Globalizacja

Muszę powiedzieć co mnie naprawdę wkurwia.
Globalizacja hoduje coraz bardziej tępe pokolenia. Młodzież bardziej dba dzisiaj o to żeby być modnie ubranym, a wartości takie jak rodzina i wzajemna życzliwość zanikają coraz szybciej. Jebane laleczki i gogusie dbają tylko o lajki na facebooku a w głowie tylko pustka i brak jakichkolwiek własnych refleksji. Wszyscy słuchają tego samego gówna z radia, wszyscy dają się manipulować, wszyscy jarają się tymi samymi gównianymi filmami. Doba szybkiego przepływu informacji jest wielkim paradoksem. Z każdym można się skontaktować czy to przez SMS czy maila, a ilu tak naprawdę mamy prawdziwych znajomych? Powszechność niemalże wszystkiego dziwnym trafem sprawia że wszyscy są nieszczęśliwi. Coraz więcej ludzi popada w depresję, zwiększa się liczba samobójstw. Wszyscy szczycimy się jaka to ludzkość jest niesamowita, a większość z moich znajomych zachowuje się jak zwierzęta. Żyje z weekendu na weekend, z imprezy na imprezę. Czemu tępa dziewczyna która się maluje ma więcej fejmu niż przeciętna, lecz ładna i mądra dziewczyna? Nikt już nie czyta książek, nie zachwyca się sztuką. Dla mnie większość ludzi jest przeciętna aż do porzygu. Wszyscy bazują na wcześniej usłyszanych opiniach, co wspaniale obrazuje wszechobecną manipulację.
Czemu jest tak, że dziewczyna zawsze wybierze spedalonego chłopaczka który co chwilę poprawia włosy, zamiast normalnego mężczyzny o szczerych uczuciach?
Pierdolcie modę bycia pizdą! Mężczyzna to jest mężczyzna. Nie może być nieudacznikiem i jakimś niedojrzałym emocjonalnie pedałem!
Dziewczyny, dlaczego jesteście w większości tak opryskliwe dla większości ludzi?
Zastanówmy się dokąd zmierza dzisiejszy świat… Jestem załamany…
Mógłbym godzinami pisać o tym co mnie wkurwia, lecz nawet nie mam teraz wystarczająco dużo ochoty na długie wywody, dlatego podsumuję to słowami Georga Bernanrda Shaw’a.

„Te­raz, gdy już nau­czy­liśmy się la­tać w po­wiet­rzu jak pta­ki, pływać pod wodą jak ry­by, bra­kuje nam tyl­ko jed­ne­go: nau­czyć się żyć na ziemi jak ludzie”

128
54

Komentarze do "Globalizacja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Masz rację. Ja też nie mogę już patrzeć na to co stało się ze współczesnymi ludźmi. Musisz być bardzo wartościowym człowiekiem, z którym pewnie świetnie mógłbym się dogadać. Ale widzisz, tacy jak my żyją stłamszeni pod ciężarem głupoty ludzkiej, ślepej fascynacji technologią, lansu i szpanu otoczenia. Świat traci prawdziwe wartości, takie jak przyjaźń, empatia do drugiego człowieka, chęć dzielenia się, potrzeba niesienia pomocy. Dominuje egoizm, materializm, nastawienie na zysk, interesowność i znieczulica na krzywdę drugiego człowieka. W sieci znaleźć możemy wiele filmów pokazujących zobojętnienie społeczne: człowiek leży na chodniku potrzebując pomocy – nikt nie podchodzi, wszyscy wpatrzeni w swoje smartfony mijają go z obojętnością. W autobusie nastolatkowie okładają niewidomego, który kulturalnie usiłował zwrócić im uwagę że niszczą kasownik – zero reakcji, ludzie wręcz odsuwają się na boki i na najbliższym przestanku wysiadają. Młodzi ludzie nie potrafią budować trwałych więzi z ludźmi. W kontaktach coraz częściej kierują się wyłącznie własnym interesem. Brakuje taktu, kultury i prawdziwych wzorców do naśladowania. Im bardziej jest ktoś chamski, tym większe uznanie zyskuje wśród rówieśników. Eeeech … ludzkość zmierza do samounicestwienia. Pozdrawiam normalnych.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. juz od dawna uwazam ze ludzie powinni sie przestac rozmnazac bo nic dobrego to nie przynosi ziemi, tylko coraz wiecej tego gowna lazi. Po co na ziemi sa zydzi , karaluchy i inne robactwo>?>

