Moja nasza chujnia

Zacznę od razu od tego, że czasy gimnazjum mam już za sobą dawno i jestem kobietą, więc nie planuję zwiększyć masy. Chujnia jednak polega na tym, że mimo, iż trochę lat mam, to jestem głupsza niż dziecko w piaskownicy. Otóż: Kilka lat temu poznałam mężczyznę. Jak to w większości „naszych” chujni bywa: zakochałam się w nim, ale musiałam wyjechać. Sęk w tym, że takiego człowieka nie poznałam nigdy wcześniej. Wesoły, miły, szczery i bardzo przystojny. Znajomość się urwała, aż w końcu wróciłam do miasta, gdzie mieszka On. Dokładnie 48 dni temu zobaczyłam Go znów. Nie byłam w stanie czekać dłużej – następnego dnia poszłam o tej samej godzinie (10:03) na miejsce, gdzie Go widziałam. Był tam znów. Podeszłam i przywitałam się. Zabrał mnie nad jezioro, koło którego zawsze przejeżdża w drodze do domu – była piękna pogoda, siedzieliśmy na brzegu i rozmawialiśmy jak dawniej. Patrzyłam w te śliczne niebieskie oczy, od których odbijała się woda. Podczas powrotu do domu powiedział mi, że ma żonę i córkę. Ale do mnie jakby to nie docierało. Powinnam sobie odpuścić, ale nie mogę. Jestem uzależniona od Jego głosu, oczu, dłoni.. a On nadal zabiera mnie ze sobą na te wycieczki, po których rodzi się na nowo nadzieja na bycie razem. Ostatnio przyjechał ze swoją małą córką – nadal taki sam jak wcześniej, niczym nie skrępowany, naturalny. Dzisiaj zbliżył się do mnie bardziej, jakby podszedł krok bliżej mnie. Spotkanie z nim na jutro już umówione, tylko czy ja chcę takiego związku? Jest w moim życiu dwóch mężczyzn, którzy chcę ze mną być – obaj wspaniali, ale Jego pragnę najbardziej. On jednak nie chce podjąć jakiejkolwiek decyzji. Dobrze mu tak, jak jest. Nie chce ranić żadnej z nas. Tylko czy mnie nie ominie coś ważnego w życiu, jeśli stale będę w takim martwym punkcie?

53
116

Komentarze do "Moja nasza chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Hmmm,ale polecam wypierdalać z takimi chujniami na samosię,bo jest to kolejna nudna,wiejąca niemytym śledziem chujnia.1/5

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Co za debil dał 2?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Daj mu dupy.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zrucha ci dupsko i zostawi

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chujnia głupia na własne życzenie, daj spokój..prędzej czy później będziesz cierpieć za owe przyjemności. Odpuść sobie, facet wykorzystuje Cię bo może na chwilę pobyć z inną, natomiast sam ma już to wszystko o czym ty marzysz, stabilizacji, rodzinę i tego nie zostawi, nawet jak zechce. Otwórz serce na to co jest a nie jak większość głupich kobiet uganiasz się za niedostępnym a potem teksty jakie to życie złe, oh jeju..

