Państwo ochrzczeni

Nie ma gorszej chujni jak obłuda i dwulicowość. Co niedzielę do kościoła. Małe dzieci od kołyski ochrzczone, ale jakie zachowanie. Po kościele druga natura się odzywa. W kościele jak to w kościele, a na zewnątrz robią co chcą, a dwóm panom służyć nie można. Niech takie osoby nie chodzą do kościoła i BOGA nie obrażają. Osoba ochrzczona ma świecić przykładem. ODRAZA!!!

34
49

Komentarze do "Państwo ochrzczeni"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Kto z was (nas) jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień.”

  „Jeśli twój brat zgrzeszy przeciwko tobie, idź i napomnij go w cztery oczy (a nie żal się w sieci)”. „Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle mają”. To tak na początek.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. gdybyś chciał tak jak mówisz to z tych 95% katolików w Polsce, zostałoby z góra 20%

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Nie każdy ochrzczony miał na to wpływ. Weź to pod uwagę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Chrzest to bardzo ważny rytuał w życiu prawdziwego chrześcijanina, który jako dorosły człowiek i świadomy przyjmuje Boga i spełnia Jego przykazania. Osoba, która czyni źle i nie żałuje za swoje czyny-nie ma w sobie ducha św., którego jakoby na chrzcie św. Dostała, a dlatego też, że była niewinną ofiarą przymusowego chrzczenia, by powiększyć i jedynie grono naszego jakże wspaniałego kościoła.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jeśli człowiek nie jest w stanie spełniać woli Bożej to lepiej wcale żeby nie chodził, bo psuje opinie swojemu kościołowi

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Złe postępowania trzeba piętnować. Zauważyłam, że nawet jak komuś się zwraca uwagę o złym postępowaniu to te osoby zachowują się jeszcze gorzej, sobie tylko szkodzą, nie będę chodzić do kościoła w którym panuje chaos, wstyd i obłuda. To wstyd chodzić do takiego kościoła

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kościół ma tylu księży , powinien się interesować o swoich parafianach i nie pozwolić by chwasty zarosły dobre ziarna. Dobry pasterz dba o swoje owce, a nie o ilość pieniędzy w kieszeni.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Kościół niewiele ma wspólnego z zasadami moralnymi. Można żyć kierując się dekalogiem i trzymać z daleka od kleru, co doradzam.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Taaa, a może jeszcze frytki do tego ?
  Wiara wiarą, Bóg Bogiem, ale lepiej się przyjrzyj na księży zanim zaczniesz nadawać na „zwykłego” człowieka. Wytykasz błędy innym ludziom, a spójrz najpierw na siebie, potem na księży, którzy żyją za NASZE pieniądze mimo, iż „służą” Bogu więc powinni to robić za DARMO (dlaczego pastorzy służą Bogu, a jakoś pracują, mają własne zycie ?), a na samym końcu na osoby, które jak powiedziałeś/aś „nie powinny chodzić do kościoła”. Zastanów się zanim zaczniesz cokolwiek mówić/pisać. ;]

  0

  0
  Odpowiedz
 11. No i @1 wszystko wyjaśnił.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ale za to ja mam prawo zwracac na to uwage, bo nie jestem ochrzczona i nie wiem w koncu na jakich autorytetach się podeprzeć, ludzie tworzą kosciól, a nie budynek ludzi, te ludzie nie wzbudzają we mnie żadnego zainteresowania, a więc postoję

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jako osoba nadal nie posiadająca chrztu poszukuje osób, które swoją nienaganną postawą zachęciłyby mnie do swojej wspólnoty, człowiek ma prawo popełniać błędy, ale nie bez przerwy zachowywać się jak stado wypuszczonych świń, czy dobrze czulibyście się pośród wilków?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. „albo będziesz zimny albo gorący, ale nie letni, bo inaczej wypluje cię Pan BÓG z ust swoich”

  0

  1
  Odpowiedz
 15. gdyby przegonić z kościoła wszystkich obłudników to kto by tą mszę odprawił?

  0

  0
  Odpowiedz