Muszę łazienkę posprzątać!

Dlaczego co tydzień muszę sprzątać łazienkę? I dlaczego co tydzień robią się zacieki na kabinie prysznicowej? Można się załamać. Co tydzień polerowanie, żeby błyszczały jak psu jajca, i po tygodniu jak psu w dupę, znowu od nowa.

34
112

Komentarze do "Muszę łazienkę posprzątać!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Witaj w dorosłym życiu.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja sprzątam łazienkę codziennie i nie marudzę. Wiadomo, że w takich miejscach łatwo o zacieki, ślady na lustrze, kafelkach, do tego dochodzi kurz który bez ustanku się gromadzi. Brudasowi to może nie przeszkadza, ale jak jesteś czyściochem, to niestety trzeba pucować. Takie życie, albo jesteś fleją albo kończysz z nerwicą natręctw.Chcesz mieć czysto, to sprzątaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To nie sprzątaj i chuj. Kogo to obchodzi. Tu piszą ludzie, którzy maja prawdziwe problemy: gdzie kupić sprzęgło od Żuka… skąd załatwić wentyle od Tarpana… czemu Mesiu nie chce już obciągać Byczywąsowi… dlaczego taki zjebany przez stwórcę (kimkolwiek ten dziad nie jest) rodzaj żeński ma w ogóle prawa człowieka… czy jakiekolwiek inne prawa… itd. To są pytania, które zadaje sobie współczesna ludzkość, a cebulakowym filozofom śnią się one po nocach. Przy ich wielkości i znaczeniu ty i twoja łazienka jesteście kompletnie nieistotni i równie dobrze moglibyście nie istnieć. A jak chcesz rady, która ulży twojej nędznej egzystencji to mam dla ciebie dwie do wyboru. 1. Zamuruj łazienkę i załatwiaj się pod krzakiem. 2. Wyszoruj dokładnie łazienkę szczoteczką do zębów. Jak przyjdzie ci ją myć następny raz, to zastosuj metody jakie obecnie stosujesz. Odczujesz różnicę i będziesz błogosławić tych, którzy sprawili, że możesz ją myć w ten sposób, a nie malutką szczoteczką. I problem ci przejdzie. A jak nie pomoże, to może utop się w wannie i chuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. wypierzesz moje gacie?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zajebisa opowieść…

  0

  0
  Odpowiedz