Osiedle nocą

Szkoła przetrwania? Heh! Spacer po aktywnym wulkanie? Śmiechu warte! Spróbujcie przejść się nocą przez osiedle, na którym dane jest mi mieszkać. Całe grupy, a raczej stada najgorszego sortu mieszkańców, wszczynających awantury, niszczących przystanki autobusowe albo rabujące „obcych” (tych nie mieszkających na tym osiedlu).
Mieszkam już tu ponad 8 lat i *względnie* spokojnych nocy było naprawdę niewiele. Widziałem chyba już każdą możliwą grupkę – od kiboli wykrzykujących nazwę jedynego słusznego klubu , poprzez gimbusiarnię (wiem, że gimnazjów już nie ma – gimbus to stan umysłu), popijającą alkohol, plującą na wszystkie strony świata w akompaniamencie głośnika z łupu-cupu; muzyką tego nie nazwę, na wulgarnych menelach kończąc.
Ulubioną rozrywką zarówno 1, jak i 2 grupy jest darcie japy, oznaczanie terenu swojego pobytu moczem/śliną/śmieciami oraz bazgranie farbą w sprayu po elewacji bloków, a w lato chwytają za powieszone na balkonach schnące pranie i rozwlekają je po podwórku, natomiast menele popijając tanie wino (lub denaturat) włamują się do pergoli śmietnikowej i szukają skarbów. Akurat z tym nie miałbym problemu, gdyby nie to, że potem jest istny chlew – przewrócone kontenery itp.
A rano jeden wielki obrzygany, zapluty i obszczany śmietnik z dogorywającymi pod żywopłotami naprutymi zombie bez kontaktu z rzeczywistością.

Przeprowadzka to chyba najlepszy pomysł…

Śrut

86
3

Komentarze do "Osiedle nocą"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Tomek musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Ładnie napisana końcówka chujni.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Zdecydowanie się z tym nie zgadzam! Nie opisujesz swojego osiedla. Opisujesz Poliaków i ich mało znaczący skrawek ziemi.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Gdzie Ty człowieku mieszkasz? W Łodzi?

  3

  0
  Odpowiedz
  1. W Poznaniu, na Jeżycach – z kamienic przyłazi patologia i robią rozpierdol na ulicy…

   2

   0
   Odpowiedz
 7. Gdybym ja poszedł na twoje osiedle nikt nie śmiał by mnie tknąć. Jak zaczął bym walić publicznie swojego dużego chuja, to całe osiedle patrzyłoby z uznaniem i zazdrością.

  7

  0
  Odpowiedz
 8. Chłopie – mam tak samo. Też u mnie na osiedlu taka hołota się panoszy. Akurat ja mieszkam na Imielinie w Warszawie.

  3

  0
  Odpowiedz
 9. Wyobraź sobie siebie siedzącego z kilkoma dobrymi znajomymi w reprezentacyjnej części jednego z miast wojewódzkich. Ścisłe odnowione centrum, stare miasto z dopieszczonymi kolorowymi kamienicami. Jest już mocno po dwudziestej, w tle pogrywa jakaś mini orkiestra rozrywkowa tworząca coś na granicy jazz/blues/country, ale zdecydowanie najwyraźniej słychać saksofon. Siedzicie sobie tak wszyscy w całkiem niezłych koszulach z Lavard’a, popijacie półwytrawne Cabernet Sauvignon, które dochodziło do siebie pod wpływem południowo francuskiego słońca. Raz na jakiś czas coś zaśpiewacie, zażartujecie z „fajnej dupy przechodzącej obok”, z targetów, dedlajnów i dziale prawnym w waszym korpo, który jest kurwa do bani i takie tam. Teraz popatrz na grupę luzaków mogących siedzieć na wyjebce codziennie na swoim podwórku. Jedyne co was różni to cena trunków jakimi się raczycie i to, że te proste ziomki mają 3 razy więcej czasu niż ty, tzn. każdy ma tyle samo czasu, ale ważne jest to czy możemy go spędzać zupełnie po swojemu. Jest jedna rzecz, która może Ci pomóc: Wyjdź do nich jutro wieczorem i wypowiedz słowa, które zmieniały niejednokrotnie bieg historii, dzieje krajów, a bez nich świat nie wyglądałby tak, jak wygląda teraz. Wyjdź i powiedz: „Ja stawiam!”

  11

  0
  Odpowiedz
 10. Na wsi to jest życie polecam serdecznie

  3

  0
  Odpowiedz
 11. mieszkałam na podobnym osiedlu, może tym samym, ale wyprowadziłam się na wieś, wolę być wieśniakiem i chociaż wyspać się spokojnie

  5

  0
  Odpowiedz
 12. No daj może namiary na to osiedle, skoro mamy sie po nim przejsc.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Poznań- okolice Jeżyc

   0

   0
   Odpowiedz
 13. Nie moge tego pojąć, czy niektorzy ludzie rodzą się zwierzętami? Czy to brak wzorców…

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Pokonaj wszystkich groksów tak jak ja. Da się to zrobić, zapewniam.

  3

  0
  Odpowiedz
 15. Szarpię dupsko za 100 zł. Który chętny i się nie boi?

  0

  1
  Odpowiedz
 16. O jakie miasto chodzi?

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Poznań, okolice Jeżyc

   0

   0
   Odpowiedz
 17. Dokładnie tak jest, oni zapierdalają dla samego zapierdalania. Ich sensem jest zycia jest Z A P I E R D A L A N I E. Ale w sumie co sie dziwic 90% p0lakow ma geny chlopow panszczyznianych. Inteligencja zostala wybita na wojnie (katyn itp.) Przetrwali tylko przyglupy co do zycia potrzebuja tylko zjesc, zaruchac karyne i pic harnasia.

  4

  0
  Odpowiedz
 18. Kult – Polska, nadal aktualne.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Przeprowadź się gdzieś indziej, odetchnięcie będzie najlepsze, zaczniesz inaczej żyć. Dasz radę tylko musisz chcieć odejść z tego gówna.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Wal chuja dojnie

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Kocham męskie jaja i chuje. Gej Roman

  4

  2
  Odpowiedz
 22. Jebać prawactwo, niech rządzi lewactwo. Moją ojczyzną jest człowieczeństwo, boga nie ma i róbta kurwa, co chceta. Wiwat LGBT

  4

  5
  Odpowiedz
  1. Ty gejowata kurwo ! I tak zdechniesz i chuj po Tobie zostanie. Hahaha Pierdolic LGBT pedofilstwo !

   3

   4
   Odpowiedz
   1. Zamknij dupę jebany śmieciu, pierdolony w kichę faszysto.

    2

    3
    Odpowiedz
 23. Następnym razem rozkurw im ryje w ciape.

  Ważne żebyś rozjebał największego skurwiela w bandzie.

  Powodzenia, nie zapomnij o pelerynie.

  3

  1
  Odpowiedz
 24. podchodz do tych zombie, patrzy czy nikt nie idzie a potem ruchaj

  4

  0
  Odpowiedz
 25. …pergola. Cóż za słowo…

  0

  0
  Odpowiedz