Mieszkam z potworem

Ech, moja chujnia polega na tym, iż mieszkam z typowym przykładem „wrednej teściowej”. Co prawda, jest to moja babcia. Lecz jest doskonałym przykładem wrednej, starej języ. Mam dość dużą kuchnie, w której jest nawet sofa, codziennie zasiada na swoim zapierdziałym miejscu komentując i dyrygując wszysto wokół. Nie można kuźwa nawet zejść do kuchni by zrobić sobie jedną cholerną kanapkę, by nie dostać instrukcji jak to zrobić i co jest w lodówce i co można zjeść i co jest dla mnie zdrowe… Nie ma dnia bez kłótni z tą zasraną starą babą, moje krzyki i wyzwiska typu „zamknij pysk, zatkaj sie, nie odzywaj sie” tylko ją podscyają, nie rozumiem dlaczego dalej wszystko komentuje gdy daje dosłowny sygnał, że nie chce jej słuchać i nie chce z nią rozmawiać. Ja jeszcze sie odszczekam, lecz moja mama ma zupełnie przesrane, będąc gospodynią domową i pół dnia spędzając w kuchni… 20 kilka lat po ślubie wysluchując tego bezsensownego, głupiego pierdolenia skończyłabym u czubków. Jednak najgorsze jest to, że czasami zauważam w niej wiele podobieńst do mnie, pomimo iż jest moją najbliższą rodziną i nienawidzę jej z całego serca. Oddałabym swoje pieniądze by tylko móc wsadzić ją do domu starców, nie raz myślałam już „zdychaj w końcu wredna szmato”.Śrut i chujnia, prędzej sie wyprowadze, niż ona zdechnie. Pozdrawiam Cię gorąco babciu.

44
66

Komentarze do "Mieszkam z potworem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ale jesteś żałosna. Może babcia ci doradza, bo chce dla ciebie dobrze? Nawet jeśli nie, nie obrażaj jej, sama zamknij pysk. Nie musisz stosować się do jej rad, ale po prostu się zatkaj. Pozdrawiam cię gorąco prostaczko

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Przypierdol jej w facjate i powiedz te baba wylatujesz na plac spać.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. wyprowadź się.im wcześniej tym lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. tylko jedna rada: Nie przkazuj genów dalej!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Heh jak bym czyał o sobie:) myślałem ze to u mnie tylko na kwadracie takie jazdy.
  @ad1 to nie takie łatwe bo mi też nerwy puszczaja i ciężko się czasmi powstrzymać i nie zawsze można wszystko przemilczeć.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Patologia społeczna.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Otruj wiedźmę. Nikt nie będzie wnikał, czy padła ze starości, czy z innych powodów. A jak ją dobrze ukryjesz i masz dobre układy z listonoszem, to i emeryturkę jeszcze przytulisz. Sprawdzone 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Być może za jakiś czas sama zostaniesz babcią. Ciekawe jak Twoje wnuki będą się do ciebie zwracać.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Każdy kto zna moją babcie, bardzo ładnie określa ją jako wredną jęze, lubi mnie denerwować i śmiać sie ze mnie, chyba jednak to nie jestem w tej sytuacji prostaczką.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. polać tej pani/panu z nr.1

  0

  0
  Odpowiedz
 12. wsadź jej dużego ziemniaka w odbyt

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Teściowa ty stary rowerze.Ja się nareszcie rozwiodłem i mam spokój od ex żony i ex teściowej i całej tej jej rodzinki.Niech bogu będą dzięki,na wieki wieków.Amen.Zadowolony.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. ad 11. Po co w odbyt? co ona, dupa gada? Hahaha a jak juz na zlosc chcesz zrobic to obrana cebule lepiej:D

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Do szafy starą penere! Ferynand by umiał sobie poradzić!

  0

  0
  Odpowiedz