Jebani ludzie żyjący sloganami i trendami

Kurza ślepota. Nie ogarniam jak można być tak prymitywnym, żeby postępować według tego co masowe slogany ci dyktują. „Wyszaleć się”, „korzystać z życia” „carpe diem”, „studia to tylko papierek”, „nie masz facebooka nie istniejesz”, „prawdziwy facet powinien”, „wygryw to…”, „przegryw to…”, „jeśli nie potrafisz znieść mnie, gdy jestem najgorsza…”. Koorwa, na serio nie ogarniam ludzi, którzy to wszystko łykają do tego stopnia, że traktują to jako priorytet w swoim życiu i rzeczywiście z pasją realizują. Jak łatwo sterować i ogłupiać ludzi. Rzucisz takim debilom slogan o korzystaniu z życia to debile uwierzą, że ich życie będzie zmarnowane jeśli nie nabiją odpowiednio wysokiego licznika melanży, wyrzyganego alkoholu, podskoków do łupanki, darcia mordy wśród znajomych, odbytych stosunków seksualnych, wycieczek do obcych krajów, nawalonych fotek to ich życie NIE MA WARTOŚCI. Jak łatwo jest narzucić masom baranów i lemingów hierarchię do tego stopnia, że bydło histeryzuje, żeby tylko pójść na imprezę, żeby mieć jakąś szmatę ze sklepu, bo jest teraz modna, żeby podejmować kolejne działania w życiu, które ogół dał sobie wpoić. Nie twierdzę, że rzeczy, które wymieniłem to coś złego, ale jeśli ktoś robi wszystko co w jego mocy, żeby je realizować, bo slogany tak każą to jest zjebany i tyle. I jeszcze ludzie powtarzają te slogany. Poczytajcie książkę Huxleya: „Nowy wspaniały świat”, gdzie ludzi hodowali i programowali, takimi samymi sloganami, odtwarzając im je podczas snu setki razy. Większość z was jest koorwa taka sama. Sterowana z zewnątrz. Jak nie pójdziecie na żadną imprezę przez dłuższy czas, nie zachlejecie, nie kupicie jakiegoś gówna, nie zaliczycie, nie poskaczecie do łupanki i nie podrzecie mordy z bydłem, nie zrobicie progresu w „karierze”, to zaczniecie wierzyć, że jesteście bezwartościowi. Za to z pewnością spełniony człowiek to ten, który powie na starość: byłem na 217 imprezach w życiu, na dwudziestu rzygałem. Koorwa, jest tyle ciekawych, interesujących rzeczy, doświadczeń na świecie, że nawet nie zliczę, ale może kilka procent ludzi nie postępuje według schematów bydła. I najlepsze jest to, że większość te slogany traktuje jako oczywistość, bo skoro wszyscy tak to powtarzają to musi być prawda. Programowane, bezmyślne bydło.

98
9

Komentarze do "Jebani ludzie żyjący sloganami i trendami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie mówię, że melanże są ciekawe, ale jakie rzeczy według Ciebie są ciekawe i interesujące bo mnie nic nie interesuje, nie cieszy i nie widzę w niczym sensu.

  26

  4
  Odpowiedz
  1. Ewolucja = rozwój we własnym zakresie, w opozycji do bezczynności ew. regresu

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Ja uwielbiam się uczyć, ale nienawidzę szkoły, a został mi ostatni rok. W szkole uczą w większości rzeczy bezużytecznych.

   7

   0
   Odpowiedz
  3. Ja też nie widzę w niczym sensu, ale chciałbym chodzić na melanże żeby zaistnieć w społeczeństwie

   2

   3
   Odpowiedz
 3. Ja tam lubie wypic w moja dziewczyna 0,5l i potanczyc do rana przy dobrej muzyce, i nie dlatego ze tak mowia slogany, tylko dlatego ze uwalnia to wiele hormonow ktore na chodzien sa gdzies ukryte.

