społeczeństwo przez małe s

Artykuł na onecieo sytuacji w sejmie pt: „Aleksander Smolar: przed nami konfrontacja”.
Garść cytatów z komentarzy użytkowników:
-” Czas najwyższy skończyć ze Smolarem i resztą sorosowej bandy sprzedawczyków – niech jadą do swojej ojczyzny i niech rozwijają sorosowe społeczeństwo obywatelskie w Izraelu”. – „Smolar ty żydowski pachołku żyda Solosa, jakie masz prawo wichrzyć i straszyć .
– „A jemu powinni gębę obić w pierwszej kolejności. Antypolski typ”
– „DLACZEGO LZESZ UBEKU ZEBYS ZDECHL”
– „Żydzi byli zawsze rozcieńczalnikiem narodu. W czyim imieniu ty Smolar mówisz ?”
-„bando gnoma ,wiosna nasza,czas na kastracje tej waszej bandy”
-„jestem za użyciem przemocy wobec opozycji niech odczują to na własnej skórze obrońcy UBeków”
-„Panie Smolar – wracaj Pan do Izraela”.
Przeraża mnie to. Mam wylane na tzw. politykę, ale przeraża mnie to, że jedni i drudzy dehumanizują „przeciwnika”. Durnie na górze to podsycają. Naród, który ma takie podziały czeka wojna domowa lub wywołana przez kogoś komu takie podziały są na rękę. Przeraża mnie, że trzeba będzie spadac z tego kraju żeby ratowac siebie i rodzinę. A wszystko przez to społeczeństwo i myśłe tu o jednej i drugiej stronie konfliktu. Chujnia i śrut.

26
31

Komentarze do "społeczeństwo przez małe s"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niech naród wysrany lepiej nie podskakuje. Bo będą mieć nastepną jazdę..

  3

  8
  Odpowiedz
 3. Pisanie prawdy cię przeraża? Dziwne…

  3

  8
  Odpowiedz
  1. Jak widać masz problem ze zrozumieniem tekstu. Nie o prawdę czy nieprawdę tu chodzi tylko o formę. Nikogo nie powinno się upokarzać, poniżać nienawidzisz z racji innych poglądów. Dlaczego? Bo to wysoce amoralne!!! Niezgodne z zasadami które rzekomo wszyscy wyznajemy jako cywilizacja europejska, chrześcijańska. I tyle

   9

   2
   Odpowiedz
  2. Dziwne? Nie jestem autorem, ale ci odpowiem. Jesteś pewny/na, że to prawda? Skąd ta pewność? Zaufane źródła, do których masz uprzywilejowany dostęp? NA PEWNO nie manipulacja? Bo dla mnie to wszystko to gówno prawda. Media przekazują taką prawdę, jaka autorowi informacji pasuje. To często jazda na ludzkich emocjach, biedzie i poczuciu bezradności. Szukanie winnych (po za sobą oczywiście) na pokaz i urządzanie polowań na czarownice, żeby biedni, sfrustrowani ludzie nie myśleli za dużo tylko zajęli się duszeniem tych co dla władzy niewygodni. Nie przypomina ci to czegoś? Już raz się sprawdziło. I mnie to też przeraża. Mamy XXI wiek, a nie umiemy rozmawiać ze sobą, walczyć na argumenty jak cywilizowani ludzie. Dla ciebie to normalne, że ludzie, którzy powinni swoim zachowaniem pokazywać klasę, zachowują się w ten sposób. Dziwne… Nie pamiętasz z lekcji chociażby czym dla Polski skończyły się nieustające konflikty powodujące destrukcję i osłabienie kraju? Nie niepokoi cię to? Dziwne… A nie zauważyłeś/łaś do tej pory, że każdy, kto ma zdanie inne od obecnie słusznego jest wrzucany do grona żydów, pederastów, komunistów, pedofilów i cholera wie czego jeszcze? Dziwne… Zdziwisz to ty się jak się okaże, że się komuś nie spodobasz i wrzuci i ciebie do tego wora. A agresja jak wiadomo rodzi agresję. I mądrzy ludzie wiedzą, że jest się czego bać.

   2

   1
   Odpowiedz
 4. Większość tych komentarzy jest sponsorowana. Podobnie jak opinie o produktach w serwisach takich jak opineo, ceneo.. Nie wierzysz ? to poszukaj sobie w mecie ofert ludzi którzy się tym zajmują 🙂

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Właśnie natrafiłeś na tzw. rosyjskie brygady sieciowe. Wyguglaj sobie.

