Głupie pizdy

Przytoczę tu przykład mojej klasowej wazeliny. Otóż jest sobie u mnie w klasie taka jedna, głupiutka dziewoja. Zbiera znajomych na nk, nawet tych z którymi nigdy słowa nie zamieniła. To jest popularne zjawisko. Ta poszła dalej. Dodaje do znajomych wszystkich nauczycieli, ba mało tego, komentuje każde nowo dodane przez nich zdjęcie np: „Och jak pięknie pani profesor wygląda!”, „Piękne zdjęcie” (sic!) Na jaki chuj to wszystko, się pytam? Na lekcjach rozmawia z nauczycielami słodzącym tonem, włazi im w dupy jak nikt inny chyba. Później, że ma zajebiste oceny i dostaje świadectwo od Prezesa Rady Ministrów. Dzięki Bogu, mam w klasie grupę osób, która próbuję z tym walczyć, poprzez publiczne docinki i pojeżdzanie po niej. Niestety to za bardzo nie skutkuje. Zero godności. Śrut przechuj!

36
66

Komentarze do "Głupie pizdy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wiesz tą tępą kurwę można przeboleć…ale żal dupę ściska że nauczyciele na to nie reagują…ale cóż poziom naszego ciała pedagogicznego też jest naszo-klasowo-różowy czyli krótko mówiąc jedni debile uczą innych debili a powinni wszyscy wyzdychać w piździec.

  2

  1
  Odpowiedz
 3. Ja mam w klasie podobną sytuację. Tylko, że mam takie dwie, które nie dość, że wchodzą wszystkim w dupy, nie chodzą praktycznie w ogóle do szkoły, a co do czego jak nauczyciel ma wstawić zagrożenia, to one się słodko uśmiechają do niego i z tego też powodu tych zagrożeń im nie wystawia. Jak mnie to wkurwia.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. No tak jak pisałem-kadra nauczycielska jest CHORA.Dobrze że mam za sobą edukację bo bym się załamał…

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Kto się kurwą urodził kanarkiem nie umrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ale z was dzieciarnia. Pierdolicie jakieś farmazony o naszej-klasie, zdjęciach, zagrożeniach. Albo zlejcie szkołę i zacznijcie cieszyć się młodością, albo weźcie się do poważnej roboty, bo z tych ocen i pasków i tak chuj wam przyjdzie. Żeby się przebić w realu i tak trzeba pokazać, że się jest dobrym i skutecznym, a pracodawca będzie srał na papiery.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. goopya peezdo! za to co zrobiłaś więcej ręki ci nie podam!
  Olać takie suki trzeba zimnym moczem. Każdy miał na pewno styczność z takimi i każdego (oprócz ich samych i paru równie głupich wyjątków) na pewno to wkurwiało. Trzeba żyć.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. To jest chujnia i każdy się tu może wypowiadać…z wieku dzieciarni wyrosłem,pracuję już długi czas więc weź nie pierdol i naucz się czytać ze zrozumieniem bo nikt tu o jebanych paskach czy ocenach nie mówi tylko o tym że kadra nauczycielska jest tak samo skretyniała jak te blond kurwiszcze(a wiem co mówię bo znam trochę nauczycieli…szczególnie ci z niby nowego pokolenia są tragiczni)To jest chujnia…wiadomo że pisanie nic nie zmieni ale lżej na duszy jest…
  Moja rada-dolać laxigenu;)

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Do autora „To jest chujnia i każdy może się tu wypowiadać…”. To ty nic nie rozumiesz – zajmujecie się jakimiś pierdołami, zamiast tym, co istotne – nawet nie widzicie, na czym polega problem z edukacją. Poprostu pyta przestaje stawać, jak się to czyta. To tak, jakby być na środku suchej pustyni bez wody i pierdolić, ze kanapki są z kurczakiem, a nie z kiełbasą.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. wywalcie nk i z głowy ja już tak dawno zrobiłem. szkoda czasu na ta dziecinade

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Dobra to się wypowiem i starczy bo jałowa dyskusja z tobą….chujnia właśnie jest od pierdół…jest od wylewania żali na problemy które nas otaczają…wiadomo że to nie pomoże ale człowiekowi lżej się robi…szczególnie jak okaże się że on sam nie jest ze swoim bólem osamotniony….a czy dotyczy to problemów szkolnictwa,egzystencjonalnych czy tego że właśnie srałem i papier na rolce mi się skończył to już inna sprawa….
  Na czym polega problem ze szkolnictwem obecnie wiem(za dużo miałem kontaktu z wykładowcami na akademii nie chce mi się przytaczać bo książkę bym napisał)i stwierdzam że ogólnie system jest chujowy bo nauczyciele są chujowi…ogólnie debilizm i zanalfabecenie całego społeczeństwa postępuje w zajebiście szybkim tempie…to zdecydowanie nie jest pierdoła…
  Dobra starczy tego myślę że zrozumiałeś o co mi chodzi…
  Pokój.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jako były nauczyciel: olewać tą chujnię z daleka. Nie mordować się z debilami debilami, dupowłazami, nie walczyć z tym gównem. To system jest chory a nie nauczyciele. Narzekanie na chujnię w kraju a co się dzieje? W kazdej normalnej robocie gówniarz za takie numery co w szkołach odpierdala dostałby jedną lampę pod oko drują w jaja i by się skończył dzień dziecka a nie kurwa, psycholog i skargi rodziców. To też debile, sraka jedna zamiast nie dać żreć jak się skurwiel nie chce uczyć to mu jeszcze pogryzie żeby się nie męczył synalek albo córunia. Nie jest dobrze panowie i panie chujowiczki. Jesteśmy w gównie po szyję i ciągle dolewają szamba. Nieciekawie to będzie jeśli nie przyjdzie wreszcie ktoś kto rozpierdoli wreszcie ten kurwa, społeczny układ polski a nie będzie głaskał nastolatków po dupskach. Jak to jeden z chujowiczów napisał – powinni wszyscy wyzdychać w piździec – racja, ale łącznie z tymi gnojami w ławkach. Pozdrawiam.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. typowa mentalność zakompleksionego jadowitego polaczka.. robi krzywdę tylko ego takich marnych kreatur jak ty, żyj z tym a jeśli zazdrościsz to.. też do lizania przystąp!

  0

  1
  Odpowiedz
 14. numer 13 ty pewnie jesteś żydkiem zgadza się?

  0

  0
  Odpowiedz