Intercyza

Deszczowy wieczór, z nudów wchodzę na babskie forum, czytam żale jakiejś baby, że jej przyszły mąż chce z nią podpisać intercyzę, że pewnie jej facet ją nie kocha skoro chcę zrobić rozdzielczość majątkową. Inne baby na forum doradzają, żeby nie brała z nim ślubu, skoro chce intercyzy to znaczy, że jej przyszły ją nie kocha, że jej nie ufa, że cham, że prostak, itp. Szkoda nawet było mi komentować te ich wypociny. Po trzech dniach znów zajrzałem na te babskie forum i z ciekawości podszyłem się pod babę i zadałem pytanie – „dostałam spadek od rodziców, dom z działką czy podpisanie intercyzy z przyszłym mężem to dobry pomysł?”. Co te babska odpowiedziały? Wszystkie chórem odpisały, żeby zarobić rozdzielczość majątkową z przyszłym mężem, bo może kiedyś cię w życiu wyjebać a wtedy zostaniesz z niczym, że to dobry pomysł, że jak mąż kocha to powinien to zrozumieć, itp. Heh babska jebana hipokryzja…

150
67

Komentarze do "Intercyza"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To jest niesamowite, że każda osoba płci żeńskiej jest mistrzynią rangi światowej jeśli chodzi o hipokryzję.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dokładnie tak !!!
  Każda kobieta to zakłamana kurwa !!!
  Brzydzę się tym pomiotem.A najbardziej wkurwia mnie to,że w żywe oczy kłamią,że takie nie są.A takich sytuacji co opisałeś jest na pęczki…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Norma, kolejny dowód jaki to fałszywy gatunek, mnie właśnie suka zostawiła po wspólnych wakacjach, problemów nie było a i ja za wszystko zapłaciłem, frajer! Kurwa! A na pytanie dlaczego to zrobiła odpowiedź, bo tak czuje blabla kurwaaaaa.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. bo baby to chu..je i tyle ,i tez mma w planach jak by co intercyza bo jedna mimo ze bez ślubu to i tak odemnie wyciągała a niby tak kochałą przez 8lat taaaa nie wierzcie babom i tyle jak kocha to intercyza odrazu bedziecie wiedziec z kim macie do czynienia i na czym jej zalezy !!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A co to intercyza?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Piękny przykład:D

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Pierdolone baby! Fałszywe egoistki, którym cały świat ma się obracać wokół ich własnych pizd! Gardzę wami, nie potrzebuję kobiet, a gruchę zwalić sobie sam mogę.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. baby to chuje przyzwyczajaj się:))

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Mylisz się kolego. Nie tylko „babska” są dwulicowe. Tacy ogólnie jesteśmy my – ludzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ha! Dobry jesteś. Całkiem niezłe badanie kretynizmu społeczeństwa Ci wyszło.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. dawaj linka!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. hahahaha ale się uśmiałem 😀 kobiety są straszne

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Hehe to dowaliłeś do pieca. Akurat w przypadku spadku czy też darowizny przed czy nawet po ślubie (!) małżonek w przypadku rozwodu wcale nie musi się tym dzielić z drugim małżonkiem. To samo się tyczy dochodów z praw autorskich. Najlepsi na forach są ci co na gównie się znają.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. 100% racji, kobiety to zupełnie inny gatunek… i weź tu żyj z nimi 😐

  0

  0
  Odpowiedz
 16. kurwa, sto procent prawdy!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Co ty się wczoraj rodziłeś ? Baby tam mają. Popierdolony umysł. Zero logiki. Napierw nawywija na wspólne konto a póżniej przyjdzie do ciebie z płaczem i powie :
  – No i co ja teraz mam zrobić !!??
  Inny przykład, to „sprawiedliwy” podział obowiązków. Masz jej pomagać w sprzątaniu, praniu, prasowaniu, gotowaniu ale do tego jebanego rachunku prowadzenie i obsługa samochodu już się nie wlicza. Tak samo naprawy domowe. Bo ONA NIE POTRAFI.
  Jak słyszę o równouprawnieniu, to wysiągam listę obowiązków obu stron i każę przeczytać i porównać. Już nie słyszę o równouprawnieniu.
  Akcyza to bardzo dobry pomysł, bo niedługo dojdzie do tego, że przy rozwodach faceci będa płacić almenty żonie za to, że była żoną, jak w Ameryce.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Bo kobiety to suki

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Tak kobiety nie są niczego warte chłopak się stara z miłości do niej bardzo ją kocha pieprzy się w łużku z nia żeby ją pożądnie zadowolić ich je nie interesuje prawdziwa miłość tylko miłość materialna muwi się że to faceci są do niczego ale kobiety są jeszcze gorsze bawia się uczuciami ja taki nie jestem dla mnie pieniądze nie są ważne ale one po za nimi świata nie widzą i sie za nie oddają jak ścierwa bez godnośći wale na miłość jedna dziewczyna sprawiła że to piękne uczucie dla mnie tyle teraz znaczy co bateria zużyta i jestem cały czas nie szczęśliwy przez nia moje życie straciło kolory jest szare przez ta jebaną miłość żałuję że zainteresowałem się miłością i kobietami niech to będzie dla was przestroga moi chujowicze pozdo.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. komntujący jestescie beznadziejni 🙁 nie wszytkie kobiety to hipokrytki.. Jak czytam tu wasze wyzwiska to naprawde zyc sie odechciewa SAME CHAMY 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 21. do 18. Żałosny jesteś ćwok. Mówi ci to facet. Z takim ćwokiem nawet największy twardziel by nie wytrzymał, co dopiero kobieta. Weź się w garść i nie mazgaj się tylko żyj dalej.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @16 – Ja pierdolę. Akcyza? Ale ok, dajmy na to, że to zwykłe przejęzyczenie. Po drugie – co Ty, wczoraj się rodziłeś? Wiesz dobrze, że ludzie dzielą się na ogarniętych lub nie. Mężczyźni i kobiety. Ogarnięci lub nie. To, że znajdujesz sobie chujowe panny, które są księżniczkami, nic nie znaczy. A w związku – każda strona powinna sobie pomagać. Też Ci mogę ze stereotypami wyjechać, że facet przychodzi na chatę, siada w fotelu, ogląda telewizję i nic nie robi. Fajnie? Ps. gotowanie, sprzątanie, prasowanie to nie są przyjemności, którymi raczymy się my – kobiety. A czy prowadzenie i obsługa samochodu nie są dla Ciebie przyjemne?
  Na koniec tylko jedno zdanie: precz z księżniczkami! – płci żeńskiej i męskiej, jeśli wiecie o co chodzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Ciekawa sprawa, ostatnio sam myslalem o calej intercyzie. Jezli ja mialbym sie zenic a kobieta by wystapila o to
  to bym sie zgodzil jezeli mialbym pewnosc ze sie kochamy. Dziwne te kobiety, dziwne.

  0

  0
  Odpowiedz