  0

  0
  Odpowiedz
 5. KURWA, PIĘKNE. Stary, dla takich chujni tutaj wchodzę.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Wszystko co opisałeś to prawda, niema też normalnych facetów a są jedynie pizdy i łyse dresy chujnia i śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jedz budyń.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Postępujący globalizacja nie poczynić w Kongo większa szkody, ze względu na wrodzona zdrowy rozsądek u miejscowa murzyn. Przeciętna kongijczyk unikać zwierzęcy zachowania aby nie dawać pretekstu gabońska kłusownik, który czaić się w chaszczach i często mieć słaba wzrok. Imprezy w kraju Kali odbywać się z umiarem i w skromna sposób – tak, aby nie zużywać za dużo kosztowna granaty moździerzowa. Czarny ludność zwykle wcale nie wyczekiwać przesadnie na taka imprezy, często wręcz oddalać się z imprezy na wieś albo na inny kontynent. Depresja w Kongo występować tylko u biała misjonarz – tu szybko pomagać okadzanie albo maczeta. Każdy kongijski kobieta łączyć w sobie seksapil Szamila Basajewa oraz diaboliczna intelekt ichneumona. Za takie zalety kobieta dostawać lajki z palmowy liścia na czarny portal społecznościowa „Facefoock”. Tylko niektóry kobieta mieć gruby głos i nosić flanelowa koszule, co zresztą być niepraktyczne w tutejsza klimat. Kongijski mężczyzna mieć szczery uczucia wypisane na twarzy, często korektorem. Te uczucia dotyczyć zwykle tradycyjna aktywność jak: próżnowanie, jedzenie i pompowanie kongijek. Czasem uczucia dotyczyć sztuka oraz czytanie książek. Wtedy twarz wykrzywiać pocieszna krokodyli uśmiech. Blask kultury i humanizma być w Kongo tak silny, że Kali robić się od tego jeszcze bardziej opalona.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Spokojnie, nie ta, to inna. Może zjedź na ręcznym, to pozwoli ci ostudzić emocje.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ale po co tak owijać to wszystko w bawełnę? Trzeba było od razu napisać że najbardziej wkurwia cię fakt, że jeszcze nie zamoczyłeś szabelki.

  0

  2
  Odpowiedz
 11. Nie wiem czy to zmierza we właściwym kierunku, ale obecnie pojawia się na tym portalu coraz większa rzesza krytyków rzeczywistości, najczęściej nie swojej, a ubywa ludzi którzy mają rzeczywiste problemy.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. 1000 pkt + darmowe bilety mpk dla tego autor. Zgadzam się w 100% i jestem tego samego zdania – świat zmierza stronę chujni…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. To jakich chłopów wreszcie te baby wybierają? Pizdy w rurkach czy chamskich karków? Potrzebuje obiegowej opinii, bo nie wiem na jakiego stajla prędzej zarucham.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. 2 gwiazdki. Bo żaden pajac nie będzie mi dyktował jakim być mężczyzną. Zapomniałeś dopisać wieśniackiego tekstu o postawieniu domu i zasadzeniu drzewa

  0

  0
  Odpowiedz
 15. usunąłem fejsbuka nie dlatego, że teraz jest moda na usuwanie fejsbuka. na to mam wyjebane. usunąłem, bo w dniu moich urodzin otrzymałem fejsbbukowe życzenia od przeszło 100 osób, podczas gdy telefon ze szczerymi życzeniami otrzymałem może od 5-10 osób, które okazały mi się bliższe, niż się spodziewałem. nie chodzi mi o to, że tak niewiele osób tak naprawdę o mnie pamięta, tylko o to, że ludzkość całkowicie upadła. dawniej, kiedy kolega miał urodziny, robiło mu się niespodziankę i składało unikalne życzenia, bo przecież każdy jest inny. ludzie jednak wychodzą z założenia, że jeśli napiszą „bania”, albo „sto”, to będzie miodzio w każdej sytuacji. dramat, niech jakaś siła rządząca światem zrobi hard reset tego burdelu

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Kurwa człowieku chciałem podobna chujnie napisać.

  Pierdolone społeczeństwo większości nie ma zainteresowań jest tylko zbędnym pierdolonym balastem który nosi ziemia, którzy nic nigdy nie wytworza i nigdy nie będą się na niczym znali. Spytajcie kilku znajomych jak działa suwmiarka, czy chuj wie co, np w ktora strone odkręca sie srube, albo jaki jest wzór na pole kwadratu odpowiedzi typu „a po co mi to potrzebne wiedziec” niech spierdalaja tepe chuje.
  Ale kurwa jebana historie Eurowizji czy innego gówna to znaja na pamięć.

  A co do mezczyzny, to maksymalne chujnie przezywam jak patrze na to spoleczenstwo pierdolone pokolenie niedojebow umyslowych. Najlepszy test na mesczyzne.
  Odciac go od spoleczenstwa i swiata i internetu, dac mu pare podstawowych narzedzi. I jesli sobie poradzi budujac schronienie i zapewnienie sobie wyzywieni to moze sie uwazac za mezsczyzne, a nie tak jak te wszytkie pizdzielce s zbloku którym zapierdoli sniegem całe osiedle, a z pośród 300 osob którzy siedza w swoich klatkach i narazekajac mowia „nudze sie” zadna kurwa nie wezmie lopaty i nie odsniezy 1 m kwadratowego ktore zajeło by mu jakies 30 sekund, nie dojebalizm ludzki nie zna granic. A pozniej debile kopią sie w sniegu cala zime bo nikt nie ruszy jebane zapchlonej pierdolonej leniwej dupy.

