Jednak wielka banda chuja

Co za banda chuja! ? Jedynie tymi słowami można wyrazić moje odczucia w stosunku do mentalności dzisiejszej młodzieży, a ponadto ? nie widzę też przykładu, który powinni dawać starsi, czyli rodzice! Do chuja pana! Nie uważam się za jakiś święty przykład, bo potrafię z kumplami chlać w barze do upadłego, słuchać Heavy Metalu, rozpierdalać przy tym krzesła i kufle, lubię sobie zajarać ? ale wszystko z wyobraźnią? Jest pewien dystans, to nie jest moją codziennością, ta magia straciłaby sens gdybym co dzień zataczał się od ulicy do muru. Ale nie ważne? Idąc sobie ulicą podsłuchałem rozmowę paru gimnazjalistów z jakimiś ?plastikami? i słyszę: ?-no to wiem już co Kaśka robisz w nocy, -tak jadę sobie z palca w pizdę! ? Ty a całą rękę słyszałem wkładasz! AA to ty grałaś w tym pornuchu co gościu głowę do cipy wsadził? -I brałam do papy 5 murzyńskich chujów? NO KURWA! Fajnie fajnie zlewa, beka ale czy to nie za daleko zachodzi? Potem się dziwić, że 13-latki się bawią z ?chłopcami? w ?słoneczko?. Gdzie do kurwy są rodzice??? Moi starzy przynajmniej jakoś próbowali mnie uczyć jak żyć w społeczeństwie i pokazywali mi czym jest dobro czy zło, uczyli moralności itd. ? przynajmniej próbowali, podkreślam! Doszło do tego, że ogół społeczeństwa z rządem na czele ma na to wyjebane i wszyscy bez żadnego -ale -przystają na to. Ojcowie są dumni, bo ich dziecko dorasta i mają łepka z głowy, można się zająć pogonią za kasą, władze się cieszą, bo rośnie im kolejny tłuk nie mogący się wysłowić, którym łatwo będzie pokierować. Potem siedzę w moim jebanym technikum, a obok mnie banda debili nie potrafiących dostać 2 z czytania ze zrozumieniem ? czy to nie żenujące? Śmieszne jest w tym wszystkim to, że np. nauczyciele śmią mnie oceniać i brać za tępaka, bo nosze długie włosy i w pasie owija mnie łańcuch. Tymczasem wystarczy zapytać kogoś z otoczenia o to ile książek przeczytał z własnej woli w ubiegłym roku? Nie raz zdarzyło mi się ?zatkać? nauczyciela podczas omawianych tematów w stylu ?Filozofia starożytnych Greków?, ale nie, ludzie mego typu zawsze będą tymi złymi. Kolejna sprawa ? jebani dresiarze, jebane plastiki, jebane technozjeby ? wszyscy silni tylko w grupach, no czasem jeden przykozaczy i wykaże się znajomością łaciny, ale zawsze ma za plecami swoją wesołą gromadkę. Pieprzone pokolenie JP! Ludzie no strach idąc ulicą spojrzeć takiemu ?hulsowi? w oczy! hahaha. Banda jebanych koksiarzy, bo już nie wystarczy chodzić na siłownię i przy odpowiedniej diecie cieszyć się osiągnięciami dla samego siebie (jak to ja robiłem) ? trzeba za to pierdolnąć 250 tabletek mety na cykl i zapić to wszystko shakiem z kreatyny i mielić wszystko do czego się da, do obiadu, do herbaty itd. Na koniec swoich żalów przytoczę temat pozerów i punków ? JEBAĆ WAS WSZYSTKICH!!!!!!!! FUCK THE WORLD and HAIL & KILL !!!!!! Mam nadzieję, że moje wypociny dotrą do oczu ludzi o podobnych poglądach. Dziękuję. PS: Jutro powrót do jebanej techbazy? Kurwa?

35
75

Komentarze do "Jednak wielka banda chuja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Twoje zdrowie.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Słusznie prawi. Chociaż u mnie na uczelni metali i podobnych subkulturowo ludzi nie tępią. Może dlatego, że to uczelnia?

  1

  0
  Odpowiedz
 4. masz ładnie napierdolone w głowie stary. Jak piszesz o dresiarzach, technozjebach itp. to zniżasz się dokładnie do tego samego poziomu tym sposobem pisania. A niby to jesteś taki inteligentny i zaginasz nauczycieli. Jak widać niby. Ja natomiast mam nadzieję, że twoje (i specjalnie z małej litery wykształcony i inteligentny człowieku bo nie mam do ciebie [i tu tez..] szacunku..) wypociny nie dotrą jadnak do ludzi.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Dokładnie, nie wiem czy zdołał bym to lepiej uchwycić. Dzisiejsza młodzież jest pojebana i stacza się coraz bardziej, kiedy zniknął zespół 5 dębiec powstała nisza – tam właśnie wsadziła się „Firma”. Trzeba pokazac jak bardzo sie jebie policje żeby udowodnić przed znajomymi jakim sie jest zajebistym. Nie będę sie rozpisywał, bo już mam na to ochotę ;] Pozdrawiam.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Kurwa muszę się zgodzić (autor). Sama prawda. Normalnie jak sf.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. do autora 3 komentarza: brawo, ty również osiągnąłeś poziom owych dresiarzy. używając wulgaryzmów i obrażają poglądy człowieka, którego nawet w zyciu nie spotkałeś, a już na pewno nie rozumiesz. przeczytaj jeszcze raz swoją wypowiedź i zastanów się w czym jesteś lepszy od owych drechów. zapewne w niczym. ale i tak tego nie zrozumiesz, cóż, nie mój problem.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. 90% ludzi to tylko mięso. Na własne ich życzenie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. O normalnie nie mogę jaki zajebisty jesteś. Wszyscy wokół blee a ty taki oryginalny zajebisty idący pod prąd, inny niż wszyscy. Wychwalasz się że mądry jesteś, że nauczycieli gasisz ale nawet zdania dobrze napisać nie potrafisz. W ogóle nie wiem po co co chwilę te znaki zapytania… Inteligent się znalazł, chyba narcyz bardziej. Poza tym każdy słucha co mu się podoba, nic ci do tego.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Niepotrzebnie czujesz się inny, lepszy, wyjątkowy. A różnica w życiu może polegać na kierowaniu się tzw. Wartościami czy jako osiągnięcia w uczciwej grze. Bydła jednak sporo, prawda.

  0

  0
  Odpowiedz