Jebana praca zaliczeniowa

Cały długi weekend siedziałem pisząc jebaną pracę zaliczeniową. Napisałem w 5 dni kilkanaście stron niepotrzebnemu nikomu, oprócz jebniętego doktora, gówna o chuj wie czym. Zadowolony i zmęczony zapisałem ją, po około pół godzinie chciałem jeszcze nanieść ostatnie poprawki. Otwieram zapisaną pracę i co kurwa widzę – rząd krzaczków zamiast efektu mojej ciężkiej pracy. Okazało się, że jebany plik został uszkodzony przy zapisywaniu w jebanym open officie. 5 dni zapierdalania poszło psu w dupę! Mam teraz 3 dni do oddania pracy i ni chuja nie wiem jak ją napiszę od nowa!

19
39

Komentarze do "Jebana praca zaliczeniowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Słabe jednostki same się eliminują-kopie zapasowe się robi na różnych nośnikach frajerze…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Do pierwszego komentarza: tobie nigdy nie zdarzyło się popełnić błędu? A frajerem jest kogoś łatwo nazwać w necie, a w cztery oczy to już pewnie odwagi by brakło. Nie myli się ten, kto nic nie robi, więc albo ty gówno robisz i jesteś nieomylny albo też popełniasz błędy, więc sam siebie możesz nazwać frajerem. A co do głównego posta: nic nie poradzisz jak tylko zebrać tyłek i do roboty. Nie masz innego wyjścia jak tylko zacząć od nowa. Trzymam kciuki. Pozdro.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zasrana elektronika. Robi ludzi w chuja jak tylko się jej zachce. Współczuję ogromnie…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. To ja autor pierwszego komentarza-zdanie podtrzymuję i mam was głęboko w dupie.
  -Jeżeli ktoś jest idiotą zawsze mówię mu to w twarz także na żywo(głównie na żywo bo debilizmu znieść nie potrafię)
  -Za frajera Cię przepraszam bo w sumie niepotrzebny on tu był,ale jednak jak ktoś robi tak ważną pracę i nie robi jej kopii zapasowej to jest po prostu głupi i sam na siebie chujnie sprowadza.
  -Robię różne rzeczy,jak każdy błędy popełniam,na komputerach w skali od 1 do 10 znam się góra na 5 ale nie popełniam takich podstawowych błędów jak brak kopii zapasowej najważniejszych danych.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. DOBRZE CI TAK FRAJERZE

  0

  0
  Odpowiedz