  2

  7
  Odpowiedz
 4. Ja żyję dla estetyki i by wypełnić mą misje.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Niska inteligencja, kompleksy,małość, chamstwo. Głupolowi wszystko wmówisz. Zakompleksiony będzie próbował odbić swe kompleksy na innych lub poprzez udawanie, lansowanie sie, mały ćwok jest z reguły złośliwy a chamy nikogo nie szanują jeden przez drugiego sobie dowalają więc jest jak jest.

  6

  0
  Odpowiedz
 6. Co do mody to widziałem że „chyba” moda jest na chodzenie……..bez skarpetek. Widziałem dziś takich gimbusów chłoptasiów i dziewczyny, nastolatki. Zimno, mokro, kurtka,czapka(!) a buciki takie jak do biegania i skarpetek brak. Oczywiście to wszystko chyba jest na jakąś mode bo specyficznie to wygląda czyli kurtka, spodnie wąskie, czapka osadzona na uszy, itp.

  8

  1
  Odpowiedz
 7. Autor tej chujni to przegryw
  🙂

  1

  12
  Odpowiedz
  1. EeeeeEEEE KuuuuUUUrrwaaaa tesz tak soondze eeeee hehehehe fra jer heeeee paaacz Matełusz eeee fra jer kuu ku u rwaaa pa! Heeeee CHawudeeepeee uuuu ee kuuuuuwaaa haaawudeeepeeee e e e e uuuu aaa hawuu deeeEEEpEEEEE! Picie to rzycie eeeeelooo eee e eloooo eoeoeoeo!

   2

   3
   Odpowiedz
 8. Mój Boże, jaki jestem szczęśliwy, że mnie to całe gówno ominęło. Jakoś tak zostałem wychowany, że nigdy nie zwracałem na to uwagi, dopóki nie odpaliłem tej strony. Wszystkie te chujnie, które ostatnio wypisujecie nie dotyczą mnie w żaden sposób, bo już od małolata miałem mocno wyjebane na taką patologię, jak te cmentarze, jakieś naciski, że ja mam żyć pod innych ścigać się, osiągnąć więcej, patrzyłem na takich ludzi z politowaniem lub w punkt uderzając, że to i to świadczy że jest śmieszną, znerwicowaną jednostką, która sama sobie gotuje taki los, że ma zapierdalać od świtu do nocy i w imię czego? itd itp. Znalazłem swoją niszę, święty spokój i jestem dziś szczęśliwym człowiekiem, spełnionym, bo ja nic nie muszę. Mam podobnie myślących przyjaciół, którzy realizują się nie oglądając się na innych. Zresztą, po co ja piszę oczywistości, pozdro dla kumatych

  12

  3
  Odpowiedz
  1. …ale pierdolisz, aż pała mięknie…

   1

   1
   Odpowiedz
 9. To, że wierzą w „carpe diem” itd., to jeszcze pół biedy. To tylko wstępne testy stosowane przez propagandystów różnej maści. Jak zakończą się sukcesem (a tak się właśnie dzieje), to następne hasła będą brzmieć nieco inaczej i w zależności od rządzącej opcji dowiesz się, że „każdy ateista to pedofil” albo, że „każdy katolik to cham i damski bokser” czy coś w tym rodzaju. Dużo osób niestety uwierzy w to. Ludzie to generalnie niewiele warte bydło, bez własnego zdania, dlatego śmieszy mnie stwierdzenie, że są najwyższą formą życia.

  8

  0
  Odpowiedz
 10. Dziś jest trend na walenie się każdy z każdym, kto się nie wali ten „nieudacznik”…

  5

  0
  Odpowiedz
 11. Wole sobie strzepać niż mieć kobite.

  10

  0
  Odpowiedz
 12. Oni wiedzą lepiej co Ty chcesz i co jest Twoim sensem.

  7

  0
  Odpowiedz
 13. Chcesz usłyszeć, że masz rację? …to też jest program, życie to jest swego rodzaju program, czy tego chcesz czy nie… pozdro

  1

  0
  Odpowiedz
 14. 9 weneropassaciar/zy na minus

  0

  0
  Odpowiedz