Nienawidze ”NK”

Nie cierpię tego portalu! Aż mnie skręca gdy o nim słyszę. To takie żałosne gdy wchodzą tam ludzie od 10-18lat i wrzucają swoje coraz to nowe zdjęcia. I jeszcze te komentarze – sweet focia… nawet wtedy kiedy komuś się ona zupełnie nie podoba. Ten portal w zastraszająco szybkim tempie zmienia się w RedTube. Coraz więcej tapeciarek dodaje swoje pół nagie zdjęcia, a ”Pudziany” zdjęcia z gołą klatą która przypomina zwiędniętą łodygę kwiatka… Wcześniej to był portal dla ludzi dorosłych, którzy mieli odnajdywać się po latach, a teraz to portal dla dzieci neo i pokemonów! Nie mogę słuchać jak koleżanki opowiadają jakie to ostatnio dodały zdjęcie na ”nk” i jakie miały do niego komentarze. Pokemony mają wreszcie swoje miejsce spotkań! Założyciele tego portalu powinni jak najszybciej usunąć go, bo tylko wstyd im przynosi. Ale po co mają to robić skoro mogą zbić tyle kasy na pokemonach! Czy w tym kraju już nie ma normalnych ludzi? Jak nie ”mochery” to pokemony albo jeszcze inne ścierwo…

27
56

Komentarze do "Nienawidze ”NK”"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bądzmy tolerancyjni 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 3. „Czy w tym kraju już nie ma normalnych ludzi?” – ja bym słowo kraj, zamienił na świat. A co do tolerancji to niszczyć to jak się da, bo niedługo to dla ludzi normalnych trzeba będzie byc tolerancyjnym.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. plebs też trzeba czymś nakarmić 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nienawidzisz? Usuń. Wkurwiają Cię „sweet focie” i komentarze do nich? Nie oglądaj, nie czytaj. Można założyć konto, znaleźć zapomnianych znajomych, odnowić kontakt i usunąć konto. Można zrobić też to co napisałam, po czym zamiast usuwać, zostawić konto i czekać aż pozakładają sobie konta ci zapomniani znajomi, którzy go jeszcze nie założyli, odnowić z nimi kontakt i usunąć bądź nie. W przypadku czekania na kolejne osoby reagować tylko na powiadomienia o tym, że ktoś tam doszedł do klasy, bez przeglądania fotek, bez czytania komentarzy.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ludzie inteligentni zazwyczaj nie brylują na takich chujowych portalach-jesteś ogarnięty,zdajesz sobie z tego sprawę to trzymasz się w kręgu podobnych do siebie i tyle:)
  Jebać Nk jebać i też uważam że całe to pokemoniaste ścierwo należy tępić.Ja wczoraj pieprznąłem gazetą po łbie dwie słitaśne jebane nastki co pierdoliły przez komórkę mi nad głową.

  0

  0
  Odpowiedz