I tak powiem

Drogie chujowiczki i drodzy chujowicze. Śledzę uważnie to nasze chujowe forum już od kilku miesięcy, ale historia chujni przeze mnie przejrzanych sięga prawie dwóch lat wstecz. Pierwszy wniosek jaki mi się nasuwa jest taki, że wszyscy, ale to wszyscy popełniamy te same pojebane błędy życiowe i pakujemy się raz po raz w jakieś gówno, nie umiejąc wyciągać wniosków i słuchać rad innych ludzi. W moim przypadku czytanie chujni spełnia swoisty efekt terapeutyczny. Nawet psycholog tak mi swego czasu nie pomógł jak te wszystkie chujozy razem wzięte. Ja tu wlazłem z desperacji obecnej zimy, kiedy kurewskie życie dało tak mi popalić jak nigdy. Jak generalnie nienawidzę tych wszystkich ludzi co mnie otaczają, to do was jednak czuję szacunek. Macie na tyle zryte baniaki, żeby tu przychodzić i pisać te wszystkie wyssane z pizdy rady, ale jednak czuję z wami bliżej niezdefiniowaną więź. Pomimo tego, że należę do wiosennego wysypu 30-latków na chujni i powinienem mieć poukładane we łbie ze względu na swój wiek, to wiele się od was nauczyłem. Gównarzerii z gimbazy i nastolatkom z liceum radzę przesiewać to co czytacie przez większe sito, bo nie macie jeszcze doświadczenia życiowego i łykacie wszystko jak Sasha Grey, ale większość z was tu żalących ryja, może śmiało szukać porad życiowych. Nie ukrywam, są to niejednokrotnie twarde, szorstkie i nieuczesane rady – ale stanowią one masę krytyczną tego portalu. Bo po to się tu przyłazi, żeby napisać swoje i dostać w odpowiedzi, kilka zjeb, kilka świetnych rad, kilka chujowych rad, jedną radę od instruktora fitnessu, informację, że ogry robią z kości chleb, a czasem przypomnienie, że warto zmienić rękę. I super, ja to wszystko rozumiem. Kutasom, którzy piszą, że za długa chujnia i że nie chce się im czytać proponuję grzecznie wypierdalać i poczytać artykuły w SuperExpressie, tam z pewnością znajdą pasjonujące i zwięzłe wypowiedzi. Wczoraj było o bikini z kapusty i że to hit sezonu, więc chuj wam z rzyć. To był apel was, bo na chujnie już mi się nie chciało zebrać sił, idę na kawę i poopierdalać się na słoneczku. Chuj wam wszystkim w dupę i wiatr w oczy. Pozdrawiam serdecznie!!!

76
59

Komentarze do "I tak powiem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. o mesiu i jego komentach zapomniałeś, a to esencyja tyj naszej Chujni 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 3. 1@ Gdy widzę: ‚gdybyś zarabiał…’ od razu przestaję czytać. Swoją drogą może warto byłoby punktować odpowiedzi, te chujowe byłby ukrywane i spokój w dałnami. Do Autora, takich Chujan nam trzeba!

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Też was wszystkich kocham, chujowicze!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ej kozacko dowartościowujący wpis.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ziom! Autorze tego wpisu… wydajesz się być forumowiczem chujem maźnięty po ustach. Nic dziwnego. Któż inny mógłby kwilić tutaj tak, jak Ty, który to Ty przypominasz mi moją czterdziestoletnią znajomą hodującą koty i zdziwaczałą od kilku już lat. Oczywiście też czułbym się z Tobą powiązany więzią nienawiści, czy też ukrytej wrogości, jaką czuje się często do smotruchów leżących przy ulicach zaszczanych własnym moczem od upojenia alkoholowego, bełkoczących coś pod nosem, jak Ty w tym mało bystrym poście przemawiasz głosem takiegoż właśnie czarnucha leżącego na chodniku. Dzięki Ci za wpis i pozdrowienia dla Ciebie z głębokim fiutowym przekazem w usteczka Twe dziewicze.

  P.S.
  Czekamy niecierpliwie na kolejny wpis cichego i nic nie znaczącego głosiku Twego przeciętnego, jak najniższa krajowa umysłu.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. chuj Ci w dupę i na Imię, pozdrawiam!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. to nie jest chujnia, wtf?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. pan prezes radzi przesiewac przez większe sito, haha

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Szanowny Komentatorze: Nie wiem, co oznacza skrot wtf”? Prosze o wyjasnienie.

  0

  0
  Odpowiedz