Klamka w kiblu

Nic mnie bardziej nie wkurwia jak montowanie klamek w drzwiach wejściowych do publicznych toalet. Sytuacja wygląda następująco: człowiek wchodzi do toalety (np. w markecie, hotelu czy gdzieś tam) załatwia czynność fizjologiczną, a następnie przed wyjściem na korytarz wchodzi do pomieszczenia wyposażonego lepiej jak centrum jebanego NASA. Bezdotykowe krany, bezdotykowe dozowniki z mydłem, wreszcie bezdotykowe chuja dające suszarki na ścianach, a na końcu tej przygody z technologią chujnia w postaci obszczanej i obsranej klamki (bo przecież 3/4 polaków lubi zapach swojego kutasa albo kupy i rąk nie myje), którą trzeba złapać, żeby się stamtąd wydostać. Śrut, śrut i jeszcze raz smród.

135
53

Komentarze do "Klamka w kiblu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak, popieram ten wpis w 100% !

  0

  0
  Odpowiedz
 3. głupiś bardzo:(

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Pięć gwiazdek dawidowych. W sumie to chujnia, ale i tak w tramwaju jak się trzymasz rurki to więcej syfu łapiesz. Takie życie.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. powinny być drzwi rozsuwane koniec kropka….

  0

  1
  Odpowiedz
 6. bierz przez papier

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Otwieraj z buta!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. ło-okciem fjucie dembilny się otfjera taką klamkę albo czeka aż ktoś te drzwi ruszy i wtedy się idzie się!

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Ja mam opanowaną do perfekcji technikę otwierania drzwi z łokcia lub buta. I wgl mam schizy w publicznych kiblach… jak widzę opuszczoną deskę i muszę ją podnieść…. ble! Ale butem się da 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Bylo juz tutaj to poruszane. Nakurwiaj drzwi z buta. Klamki nie dotykaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja też lubię zapach swojej kuchy, ale drzwi w kiblach otwieram z bara.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Celnie misiu :-)))) zmieniłbym tylko „3/4 polaków” na „3/4 polactwa” to ludzie, których dziadkowie mówili o sobie „my tutejsze” :-))))

  1

  0
  Odpowiedz
 13. To tylko czubek góry lodowej, wyobraź sobie że oni potem tymi obsranymi paluchami zapalają światło na klatce schodowej, co ty też jesteś zmuszony zrobić, dotykają pieniędzy, które są w twoim portfelu, wózka w Biedronce, uchwytu w autobusie, przycisku od windy, poręczy na schodach i milion innych rzeczy, dlatego powinieneś się zabarykadować w domu i z niego nie wychodzić, albo przenieść się na pobyt czasowy albo nawet stały do takiego domu gdzie nie ma w ogóle klamek.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Z IQ poniżej 100 lepiej do kibla nie wchodzić. Bozia kreatywności kurwa nie dała ? Weź sobie przez chusteczkę jednorazową złap tę klamkę albo noś ze sobą rękawiczki. Ostatecznie możesz sobie łokciem albo nogą otworzyć te drzwi.

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Ja zawsze czekam, aż ktoś inny będzie wchodził albo wychodził i otworzy mi drzwi. Wtedy szybko się za nim prześłizguję, ewentualnie przytrzymując sobie jeszcze drzwi stopą.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Otwieraj z buta, chyba że jestes grubym chujem z brzuchem to nie prubuj, bo się tylko wypierdolisz w kałużę sików na podłodze.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. ja zawsze łokciem otwieram bo dłońmi się brzydzę…. i nie marudzę 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Dlatego ja zawszę traktuję takie drzwi z buta.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Polacy nie myja lap po sraniu/szczaniu. Mialam niedawno taka sytuacje: odwiedzila mnie kuzynka, mieszkam w Niemczech. Miala jechac do domu tzw. „przewozem”. Podjechal busik pod dom. Jedna pasazertka zapytala grzecznie, czy moze skorzystac z ubikacji. Skorzystali prawie wszyscy. Umywalka byla sucha, jak pieprz-. Szczali i srali, smierdzialo w kiblu. A rak NIE MYL NIKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Polasy-brudasy.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @18 Polacy brudasy, co? A ty już jesteś niemką?

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Do 19- a o co chodzi? tez nie myjesz lap po sraniu i szczaniu? Prawda o rodakach zabolala? ze brudasy? Ja nie jestem Niemcem. Ale po sraniu i szczaniu raczki myje. A wy nie….Boli Prawda o Polakach?

  0

  0
  Odpowiedz