  Moge dodać że wkurwia mnie też cały ten bezmozg spoleczenstwa, pierdolone podązanie za stadem Przykład, kilka lat temu jak chcodziłem do gimnazjum była moda na spodnie dzwony u dziewczyn, kazda takie miala, teraz jest spierdolona moda na wąskie nogawki, spytaj ktorejs czy zalozy dzwony, to w 99% poleci komentarz ze to tragiczny fason itp
  Wiec sie kurwa pytam co sie zmieniło bo ubrania sa nadal takie same jak byly, wynika z tego ze ludzie nie posiadaja wlasnego zdania i sie dostosowuja do iększosci.Podsumowujac 90% pierdolonych ludzi na swiecie nie ma własnego zdania.

  Popatrzcie tylko na ulice, jak chcodza faceci lub kobiety w wieku 16-30 lat praktycznie ten same ciuchy tylko w innych kolorach.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Globalizacja chyba raczej pozwala odkywać coś nowego niż oglądać to samo.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Zgadzam się niestety ze wszystkim

  0

  0
  Odpowiedz
 19. najlepsza puenta: przemowa ch. chaplina z filmu ‚dyktator’ – inteligentni znajdą…

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Dlatego trzeba mieć coś, co nas oddali od tego kurestwa globalizacji.mJa mam moją loszkę, która codziennie obrabia mi pałę… To lepsze niż globalizacja.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Mówisz o social engineering, a to tylko jedna składowa problemu globalizacji. Głównym jej problemem jest system finansowy.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Dobra chujnia, ode mnie kolego 5/5 gwiazdek zapomniałeś dodać o mas mediaach które sterują ludzmi są stosowane różnego rodzaju psychomanipulacje, a ludzie nie do konica świadomi łykają wszystko jak popadnie. Ładnie napisałeś dobrze się czytało, w innych okolicznościach mógbym się z tobą napić 🙂 Pozdrawiam Cie!

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Kurwa jaki ty jestes pojebany. Prowadzisz sam dom? Masz dzieci? musisz oplacac rachunki, kupic ubranie í zarcie? NIE. to robia za ciebie twoi starzy. Jak wyjdziesz kiedys na swoje i bedziesz musial za 1600 zlotych utrzymac rodzine, to bedziesz inaczej gdakal. Ja nie lubie biedy i nedzy.Zarabiam w Niemczech godna kase i chuj ci do tego, na co wydaje.Lubie zyc z rozmachem i zwiedzac swiat. Stac mnie na urlop w Dubaju albo na Maderze. A ty spierdalaj nad brudne polskie morze i klep biede.Ja lubie zyc dostatnio i chuj ci do tego gowniarzu.

  0

  1
  Odpowiedz
 24. Wszystko spoko. Ale skoro jesteś taki fajny i dojrzały, to dlaczego nie umiesz sformułować swojej opinii bez wyzywania ludzi od „pedałów”? Gej też człowiek, może daj dobry przykład, skoro Cię wkurza powszechna płycizna.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Zgadzam się z tobą w 100%! Dokładnie to samo mnie wkurwia w otaczającym i dziwnym świecie! Tak samo jak ty mam własny styl i je*ie mnie moda na co popadnie!

  0

  0
  Odpowiedz
 26. A poczekaj jeszcze kilka lat przyjacielu, aż podrosną dzieciaki chowane na dzisiejszej telewizji. Żebyś zrozumiał o czym piszę, musiałbyś obejrzeć kilka serialów dla dzieci na tematycznych kanałach bajkowych. Żyjemy w dziwnych czasach. Dobrze, że chociaż jako taki pokój w Europie jest, ale jak pokazują ostatnie wydarzenia, pokój ten nie będzie wiecznie trwać.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Okazuje się, że wszyscy komentujący + autor to żywe przeciwieństwa osób z chujni. Osoby wyjątkowe, interesujące. I dlatego siedzą na tej stronie. Hahaha… 😀 Ja nie ukrywam, że blisko mi do opisywanego osobnika.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Wkrótce rozwiążą się Twoje problemy. Idzie wojna, idzie krwawa rzeź. Ale pseudomedia i rozbuchana konsumpcja znieczuliły stado baranów, które potulnie podłoży łeb pod topór.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Za Arystotelesa też mówiono, że młodzież biesi się i głupieje oraz że cywilizacja z tego powodu upadnie. Potem mówiono tak jeszcze za kilku filozofów, królów, teraz Ty tak mówisz, a po Tobie będą tak mówić jeszcze praprawnuki.

  0

  0
  Odpowiedz