Kultura w garniturze

WItam wszystkich chujowiczów. Mieszkam w Bielsku-Białej i gdy idę sobie grzecznie na kursy, to zawsze musze oglądać krawaciarzy cymbałów – stoi na pasach, nawet nie wciśnie przycisku, aby zapaliło się zielone światło. Ok, już nacisnę, wszyscy przejdziemy, ale nie!! TEN CHUj w krawacie jeszcze miał do mnie pretensje, że „co tak późno nacisnąłem”, bo on czeka i jest mokry z deszczu. MYŚLAŁem, że mu w ryja dam za takie zachowanie, ale najlepsze było, że ten bogacki Bielszczanin jeszcze wyzywał innych przechodniów od „biedaków”. Nie wytrzymałem – dostał złotego strzała po jego gogatych zebach, ale na tym się nie skończyło. Ten krawaciarski śmieć obraził moją matkę i powiedział, że „my biedaki powinniśmy zarabiać na miske ryżu”, to nastepny złoty strzał dostał od miłego starszego pana, który stał na światłach przy przejściu dla pieszych. Od dzisiaj nie toleruję żadnego chuja z Bielska-Białej w garniaku – typowy prezesik pizda, co ma nazwę firmy z końcówką „EX”, bo jest cebulakiem. Pozdrawiam wszystkich chujowiczów i życzę wszystkich miłego dnia, bez chujowych momentów i śrutu. Saludos!

54
69

Komentarze do "Kultura w garniturze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. I miał rację ten gentleman, na 100% ty jesteś typowym biednym polskim szczurkiem-menelkiem ubranym w dresik, nie pozdrawiam śmieciu 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Moja loszka mnie opuściła, bo jestem debilem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dobrze ci powiedział. Bo władza pochodzi od boga i mamy wspaniałą wolność wywalczoną przez solidarność z pomocą ducha św. a ty chamie do roboty! Jeszcze 200 lat temu byś tyrał w milczeniu po 16 godzin a na swego pana byś nawet nie spojrzał bez pozwolenia a co dopiero podniesienie ręki. Byś pokornie znosił razy nahajem w ramach motywacji do pracy. Jeszcze Polactwo sie o tym przekona gdyż nowobogaccy sobie zdają coraz więcej sprawe że ich władza jest dziedziczna.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. smoki tez były?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A później się obudziłeś i pomyślałeś sobie „ale niezły jestem że mu tak dowaliłem, hehe”

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Ty chuju ! Mesia pobiłeś !

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ale jebie ściemą. Na metr co najmniej.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Słaba bajka. Poza tym ten pan dużo modlił się do bozi i dostał o co prosił.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. wstrzykiwaliscie razem z jakims starym jegomosciem narkotyki przypadkowo napotkanej osobie? Oj ci Bielszczanie!!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A Rysia Gzele znasz? Idź do Rysia on zaradzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Uważaj, bo już tam był kiedyś w tych okolicach taki jeden, pewnego razu, też wrażliwy społecznie, ale te typy w garniturach powiesili go za żebro.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Dzwońcie do Korwina, mamy tu komunistę, który nie dość, że zazdrości innym pieniędzy i statusu, to jeszcze nienawidzi każdego, kto jest wyżej niż on sam.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @3 – no ale system tyrani i terroru nie pochodzi od Boga… @autor – coś mi się trochę wierzyć nie chce w to co napisałeś, tak prawdę pisząc… A nawet jeśli ktoś taki był to trzeba było go zostawić w spokoju. Skoro byłeś wstanie uderzyć kogoś tylko dlatego, że Ciebie prowokował to co się dzieje jak dochodzi do jakieś większej zadymy? Owszem, należy zwrócić uwagę takiemu, ale biciem mniemam, że go wcale nie zmienisz tylko jeszcze pogorszysz sytuację. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 16. I sie obudziłeś czy nadal jeszcze śpisz?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. 1 i 3 Pozdrawiam. Duch Święty :).

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @4 smoki istnieją ty jebany, pierdolony śmieciu. Jestem jednym z nich i pierdolę takie ścierwo jak Ty w dupę.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Może po prostu cierpi na zaburzenia psychiczne?
  Bijecie człowieka, a być może zlaliście chorą osobę. Nie ładnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Ja jestem bogaty, ale też normalny psychicznie i nie gardzę biedakami. A tą normalność zawdzięczam mojej loszce, która dba, bym był zawsze zaspokojony. Oni takiej nie mają i im odpierdala.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Złoty strzał ma to do siebie, że po nim się nie wstaje i że nie aplikuje się go pięścią, haha.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. 14. Pochodzi matole od boga! Pisze o tym w biblii. Nasza szlachta to sarmaci a chłopi to chamy a władza pochodzi od boga!:)

  0

  0
  Odpowiedz
 23. @21 – Biblia jest jaka jest. Ma pewne swoje wady, ale mówię Ci, że Bóg taki nie jest a Tyś sobie zinterpretował to jak chciał, powierzchownie jak wielu z tych anty-chrześcijan, tak dla swojej wygody, byle by mieć cel do wylewania swojego jadu. Nie zachwycasz kolego, oj nie zachwycasz i grabisz sobie.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. 22. Grozisz? Czy bawisz sie w adwokata swego „PANA”? A może jesteś xiąc?:)Oj katotalibku wypad do Izraela żydzie!

  0

  0
  Odpowiedz
 25. @23 – to nie groźba tylko wiem co Ciebie czeka w przyszłości. Powiadasz, że jestem Żydem, tak? To ja chyba muszę raz tak przysiąść i sprawdzić, może rzeczywiście mam coś żydowskiego we krwi 😀 I wiesz co, dzisiaj akurat zanim zajrzałem na chujnię to zainteresowałem się trochę programami genealogicznymi 😀 To musi być jakiś znak hahaha Pozdrawiam. Całkiem zabawnie mi się piszę z Tobą 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Gratuluje! 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Wyrzucic wszystkich biedakow na Syberie.Polska dla bogatych polakow.

  0

  0
  Odpowiedz