  3

  3
  Odpowiedz
 6. „Chujnia i śrut.”

  Ech, patałachy… Wy jesteście jednak wybitnie ograniczeni umysłowo. Ile to już razy Pan wasz, Mesio, wam powtarzał następującą prawdę, że 95 % POPULACJI TO TO TĘPE BYDŁO I TO W DODATKU DEGENERUJĄCE TĘPE BYDŁO?

  Cóz, Pan wasz powtarzał, Pan wasz rzeknie ponownie. Wiecie, patałachy, jak będzie wyglądała przyszłość takiego robactwa jak wy? A mianowicie. W przyszłości, która zbliża się wielkimi krokami (i nastąpi pod warunkiem, że nie nastąpi atomowy armagedon) nawet wysoko wykwalifikowani pracownicy nie będą potrzebni. Zostanie jedynie garstka, która dzierżyć będzie kierownicze stanowiska oraz władzę oraz grupa celebrytów, pisarzy, i super-zdolnych naukowców. No może będzie jeszcze zapotrzebowanie na dziwki z gatunku homo sapiens, ale i to nie na pewno (zaś jeśli nawet, to wróci niewolnictwo, bo elita będzie mogła sobie zamówić niewolnika seksualnego (obu płci) zgodnie z konkretnym zestawem parametrów wedle własnych gustów (jak dziś zamawiamy samochód), który zostanie mu w fabrykach klonów wyprodukowany (niekoniecznie legalnie, to będzie zależeć od etyczności oficjalnego prawa). Całą resztę zastąpią w pełni maszyny.

  Tym samym jak nigdy wcześniej ludzkość zostanie podzielona (i dosłownie oddzielona fizycznie) na elitę (góra 2% populacji) i resztę robactwa. Robactwo zaś dostanie norę w mrówkowcu i tzw. „dolę”, czyli zasiłek pokrywający podstawowe potrzeby życiowe i będzie sobie wegetował, z każdym pokoleniem będąc coraz głupszym. Zapytacie dlaczego, patałachy? Ano tak będzie w optymistycznej wersji…

  W tej optymistycznej wersji będziecie hodowani jak zwierzęta, mając kąt, żeby było ciepło w dupę oraz trzy razy w tygodniu chodząc do „sklepu” po suchą karmę a raz w tygodniu na weekend (i od święta) po karmę mokrą. A będzie tak po to tylko, bo nie będzie co z wami począć a z kolei nieetycznym byłoby wytrucie was masowo do nogi w ramach nowej wersji „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej” (w miejsce „żydowskiej” wstawcie „motłochu”).
  Przy czym to „ostateczne rozwiązanie” i tak może nastąpić w formie nieco mniej drastycznej, jaką będzie masowa i obowiązkowa sterylizacja „gorszej” części ludzkości.

  Zaś wersja pesymistyczna tego scenariusza jest chyba dla was jasna…, prawda? Dla tych najbardziej niedorozwiniętych, Pan wasz jednak napisze: pójdziecie do gazu i na kompost, by nie było z wami kłopotu i byście nie czerpali, z było nie było ograniczonych, zasobów.

  Niestety, moje wy cebulą śmierdzące niedojdy. Co prawda technologia i rozwój cywilizacyjny zaprawdę jest dobrodziejstwem ludzkości, ale nie będzie on dany wszystkim. Tak jak homo sapiens wyeliminował gorsze od siebie podgatunki człowieka, tak i wy zostaniecie wyeliminowani. A to właśnie z tego powodu, że 95% społeczeństwa to tępe bydło, które głupieje z każdym pokoleniem (czyli zbliża się do tych 98%, przy czym poprzeczka granicy debilizmu jest dla nich ustawiona coraz niżej), czyli stanie się ciężarem, którego jednak, przyszłe pokolenia (najdalej dwa), dzięki rozwojowi technologicznemu, nie będą musiały znosić, tak jak dziś elity znosić muszą was, bo ktoś musi zapieprzać na te świetlaną przyszłość.