  0

  0
  Odpowiedz
 7. zostawiłaś to się odczep.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wiem co czujesz, ja czuję to samo. Kocham obu, a z tym z którym chcę być nie mogę, bo on nie chce. Tymczasem to moja bratnia dusza, dla której zrobiłabym wszystko. On nie chce wchodzić w stały związek. Ja natomiast w nim jestem. Też jestem w czarnej dupie i nie wiem co mam robić. Kocham obu i myślę o obu. To mnie rozkłada na czynniki pierwsze, bo jestem zupełnie bezradna. Jeśli kiedyś znajdziesz na to rozwiązanie to chętnie posłucham, bo ja się niestety nie ogarnęłam. Życzę wytrwałości i cieszmy się z tego co mamy, bo każde chwile z nimi spędzone są bezcenne i żal było by je tracić przez wybór jednego. 3maj się i nie poddawaj 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Kobiety powinne być zasobem naturalnym swobodnego dostępu. Ewolucja idzie w tym kierunku. Jej celem jest eliminacja między innymi zazdrości (o kobietę) a także innych cech dzielących człowieka od doskonałości. Bóg użył ewolucji do stwarzania a Biblia tego nie wyklucza tak jak nigdy nie wykluczała okrągłości ziemi. Nawet potwierdza mówiąc że człowiek jest podobny do Boga (intelektualnie) we fragmentach o stwarzaniu, o zjedzeniu owocu zakazanego i o Budowie wierzy babel. Więc jeśli Bóg jest podobny do człowieka a człowiek może używać nauki a nie magii to wniosek że Bóg nie urzył magii tylko nauki.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. masz poważną chujnię i bardzo ci współczuję, bo jak wiadomo – serce nie sługa. tylko ktoś kto nigdy nie przeżył czegoś takiego może twój wpis ocenić na 1 lub 2.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. As I cannot thank all those who have been involved, I would like to offer my symbolic gratitude to all those who worked on this problem by naming Mrs Pantazidou, who gave me immense support throughout the whole procedure.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Tak, rozpierdol mu małżeństwo, na pewno będzie świetnie… trzeba było kurwa nie wyjeżdżać, tylko walczyć o swojego ukochanego jeśli to był ten jedyny, ale jeśli się było głupią pindą od kariery to teraz można mieć wyrzuty. Z drugiej strony ten twój spóźniony romeo to też niezły frajer- założył rodzinę, ma żonę, dziecko, a kurwa rozgląda się jeszcze za panienkami, co za kurwa czasy… Nie, czasy są zawsze takie same, ludzie kilkaset lat temu też tacy byli, po prostu ja tego nie mogę pojąć jak tak kurwa można mieć rodzinę i rozglądać się za innymi, albo nie mieć rodziny i rozpierdalać ją innym.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. It was a shitty day outside, but at least there’ s a couple of doves.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Wy kobiety macie ten komfort że nie musicie planować zwiększenia masy, sama się zwiększy.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. chcesz mu zniszczyc rodzinę? ogarnij sie glupia pizdo, delikatniej sie tego ujac nie da

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Kurwo, rozbijaczko małżeństw

  0

  0
  Odpowiedz
 17. ż-a-ł-o-s-n-e, typowa kobieta która lubi się wmieszać w związek drugiej osoby. Nie widzisz, że tam jest dziecko? Wiesz co to dla dziecka znaczy być z rozbitej rodziny? Jedyne co masz do zaoferowania to tyłek, tamta kobieta dała już mu wszystko i jest z nią szczęśliwy i nagle pojawiasz się Ty. LECZ SIĘ!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Nie fair. Mówiąc wprost rozpierdolisz związek, rodzinę, ta córka na pewno będzie Ci wdzięczna za jakiś czas. Gostek też jest nie fair. Co to za pieprzenie, że nie chce ranić żadnej z was. na cudzej krzywdzie szczęścia nie zbudujesz, pamiętaj…R

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Kobieto zostaw faceta w spokoju.. masz już jednego to się nim zajmij, i nie rozbijaj rodziny!

  0

  0
  Odpowiedz
 20. ja myślę że jednak trzeba by trochę zwiększyć masę i myślę że powinnaś dać mu dupy elegancko pare razy aż cię zostawi, a następnie napisać kolejny temat na chujni o tym jaka to jesteś nieszczęśliwa bo gah zapią i go nie ma gdyż cię zostawił. A taka jeszcze jedna rada weź się powieś albo coś bo szkoda tlenu.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Dziewczynko.. ” czasy gimnazjum mam już za sobą dawno ” 😀 Zrozum, że zawsze będziesz nieudacznym gimbem !!! :-))

  0

  1
  Odpowiedz
 22. Dziweczyno, nie rozbijaj związku!
  Pomyśl co zrobiłabyć na miejscu jego żony.
  Zerwałąś kontakt i nie cuduj, a tak właściwie to prawda jest taka,że chcesz z nim być bo wiesz ze jest niedostępny.
  Nie niszcz czyjegoś szczęscia

