MegaTurboChujnia

1.Złapałam rzeżączkę od mojego wieloletniego faceta, który „rzekomo” nie wali mnie po rogach 2.Mam mięśniaki jak moja matka i babka i jak leczenie nie pomoże to wytną mi macicę więc dzieci mogę sobie oglądać na placu zabaw 3.Upierdalają mi drugi miesiąc premię, bo nie ma obrotu, a nie ma bo podnieśli ceny jak cholera i klientów brak MOJA WINA (yhym jassssne) 4.Ciągle tyje, mimo że przysięgam, że poza jogurtami i owocami nic nie jem 5.Na koniec kuzyn rozjebał mój nowiusieńki aparat cyfrowy. Co za w dupę kopana CHUJNIA!!!

29
45

Komentarze do "MegaTurboChujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Moje rady:
  1. Faceta zostaw – będzie tak robił cały czas (jestem facetem, żeby nie było, że babska solidarność), w końcu może Ci coś gorszego do domu przyniesć

  2. Medycyna się rozwija, najważniejsze to każdą decyzję lekarza skonsultować z innym lekarzem. Poczytaj też na forach medycznych o lekarzach, ludzie często piszą, który jest dobry. Skoro na świecie jestes Ty i Twoja mama, to chyba najgorzej z tymi mięśniakami u Was nie jest

  3. Jak będa robić wałki, zacznij się rozglądać za inną pracą – jest coraz lepiej na rynku i nie ma co się na innych charatać

  4. Jeść trzeba zdrowo, każdy element musi się zawierać w diecie, owoce ze względu na dużo ilość cukru nie są akurat wskazane. Najlepsze białe mięso warzywa, ograniczenie produktów skrobiowych i codziennie (no powiedzmy prawie)jakis ruch, ale też bez katowania się, najlepiej jakieś długie – 1 godz. szybkie spacery np. do pracy jak komunikacją miejską to 3 prystanki wysiądz wcześniej i reszta na nogach. To że tyjesz to właśnie przez owoce i brak ruchu.

  5. Kuzyn niech aparat naprawi, lub kupi nowy odda kase – nie ma się co pierdolić zepsuł niech ponosi konsekwencje – chyba że prowadzisz organizację charytatywna.

  i po chujni. Moi prawnicy skontaktują się z Twoimi w sprawie honorarium.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. no masz trochę chunie no ale…
  dieta nie jest wymagana, jedynie co trzba to zdrowo się odżywiać, PAMIĘTAJ- tyjesz dlatego że masz nadwyżkę energii, nie ma gdzie u ciebie jej spalić (mało ruchu) możesz jeść nawet co drugi dzień golonkę, a jeśli masz dużo ruchu, nie przytyjesz. Owoce jak najbardziej jedz, co prawdą mają cukier, ale mało i naprawdę więcej z nich korzyści niż szkody. nie pij coli i tych słodkich napojów,gazowanych itp- bo to są bomby energetyczne(ilość cukru ogromna) którą to energię org nie ma gdzie zużyć(chyba że akurat wyciskasz 50kg na klate)i wątroba szybciutko przerabia na tłuszczyk. Po jednej puszce coli nie przytyjesz, ale pij codziennie a na efekty nie będzie trzeba długo czekać.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Przeczytałem post, przeczytałem odpowiedzi i doszedłem do wniosku, że gdyby wszyscy w tym kraju się tak do siebie odnosili, to byłoby 100 razy lepiej. Trafne rady dla potrzebującej osoby. Dawno nie zrobiło mi się tak miło na duchu, mimo że to nie moje sprawy. Koledze odpowiadającemu gratuluję rozsądku i dużego poziomu konkretów. Pozdrawiam oboje.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jogurty są tuczące. Przejdź na gorzką herbatę.

  0

  0
  Odpowiedz