O co chodzi takim ludziom?

Mam znajomą, która jak sądzę chce się ze mną zadawać, bo no to wskazuje jej zachowanie. Lubię ją bardzo, sądziłem, że ona mnie też, ale w pewnej rozmowie powiedziała mi, że „nie obchodzi ją co kto o niej myśli i czy chce się z nią zadawać.”. Zależy mi na niej – nie mam wielu znajomych, żadnych przyjaciół, trudno nawiązuje kontakty z ludźmi więc naprawdę mi na niej zależy, ale jak mam dalej się z nią zadawać skoro ona otwarcie mówi, że nie obchodzi ją czyjakolwiek opinia? To trochę toksyczne – ja staram się, pomagam jej jak tylko mogę, a jeśli ja bym potrzebował pomocy to jakoś wątpię, żebym mógł na nią liczyć. W porządku – niech nie pomaga skoro nie potrafi i nie ma możliwości, ale przynajmniej nie musi wygłaszać takich opinii. Nie wiem czy powinienem w ogóle się jeszcze do niej odzywać. Robi mi się przykro gdy widzę ją w złym humorze, ona też nie potrafi za bardzo rozmawiać z ludźmi więc kiedy widzę, że źle się czuje w towarzystwie, w którym ja jakoś sobie daję radę (mimo moich problemów z relacjami międzyludzkimi) to rozmawiam z nią o czymkolwiek ona chce – żeby też mogła coś powiedzieć i nie stała tam wpatrzona w ziemię. Kurwa – tyle starania, bycia dla niej, tylko po to żeby usłyszeć, że jeśli nie chce się z nią zadawać to nie zrobi to na niej najmniejszego wrażenia. Kiedy się do niej nie odzywam (bo już po prostu nie mam czasem o czym) to myśli, że się na nią obraziłem. Sama nie zacznie żadnego tematu więc to ja mam więcej powodów by mówić, że to ona tak naprawdę mnie nie lubi.

21
42

Komentarze do "O co chodzi takim ludziom?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. robisz problemy, wrzuć na luz, jest dobrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Pierdol to. Nie warto, naprawdę, znam z autopsji :/
  Namęczysz sie jak cholera, a i tak nic z tego ostatecznie nie wyjdzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Robisz wywody na temat jednego zdania wyjętego z kontekstu. Może chodziło jej o kogoś zupełnie innego.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. pierdol ją zajmij się czymś w życiu to kogoś znajdziesz do pogaduchy

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Powiedz jej że Ci zależy. Inaczej nic z tego nie będzie. Dziewczynie na Tobie zależy tylko boi się że jeśli Ci to powie to możesz ją zostawić. Wiem to bo sama taka jestem (trudno nawiązuje kontakty z ludźmi). Nauczyło mnie tego życie że jeśli okazywałam ludziom że mi na nich zależy to mnie olewali. Dlatego mówi Ci że jej nie zależy na opini innych aby póżniej w razie czego powiedzieć – przecież od razu mówiłam że mi na Tobie nie zależy. Przejmij inicjatywę! Życzę powodzenia! 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A może jej po prostu nikt dawno nie..(no wiesz o co chodzi, duży chłopiec jesteś), weź ją na piwko, albo na kolacje z winkiem i się sprawa do śniadania ustabilizuje, nie poznasz dziewczęcia następnego dnia:)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Daj na luz – to jedna sprawa. Po drugie – za bardzo wchodzisz jej do dupy. Pokaz jej siebie raczej od meskiej strony niz przyjacielskiej. Troska jest wazna, ale z umiarem. Niech laska wie, ze moze na Ciebie liczyc, ale ze wszystkiego nie dostanie. Teraz zmierzasz do tego, aby skonczyc w szufladce dla przyjaciol – a to chujnia i srut w tym przypadku – trak czuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. tacy ludzie to sami nie wiedzą czego chcą. sami mają ze sobą problemy i są strasznymi egoistami. Ta dziewczyna w ogóle nie myśli o tym jak Ty możesz się czuć i czy Tobie jest przykro tylko cały czas o swoich problemach. Nie odzywaj się do niej przez parę dni i zobaczysz, czy sama zagada w ogóle. Albo powiedz jej, że nie chcesz takich ceregieli i żeby wasz kontakt był bardziej naturalny. Pewnie zanim coś powiesz musisz przemyśleć wszystkie sytuacje, żeby tylko nie było jakiegoś ukrytego, że możesz ją obrazić albo jest jej przykro. Powodzenia!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Stary daj sobie spokój, z taką panną nic cie nie czeka, same probemy widzi wszędzie, znam to z własnego doświadczenia. Będziesz na głowie stawał, ale i tak zawsze będzie mało, zawsze się będzie liczyć tylko ona i jej problemy. Moja rada , spierdalaj jak najszybciej od Niej!!!! Wykończy cie. Powodzenia, miałem podobną chujnie do Ciebie. Dasz rade!!!!

  0

  0
  Odpowiedz