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Głupi facet ,który skrzywdzi żonę i córkę bo to one powinny być teraz najważniejsze dla niego a nie koleżaneczki.Wniosek nasuwa się jeden ten facet nie dorósł do roli męża i ojca. Powiadasz , że „Nie chce ranić żadnej z nas.” on jest na dobrej drodze aby Was wszystkich poranić. Dziewczyno nie rozumie Ciebie dlaczego wpieprzasz się w czyjeś małżeństwo ,na świecie nie brak facetów zapomnij o nim . Tomasz

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Jeśli będziesz starała się z nim być, najprawdopodobniej zrujnujesz mu kawał życia, nie mówiąc już o jego córce. Jeśli masz trochę przyzwoitości, to daj mu spokój ew. zostań we friend zone.

  0

  1
  Odpowiedz
 25. To rzeczywiście ideał – ma żonkę i dzieci a ciebie sobie wziął na odskocznie – nic nie robi, nie zdradza, ale dobrze mu i wygodnie paniczowi, bo latasz za nim jak naćpana, uzależniona narkomanka. I jeszcze pytasz „czy chcę takiego związku?” – jakiego związku? Jakbyście się za plecami żony spiknęli ze sobą, to rzeczywiście super z niego facet, nie ma co. Zresztą zejdź na ziemię, on ma ułożone życie a ty jak umysłowy gim-osiołek robisz sobie nadzieję. Zejdź na ziemię – pobudka, kurwa!!

  0

  0
  Odpowiedz
 26. I bardzo dobrze Ci tak. Wyjechałaś a teraz on pięknie Cie maltretuje psychicznie „wycieczkami”. Gratuluje mu bo to piękna zemsta na zimno. Pewnie gdy wraca do domu i zasypia czuje się wspaniale wspominając jak sie męczysz wpatrując się w niego jak w obrazek. Pewnie nieźle go wtedy zraniłaś. Takie jest właśnie życie… chujnia i śrut za błędy egoizmu.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. 13@ hehe masz rację kurwa zawsze faceci muszą pakować a baby się odchudzać wkurwia mnie to…

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Ale baby to jednak głupie są

  0

  0
  Odpowiedz
 29. kolejna naiwna laska, która da się dmuchać jakiemuś lowelaskowi na zawołanie… a piękny niebieskooki pan bez pardonu wróci do żonki bo przecież ma żonę nie???!! lepiej daj sobie spokój póki to nie zaszło za daleko, znam zbyt dobrze takie historie by nie znać zakończenia

  0

  0
  Odpowiedz
 30. pierdolisz jak potluczona, niedorobiona romantyczko. jednocześnie rozpieprzasz związek i dajesz się dymać. trochę realizmu.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. na pewno zostawi zone i corke dla ciebie ehhhhheeeeeeee….zostan les

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Facet ma żonę+dziecko. Na boku spotyka się z Tobą. Jaką masz pewność, że jeśli bylibyście razem nie robiłby tego samego, tj. spotykał się z kimś innym za Twoimi plecami? Żadnej. Co więcej, jest to bardzo prawdopodobne. pozdr!

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Dzięki Ci za to chujnie, bo może dzięki niej się opamiętam. Ja jestem po tej drugiej stronie…żona dzieci itp. Dłuższy czas w bezpośredni sposób podrywa mnie sexowna 20-paro latka. Na razie się nie daje, ale wiadomo fajnie zerżnąć coś świeżego. W takim układzie facetowi chodzi tylko o ruchanie. Na nic więcej nie możesz liczyć z jego strony. Nie zostawi dla ciebie rodziny, chyba że jest skończonym skurw…
  Odpuść sobie. Na świecie jest pełno super facetów bez zobowiązań.

  0

  0
  Odpowiedz
 34. no widzidz zycie czasami jest….. i takie bolesci….. musisz wiedziec…. jak potrafisz tak zyc to zyj tak a jak ie dasz rade to muusisz zostawic…. czasami lepszy koniec z placzem jka placz bez konca*

  0

  1
  Odpowiedz