotrze bo będą dalej popierać prawice i kościółek. I teraz będą umierać z głodu w robocie do śmierci a nie jak za bezbożnej komuny lenić sie. Jak komuś źle to może sie do niebios pomodlić albo pod kościół na żebry lub o wstawiennictwo santo subita. Róbta co kceta jak mawiał jeden z mędrców wszak mamy wolność i demokracje.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Weź nie pierdol, bo to wina systemu a nie tych ludzi, co ty myślisz że oni składek nie płacili? Tobie też 30 lat pierdolnie yntelygencie zasmarkany ani nie będziesz wiedział kiedy i co wtedy zrobisz pójdziesz do dziadka na grób popłakać, albo znowu tu coś napiszesz bez sensu. Tak kurwa jest że jak Kali ukraść to być dobrze, ale jak Kalemu ukraść to być źle. A w ogóle to jebie od ciebie czosnkiem, sknero pierdolona.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. I co było dalej? Prosimy o ciąg dalszy.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ty glupi cepie

  0

  1
  Odpowiedz
 13. I dlatego nie zajdę w ciążę i dziecka nie urodzę. Już spada przyrost naturalny. Wymrzemy kiedyś na maksa śmiercią naturalną i kraj zniknie z mapy. Fuck system! 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Nie pierdol egoisto, bo jak bedziesz stary to tez bedziesz chcial miec emeryture. Jestes asocjalny i tyle!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. system jest prosty. rząd wmawia ludziom że żyje się coraz dłużej, podnoszą wiek emerytalny a ty jako młody człowiek bulisz składki na mundurowych pasożytów i resztę kliki. po przepracowaniu 40 lat składkowych i wpompowaniu kilkudziesiąciu lub kilkuset tys. zł w zus nie dożywasz emerytury i uderzasz w kalendarz a twoje środki idą się jebać. nic ich nie obchodzisz, najważniejsze że przez całe życie dostarczasz kapitału a kaska rozchodzi się po prywatnych kieszeniach złodziei.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Z tymi składkami na zus, cały ten system emerytalny to taki myk, że w czasie wojny brakowało pieniędzy na ów wojnę i wymyślono taki oto sposób zabrania ludziom pieniędzy pod przykrywką zabezpieczenia im przyszłości.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. jesteś wyjątkowo pierdolniętym okazem zdebilniałego studenta. Masz problem do starszych że na nich płacisz. Nie dociera do ciebie że to nie starsi przepierdolili siano tylko rzad ich wyruchał i ciebie z resztą też. Czemu nie sadzisz się na sitwę nierobów w sejmie. Zapewne brakuje ci jaj jak każdemu jajogłowemu. Najlepiej jednak pojechać po tych którzy i tak są skopani przez państwo. Obudzisz się dupku jak dopadnie cie starość i dotrze do ciebie że twoje pokolenie nie robi z tym kompletnie nic ale gdyby ktoś czasem chciał wprowadzić ACTA to jak idiota byś skakał w proteście. Gdzie byłeś jak głosowano podniesienie wieku emerytalnego bo przecież o tobie kretynie była wtedy mowa

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Gdyby nie ci starcy, to byś ciulu żadnych studiów nie skończył, bo musiałbyś sobie na nie najpierw zarobić. Za kolejnych trzydzieści lat to ty będziesz takim starym piernikiem, pijawką, pasożytem czy jak tam jeszcze byłeś łaskaw nazwać starsze pokolenie. Życzę ci, żeby wtedy Twój wnuk wypierdolił cię za drzwi ze słowami, że starucha utrzymywał nie będzie. Chociaż właściwie nie, dla dobra społeczeństwa nie miej dzieci, niech takie geny jak twoje wymrą w jednym pokoleniu.

  0

  2
  Odpowiedz
 19. Powiem tyle-gdybym siedzial sobie grzecznie w knajpie/pubie/na lawce w parku i uslyszal bym jak jakis ziomek z taka madroscia wyjechal to w telegraficznym skrocie wstalbym i przypierdolil mu w ten pusty pazdzierzowy leb.Jestes po prostu bezczelnym kurwa szczylem.Zycze ci zebys nie dozyl wieku emerytalnego i te wszystkie laskawie przez ciebie placone skladki zus rozjebal na bilety do cyrku dla pracownikow.Nosz kurwa dziadkow sie jebany czepia nie plac zusu wyjedz na wyspy kurwa bergamuty i bedziesz szczesliwy.Mendo

  0

  2
  Odpowiedz
 20. ” co ty myślisz że oni składek nie płacili? ” Hehehe :-)))) Gimby nie „rozumiejo”, że w czasach PRL-u obowiązywała waluta PRL-u, która była po przemianach ustrojowych warta tyle co papier na nią zużyty. System ewidencji tzw. składek praktycznie nie istniał (tzn. niby był, ale i tak mało kto zwracał na to uwagę, bo wszystko i tak było państwowe zapytajcie mamusię czy tatusia o świadectwa pracy w początku lat ’90 jak ludzie biegali po upadających zakładach, które niby płaciły). Niestety ci ludzie nie zarobili na swoją starość I TO NIE JEST KURWA NOWOŚĆ IMBECYLE, przewidziano to i powstał fundusz rezerwy demograficznej, który miał być zasilany z prywatyzacji(hahahaha). Żeby nie przedłużać oni gówno zarobili na swoją starość. Dziękuję.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Nieźle pojebało komentujących. Autor ma rację. To brutalne, co pisze, ale dlaczego my, młodzi mamy odpowiadać za jakieś czyjeś długi z przeszłości. Mnie tam chuja obchodzi, kto nawalił z zusem, ale nie zamierzam płacić na starych grzybów. Jak tylko skończę studia, to wypierdalam do UK. Tam we własnym biznesie płacisz 10 funtów na miesiąc zusu.

  1

  1
  Odpowiedz
 22. Widzę, że w #18 dresik się ujawnił, co to po wizycie w PUP siedzi na ławce, pije tanie piwko i czeka, komu można przypierdolić wraz z kolegami. Mesiu cię na taśmę nie przyjął?

  2

  0
  Odpowiedz
 23. Ty głąbie! To ja na ciebie też nie chcę pracować! A jak wylądujesz w szpitalu na jakiś wyrostek robaczkowy to zrób to sobie prywatnie! A nie w szpitalu z mojej składki! Dzięki tym „starym piernikom, pijawkom i pasożytom” i ICH płaceniu w ogóle dziś istniejesz. Jełopie! Zamknij papę i się za wolontariat lepiej zabierz bo chyba czasu masz za dużo!

  0

  2
  Odpowiedz
 24. z takim podejściem do życia,lepiej się powieś ,ulżysz wszystkim!

  0

  1
  Odpowiedz
 25. Nie pierdol, pracujesz na zleceniu za 800 u mesia to zadnego zusu nie płacisz. Ciekawe czy ty sobie odłożysz na emeryturę. Nie było jeszcze takiego pokolenia w którym większość populacji jakiegoś kraju by tego dokonało.

  0

  1
  Odpowiedz
 26. I ty będziesz kiedyś Indianinem ….

  0

  0
  Odpowiedz