Pieprzeni Życiowi Malkontenci

Wszyscy tutaj postujący maruderzy stańcie przed lustrem czytając ten wpis. Popatrz na siebie jeden z drugim co daje ci ciągłe narzekanie, marudzenie? Czy poprawia to twój stan? Czy zamiast jęczeć, że dostałeś mandat czy pałę w szkole, nie lepiej pomyśleć, że stało się to przez ciebie, że ten pies wypisujący mandat ma taką pracę i że może dzięki temu uratował twoje czy czyjeś życie? Czy spotykając na ulicy „tapeciarę” nie może się uśmiechnąć i powiedzieć miłego dnia 🙂 Czy wchodząc do urzędu zamiast się spinać i walczyć nie lepiej powiedzieć urzędniczce, że ładnie dziś wygląda? Czy budząc się rano w chujowym nastroju nie może na przekór sobie zrobić dla kogoś coś dobrego, żeby chociaż ten ktoś miał lepszy humor? Czy ty Malkontencie życiowy musisz tą swoją negatywną energie przenosić na innych? Ludzie opamiętajcie się, nie skupiajcie się na rzeczach negatywnych, nie marnujcie na to energii bo nie warto, są złe dni ale są też dobre to naturalna kolej rzeczy.

25
47

Komentarze do "Pieprzeni Życiowi Malkontenci"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. I taka jest prawda !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie pierdol, w moim życiu nie ma dobrych chwil :/ :/ :/

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie wiem czy wiesz, ale do tego właśnie służy ta strona

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Utopia… No ale byłoby miło, tylko wiesz, że to kurwa niemożliwe. Chujnia.pl jest po to żeby podzielić się swoimi chujowymi przeżyciami nie ważne czy się samemu coś zjebało czy nie! Ty swoją chujnie właśnie opisałeś a powinieneś się do chujowiczów uśmiechnąć i życzyć im miłego dnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Mądry wpis, masz rację…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A czy wiesz, że ta strona może ratować życie? :)) Bo zamiast kogoś pacnąć przez łeb, można sobie ponarzekać i nikomu nie dzieje się krzywda. I dobrze jest. Nie narzekaj na nasze narzekanie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. o ile w praktyce jest u ciebie tak jak o tym piszesz, to masz zajebiste podejście do życia i nie zmieniaj się 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Boże jak jęczysz…. jesteś jebanym hipokrytą bo sam narzekasz na ludzi piszących tutaj posty… jaki w tym sens ? nie sraj we własne gniazdo

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Czy nie można wejść na chujnie i zamiast narzekać na malkontentów, napisać „Wiem, rozumiem, powodzenia” czy cokolwiek w tym rodzaju ? Przyganiał kocioł garnkowi.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Co zrobisz, zgadzam się z tym właściwie. Ludzie niektórzy mają gorzej inni lepiej, trzeba troche pomóc szczęściu i się postarać, a nie wiecznie narzekać. Wchodze na tą stronkę poczytać o problemach czasem, ale 3/4 z nich to bzdury, które do rozwiązania potrzebują trochę woli i wysiłku.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Normalnie potępiam takie posty, ponieważ ta strona po to powstała, ale mogę się z Tobą zgodzić, bo dałeś(aś) całkiem niezłe i przyjemne argumenty.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. gówno prawda! ta strona jest od tego żeby powiedzieć co leży na wątrobie. jeśli ci to przeszkadza to po co tu wchodzisz? jeśli chcesz się nacieszyć radością życia innych ludzi i poczytać o ich fajnych chwilach to wejdźna stronę zajebiście.pl. takie posty są żałosne i w ogóle nie powinny sie tu pojawiać.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. 3/4 to mogą być bzdury, ale z Twojego punktu widzenia. tak jak o gustach się nie dyskutuje, tak samo nie powinno się dyskutować o „chujniach”. dla jednego mega chujnią może być to, że np. wczoraj była ładna pogoda i było gorąco, a dla innej osoby mega chujnią może być np. strata pracy. o chujniach nie powinno się dyskutować!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Man, po to jest ta strona. Chyba lepiej, żeby ktoś się wyładował pisząc pełne bluzgów posty w internecie niż żeby nakurwiał głową w ścianę albo bił młodszych na podwórku.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Do autora.Krótko i na temat.Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz