Polaki pijaki

Wkurwia mnie to, że w Polsce jest tyle pijaków. Idę rano do roboty, a pod pobliskim monopolem już stoi „elyta” osiedlowa z butelką w ręku. Nie wiadomo czy stoją tak od wczoraj czy przyszli z rana, w ogóle skąd te menele mają kasę na te wina i piwo. I te ich wspaniałe rozmowy, jacy to oni nie są mądrzy, ja pierdolę. Najżałośniejsi są ci co są jeszcze W MIARĘ młodzi, tak koło 35-40 lat, i nie zauważają że są menelami. Myślą że jakimiś osiedlowymi kozakami są, zatrzymali się w rozwoju na latach 90. Wrzuci dresik (prany chyba za 2 lata temu ostatnio), butelka w łapę, druga łapa w kieszeń, stanie to takie obsraństwo w rozkroku i mierzy wzorkiem dzielnię, patrząc tymi świńskim, czerwonymi ślipiami ledwo wystającymi ze spuchniętego ryja. Niektórzy z takich to pomimo że są starymi chujami to dalej ma pokoik u mamusi, brak pracy, brak jakichkolwiek zajęć, tylko pod sklepem cały czas. Poza tym wszędzie gdzie się człowiek nie obruci to menelstwo: śpią na ławkach w parku, wszędzie porozrzucane butelki i puszki, na weekendy drą się i śpiewają pod blokiem jak gdzieś idzie „kwiat młodzieży”. Najgorzej jak sobie usiądą na ławce pod blokiem i bełkoczą w swoim pijackim amoku do rana. Idę do marketu a tam już armia meneli: daj złotówkę, daj odstawić koszyk. Alkohol jest dla ludzi, sam czasem wypiję, ale picie a żulenie to dwie różne sprawy. A Polska to kraj żuli, nigdzie ich tylu nie widziałem a kawałek świata zjeździłem. Niby według statystyk u nas się wcale nie chleje najwięcej, ale mówię wam że gdzie indziej to aż takiego menelstwa nie ma.

65
42

Komentarze do "Polaki pijaki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co prawda rozwarstwienie społeczne będzie coraz bardziej postępowało, można dysponować współczuciem, ale prawdą jest, że jak się chce to można znaleźć pracę choćby za grosz i jakoś przeżyć miesiąc, oczywiście umiejąc oszczędzać… Dlatego CHWD pijackie prymitywy. Żeby to jeszcze chociaż trzymało język za zębami, ale nie, obowiązkowo trzeba dojebać komentarz na poziomie przypadkowemu przechodniowi, najlepiej takiemu który się nie umie obronić. Do takiego który się umie obronić podchodzi się z uniżeniem prosząc o zetkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Bo w POlaczkowie picie to życie i dawanie w morde oczywiście lachony i nuta” umpa umpa z zagazowanego Audi rocznik 2000. Je kurwa śpan i chuj a ty pewnie nołlajfer frajer.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Bo oni korzystają z wolności demokracji a tylko ta podła żydokomuna zbrodnicza goniła do roboty. Odp………sie od polskich patriotów żydokomunisto! Nasz rezydent Bul komorowski powiedział jaki mamy wspaniały kraj a Oba Ma uścinął mu dłoń mówiąc je łokiej i poleciał do Brukseli.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Najbardziej żałosny jest taki wpis „śmiertelna dawka alkoholu nie dotyczy ras słowiańskich” albo jeszcze jakiś kurwa podpis na wiedzabezużyteczna.pl było napisane że rosjanie piją wódkę ze szklanki zamiast kieliszka, a w komentarzach takie wpisy, „a w polsce pijemy z butelki, wiadra” no ja pierdole czy wy umiecie coś innego niż pić to gówno wy popierdoleńcy ?

  1

  0
  Odpowiedz
 6. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Do 1. Masz racje. Rozwarstwienie będzie postępowało i będzie rozrzut płac jak 50:1 jak w prawdziwym katolickim kraju czyli dobrze zarabiać będą tylko uprzywilejowani i dobrą prace będą mieli też nieliczni uprzywilejowani. Czy syn hrabiego pasał świnie? Czy córka księcia prała swe majtki? Nie! Od tego mieli plebs na klaśnięcie ręki motywowany nahajem i krzykiem i tak będzie niedługo w naszej pięknej Polsce. Prawdziwe katolickie wartości. Władza pochodzi od żydowskiego boga i dlatego władcy mają prawo do życia a plebs do roboty na panów za miske ryżu. O takie Polskie walczylim. Dobrze że wiesz gdzie twe miejsce i cieszczysz sie z groszy bo więcej nie będzie. Do roboty.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Bozia jest władcą polski i stworzył polaków na swoje podobieństwo, a zaczęło się to na weselu w Kanie Galilejskiej, gdzie Yezoos król kokainy zamienił wodę w wino marki wino.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. mieszkalem kiedys w takim miejscu. Ja nie mialem az takiej odwagi, ale moi znajomi zbierali sie w grupki, kazdy lapal noge od stolu i bejsbola i raz na jakis czas wybierali sie na menelobranie. Zabawy bylo co nie miara jak porozbijali kilka lbow. Po klatkach sie te szczury chowaly az milo 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie mówi się pijaki, bo to w chuj ani gramatycznie nie brzmi, tylko to są po prostu smakosze.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. wow szok, emocje jak na grzybach

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A co ci przeszkadza picie alkoholu? Ja i moja loszka bardzo to lubimy, no tylko marki pewnie trochę inne niż żule piją. Ale jedno jest niezmienne – choćby nie wiem jak pijana była moja loszka, nigdy nie zapomni o obrobieniu mi gały, a ja jej zawsze ją podaję, bo na to kurwa zasługuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. jakbym czytała o moich chłopakach z żoliborskiego osiedla

  0

  0
  Odpowiedz
 14. 8. Prawdziwi bohaterowie ci twoi znajomi, odważni,męscy rycerze ortalionowi w grupkach na wygłodzonych meneli. Brawo Brawo. Kwiat polskich patriotów!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. obruci? kurwa, no opanuj sie

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @6 tutaj 1. Nigdzie nie napisałam że chodzę do kościoła, więc mogłeś sobie darować ten przesadzony i w ogóle nie uzasadniony sarkazm. Po prostu można być ALBO patologicznym żulerstwem ALBO biedakiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Kupiłeś już mieszkanie lub działkę i dom wybudowałeś za swoje? Miałeś już żonę? Straciłeś już pracę i wszystko? Kim jesteś żeby oceniać?

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Dokładnie. Ten kraj leży i kwiczy. On kurwa nie ma prawa istnieć. Uciekać z niego jak najszybciej trzeba.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Polska to kraj meneli. Poziom społeczeństwa jest widoczny na tym forum. Bez bluzgów zdania nie złożą.

  0

  0
  Odpowiedz