Kilka rzeczy…

1. 02.06.2010. To było tak. Jadę sobie spokojnie, bo miałem do załatwienia kilka spraw. W pewnym momencie na drogę wpierdala mi się stara baba z zakupami, tak że o mało w nią nie przywaliłem, a że to stare babsko to jeszcze mi zaczęła gadać coś pod nosem! Co za bezczelność! Sama wpierdala mi się pod pojazd, przechodząc w niedozwolonym miejscu i stwarzając realne zagrożenie dla ruchu drogowego. 2. Moja siostra, czyli śmierdzący leń! Siedzi przed kompem, gra całymi dniami na kurniku w jakieś gówna, a paląc wyroby tytoniowe wstrząsa gdzie popadnie… Nie ważne, że to kubek, z którego piłem i jeszcze miałem ochotę się napić, czy to talerz z którego jadłem i jeszcze chciałem zjeść! Jest w domu z 6 popielniczek, a ten nierób przecież nie oderwie się do ukochanej gry! 3. O serialach i babciach już było, więc miłość. Dziewczyna mnie wkurwia, bo cały czas chce się ze mną spotykać… Rozumiem to, ale jak przychodzę ciężko zmęczony po całym dniu zapierdalania i chcę się uwalić do wyra, a ta mi napie… nawala połączeniami z propozycją spotkania, mimo że mówiłem, że będę spać bo też mi się trochę snu należy! Pozdrawiam wszystkich borykających się z jakimikolwiek małymi, a jednak wkurwiającymi problemami. Dziękuję dobranoc.

22
39

Komentarze do "Kilka rzeczy…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Hehe co do akcji z babką to ja miałem z dziadem. Jade z lewej strony dziada, a ten patrzy się w prawo i z łbem w prawo wpierdala się na ulice, no myślałem, że jebne. Nie wyhamowałbym, musiałem odbić na lewo, była wysepka, ale się zmieściłem jakoś. Ludzie to chujnia 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 3. to powiedz dziewczynie co i jak a nie gadaj na chujni na nią.to normalne że jej zależy na spotkaniach. i może nie widzi problemu tam gdzie ty (może myśli np. że ty też bardzo chętnie się spotkasz, w końcu jesteście parą…)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Przecież wcześniej ją informuję, że nie mam ochoty na spotkanie, gdyż jestem zmęczony… Więc albo ma sklerozę, albo próbuje sprawdzić moje opanowanie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. widać że komentarz nr 2 pisała dziewczyna :///

  0

  0
  Odpowiedz