  Tak więc, zaiste okropne czasy nadchodzą dla większości za was i waszych miotów. Dlatego, patałachu, zamiast się tym przejmować wyciągnij wnioski. I spiesz się tak ustawić (i tak masz małe szanse), żebyś nie obudził się z ręką w nocniku, gdy podział ten oficjalnie nastąpi (bo zanim oficjalnie nastąpi, to nieformalnie będzie już długo istniał -właściwie już istnieje, popatrz na dzielnice slamsów- i będzie szybko narastał). Albowiem nie zwiejesz „z tego kraju żeby ratować siebie i rodzinę”, z tej prostej przyczyny, że nie będzie gdzie uciekać. „No hell can hide you there is nowhere to run”, jak mawia jedna z ulubionych piosenek Pana twojego. Wszędzie będzie tak samo. Nie wierzysz patałachu? A ty popatrz na Europę i USA… Na pozór wszystko OK. W UE wszyscy to „wielka rodzina”, multikulti, szanowanie odrębności kulturowej ludów Europy i tym podobne pierdoły. A w praktyce? W praktyce wystarczał niewielki kryzysik sprzed paru lat i 20 lat umiarkowanego socjalizmu podkopującego gospodarkę, by do władzy we wszystkich ważniejszych krajach UE doszli (lub dojdą, wybory we Francji, Niemczech i Włoszech, tuż tuż) ludzie o poglądach rodem z NSDAP. UK jak się tylko częściowo wyrwało z UE to ksenofobia wylazła tam na wierzch, jak nigdy wcześniej w historii. Motłoch może tam w każdej chwili -teraz i w przyszłości -zrobić drugą Jugosławię. W Stanach, ogłupiały naród, z fatalną podstawową edukacją, w ponad 50% wierzy w spisek władz przeciwko nim. A poprawności politycznej ma tak dosyć, że zagłosował masowo na tego pajaca Trumpa i bez pomocy propagandy Putina od lat systematycznie sączonej Jankesom via RT. Tam także jest możliwa taka polaryzacja społeczeństwa jak między normalnymi ludźmi a kaczą sektą w Cebulandii. I to w ciągu dekady lub dwóch, bo proces już od lat jest w toku. Jedynie państwa wschodniej Azji i islamskie -pierwsze z uwagi na kulturę, drugie z uwagi na religię- mają szansę dłużej się temu opierać, ale dłużej nie znaczy wiecznie.
  Tak więc, patałachu, spieprzać nie bardzo masz gdzie, bo co najwyżej odwleczesz nieuniknione. Dlatego Pan twój radzi: pierdol, co piszą w mediach (zwłaszcza, że część komentów np. na Onecie to gimbaza, zielone ludziki (putinowskie albo partyjne) oraz najęci przez portale do robienia gównoburz, bo oglądalność i ilość odsłon rośnie), martw się o siebie. Bo jak się nie ustawisz, to będziesz cztery razy w tygodniu przed magazynem w kolejce z dnem totalnym (nie takim, jak dresy z Dębca czy Nowej Huty, z ich następcami, jakich masz np. w południowoamerykańskich slamsach, gdzie wojsko ma problem) stał -trzy razy za suchą karmą, raz za mokrą, a we wszystkich czterech wypadkach chuj wie, z czego robioną. I to w wariancie optymistycznym… /Mesio

  PS. „I weep for humanity” -Sheldon Cooper

  8

  5
  Odpowiedz
  1. Ale to wszystko zgodnie z ich katolicką tradycją.500 lat temu pan miał włości i kilka wiosek, taki książe miał kilka zamków nawet we władaniu, zresztą miał braci, kuzynów,itp. Pan żył w luksusach a parobkowie, chłopi, służba(choć ta miała izby czeladne na zamku i mogła uważać sie za szczęśliwców) żyła w biedzie a nawet skrajnej nędzy. Byli traktowani gorzej niż bydło i mieszkali w gorszych warunkach niż bydło.P.S. I tak macie dobrze dzisiaj bo nie ma prawa pierwszej nocy ani pijani żołdacy jaśniepana nie przychodzą do waszych lepianek i nie gwałcą wam córek. Teraz choćby granice są otwarte i można jechać na zmywak i nikogo to nie obejdzie.

   1

   2
   Odpowiedz
  2. Strasznie długie te twoje wypociny, przeczytałem może połowę, i akurat wyjątkowo z robotyczną przyszłością muszę się z tobą zgodzić.

   2

   0
   Odpowiedz
 7. ci wszyscy którzy piszą ze nie tak zle itd pewnie maja 500 plus i głupców udają a tak naprawdę to pojęcia nie mają o szukaniu pracy no bo po co robić skoro państwo daje

  3

  0
  Odpowiedz