Gdzie z kwiatami?

W zeszłym roku odszedł mój ojciec. Matka zażyczyła sobie, że postawi pomnik nie tam taki zwykły, musiał być w czarnym połysku, z wielką płytą (bo to dla niej, mówi, też będzie) to się wszyscy z mamą i rodzeństwem złożyliśmy. Kto widział, aby na pomnik wydawać 12 tysi, mnie to jebie, gdzie będę pochowany! Szczegół. Wkurw przyszedł dzisiaj. Pojechałem na grób ojca z małym zniczem i skromną wiązanką z żywych kwiatów i nie miałem gdzie tego postawić! Pomnik 2/2 metry!! Tutaj jakieś dwie sztuczne wiązanki, w każdym rogu duże te białe kwiaty, nie wiem jak się nazywają. Zniczy od zatrzęsienia. Ludzie!!! AAAAAAA?#$#&$-#$#$&&#!!!?

28
19

Komentarze do "Gdzie z kwiatami?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. chryzantemy

  15

  0
  Odpowiedz
   1. w kryształowym wazonie

    3

    1
    Odpowiedz
 3. Szpan lans w Bulanda to normalka. W USA na cmentarzach są małe tabliczki a w Bulanda ogromne kolosy żeby było widać że to jest państwo i że stać a co! Co z tego że cały rok to buractwo nie wie żeby przyjść i postawić choćby znicz, posprzątać ale jak nadejdzie TEN jeden dzień czyli 1 listopad trzeba nakupić różnego badziewia czyli zniczy, kwiatów i stanąć sobie koło grobu z familią która rywalizuje w tym co kto lepsze postawił i obgaduje nieobecnych. Wszyscy muszą wiedzieć że tu jest państwo, tu jest bogato, trzeba łypać na innych i spoglądać wkoło czy „paczom sie” jak tak to poprawiać kwiatki, znicze, jak nie pogardliwie prychnąć.Lans, szpan i chamstwo.

  15

  2
  Odpowiedz
 4. Ale autor to dno. Kuupił tani znicz ( albo ukradł) i teraz ma ból dupy że inni mają gest i kupili drogie wieńce

  10

  7
  Odpowiedz
  1. Ale masz zagwozdkie matole. Albo albo albo i medytuj teraz nad tym. Jesteś typowym właśnie takim polaczkiem o jakich tu mowa.

   6

   3
   Odpowiedz
   1. Matoł to twoja stara

    1

    1
    Odpowiedz
 5. Jak te wszystkie nagrobkowe utensylia są ofiarowane bezimiennie, z potrzeby wspomnienia Twojego Taty, to powinieneś być dumny z takiego Ojca. Jak jest to manifestacja zamożności, chęć pokazania się, wypierdol to całe badziewie do śmietnika.

  7

  0
  Odpowiedz
  1. Jeszcze inaczej: tato ma liczne rodzeństwo i nie wiem dlaczego, ale wszystkie te ciotki „mają swój znicz”. Tzn, że jak przyjeżdżają na grób to nie muszą kupować nowego tylko sam wkład. Więc mamy 6 wielkich zniczy (o pozostałych nie wspominając), o które trzeba dbać, mama musi je myć, bo by się ciotka jedną z drugą na śmierć obraziły, gdyby ktoś znicz wyrzucił.

   4

   1
   Odpowiedz
 6. Nazywają się chryzantemy, głąbie. Z księżyca spadłeś czy z choinki się urwałeś? Skąd się biorą takie dziwolągi? Kupiłeś na grób bukiet z róż?

  3

  9
  Odpowiedz
 7. 12 tysięcy na pomnik to standardowa cena… Ja kupiłam pomnik za 7900 (chińskiego nie będę kupować…) A w końcu się okazało że „cała reszta” wyniosła 3k. Kicha ale takie są realia

  4

  3
  Odpowiedz
 8. Popierdolone macie z tym „ubieraniem” nagrobków. Sama pamięć nie wystarczy? Na chuj tyle miejsca marnować?

  4

  1
  Odpowiedz
 9. Pani Mesinia mowi ci- w imieniu wszechmogącego Latającego Potwora Spaghetti kijek w dupeczkę patałaszkom niewieścim co raczą wąchać konserwy z motylich jagód i kwiaty. Amen Amadeus Mortis

  1

  5
  Odpowiedz