Przykry żart rodzicielki

Ostatnio moja matka skroiła mi ciekawy dowcip. Wszystko wydawało się normalnie: siedzę przy komputerze, matka przyszła do pokoju, coś tam powiedziała i poszła, zamknęła drzwi. No to ja otwieram napalony kolejne stronki, ręka do majtek i gdy już miałem zaczynać robotę, matka dała o sobie znać. Okazało się, że chcąc zobaczyć co ja robię na kompie, zasymulowała zamknięcie drzwi i bardzo cicho oddychając, cały czas za mną stała, kompletnie o sobie nie dając znać. Ujawniła się dopiero gdy miałem wykonywać pierwsze ruchy. Taka przykra chujnia i bardzo durnowaty „żart” mojej rodzicielki.

86
73

Komentarze do "Przykry żart rodzicielki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jako zawodowy fapowicz mam zainstalowany alarm, który rozlega się kiedy otwierają się drzwi. Ty jesteś pizdą, że dajesz się przyłapać na waleniu konika.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak jak ja, miałbyś laski wszelakiej maści do wyboru do koloru. Zbierając puszki jednak, nie możesz liczyć na więcej niż tylko bycie walikonikiem do końca życia.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. dobrze, że nie startowałeś do zdjęcia siostry..

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Pewnie chciala ci na chuja wskoczyc i popatatajac troche – nie powinienes matce odmawiac.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Gdybyś zarabiał przynajmniej 17 tysi netto i jeżdził mesiem tak, jak ja, stać by cię było, mentalnie i finansowo, na to, żeby porządnie zaspokoić w takiej sytuacji rodzicielkę. Skoro jednak jesteś popapranym cebulakiem to nawet motherfucker z ciebie nijaki.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Masz zboczoną matkę

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Dobrze, że biedaczka na zawał nie padła patrząc na fajfusa synalka masturbanta

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Mogłeś zapytać czy Ci pomoże ;P

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Przykry to byłby spust na twarz własnej matki, spoko luz

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Chujnia z kutasiorcem…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A matka to dobry milf? Założę się, że sama poszła się zamknąć w drugiej izbie i łopatą po galotach smyrała, także zrób jej też żart i jak się przypuszczenia sprawdzą, bierz się za jej kapichę.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Posłuchaj, energia elektryczna ma swoją cenę, internet to samo, komputer też nie był za darmo, co ty kurwa gimbusie do chuja myślisz, że rodzice trzepanie kapucyna będą ci finansować!?

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Czytając tę chujnię wyczuwam, że mimo wszystko to co się stało Cię jara. I to mnie przeraża.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. No co? Przynajmniej matka teraz wie że ma zdrowego syna.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Współczuję… Ale kto się kurwa masturbuje z rodzicami w domu?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. a wystarczyła odrobina ostrożności

  0

  0
  Odpowiedz
 18. No to chłopie kicha na całego !

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem jak ja to kupiłbyś sobie drzwi na zamykane na klucz i stara przed wejściem do ciebie musiałaby pukać.Ale ty jesteś tylko zwykłym cebulakiem,który zamiast drzwi ma kawałek kartonu i musi ostrożnie trzepać,bo mamusia może zobaczyć.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Co byś zrobił jakby zapytała: „Syneczku może Ci pomóc?”

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Jak to się skończyło? Powiedziała – „synuś, nie przejmuj się, każdy w twoim wieku to robi”. Mrugnęła, uśmiechnęła się zalotnie i wyszła. Następnego wieczoru jakby nigdy nic jedliście razem kolacją, rozmawiając o bzdurach. Później mama powiedziała, że idzie się kąpać, poszła do łazienki i zamknęła za sobą drzwi. […]

  0

  0
  Odpowiedz
 22. o madafaka…. Zajebista chujnia. Pomóż swojej rodzicielce, na pewno BARDZO tego potrzebuje. Sześć gwiazdek dawidowych.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Hahaha jesteś dałnem.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Mogła się ujawnić w trakcie^^

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Chuj*wy z Ciebie fapowicz

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Kto wie, może to z twoją matką to początek jakiejś romantyczno-hardcorowej historii z drugim wątkiem dramatycznym w tle, no i ew. z trzecim wątkiem dramatycznym kiedy ty wydupczysz matkę a twój stary cię nakryje.

  0

  0
  Odpowiedz