Spotkałam dziwaka

Przyznam szczerze, że trafiłam na (kolejnego już w swoim życiu) dziwaka. Otóż onegdaj myślałam, że mężczyzna, spotykając się z kobietą, chce albo przygody seksualnej albo – kiedy do tego dojrzeje – pragnie stworzyć stały związek. Ja natomiast trafiłam na tajemniczego osobnika – otóż spotykamy się od czterech miesięcy. Nasza relacja utknęła w miejscu. On ani nie garnie się ,,do rzeczy” – przytulanie, pocałunki i na tym koniec. Co więcej – on też specjalnie się nie stara, więc nie wiem, po co mnie podrywał, po kiego grzyba chciał wejść ze mną w bliższą relację, skoro do niczego ta znajomość nie prowadzi? Dziwię się, gdyż ja jestem 41-letnią kobietą (jednak wyglądam młodziej, singielka, pełna energii), a on 55-letnim mężczyzną (samotny, dość zadbany, spokojny człowiek). I o co tutaj chodzi, skoro on widocznie ani nie chce przeżyć romansu ani też nie chce mieć głębszego związku? Jestem rozczarowana 🙁

51
73

Komentarze do "Spotkałam dziwaka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kochana moja, facetom po 50 już się za bardzo nie chce do łóżka. A związek mu pewnie zbywa, bo nie chce facet cierpieć przypadkowo.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. A porozmawiać z nim o tym, to nie łaska? Czy będziesz szukać odpowiedzi na chujni? Może zrobiłaś czeski błąd w pisowni swojego wieku?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ile ja bym dał, żeby przeżyć taki prawdziwy romans ze starsza od siebie kobitą. I tu nie chodzi o takie fantazje jak maja młode gimbusy, po prostu zwykła znajomość nawet, rozmowy na poziomie itp, spojrzenie na świat przy rozmowie z kimś starszym o 18 lat. Zazdroszcze temu facetowi. Niech Pani go oleje. Pozdrawiam serdecznie 🙂

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Nie ma się co dziwić,w tak starczym wieku często bez viagry konia nie osiodłasz…

  0

  2
  Odpowiedz
 6. Ja jestem takim grzybem, tylko młodszym 🙂 Rozpalam i olewam. A to dlatego, że potrzebuję czasu, żeby się przekonać, czy chcę być z tym kimś, czy nie. Szanuję kobiety i nie chcę kopulować z taką, której później nie bedę chciał.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Może ma na boku kilka innych bab i dlatego nie zależy mu na romansie z tobą bo ma to z kim innym na codzień. Może to jakas gra z jego strony.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Może to jakaś baba i przebiera się za faceta. hehe Nie od dziś pewnie tak robi i czeka kiedy z tym wystrzeli. Po prostu on cię przygotowuje na to. Przygotowuje sobie grunt. Powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. To faktycznie dziwak – ja tam bym Cie stuknął po kilku spotkaniach 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 10. jak masz 41 lat to ja bym ruchał.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. niech pani szuka młodszych – zawsze chętnie wyruchają, a i może hot-doga na stacji postawią!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. pewnie ma kogoś

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Do tej chujni, co kurwa można powiedzieć. Jeśli facet był boleśnie zraniony przez ostatnie partnerki albo jest wdowcem, to potrzebuje wiecej czasu. Widzę, ze Pani kurwa juz sie by przeruchac chciała. No i ładnie, ale do tanga trzeba dwojga. Seksik to nie wszystko! Zadbaj o siebie, spedz z nim weekendzik z filmami i ksiaZeczkami, dobrym jedzeniem, nie kurwa jakimś schabowym i zobaczysz, moze kolega odkryje wszystkie karty. A jak chcesz zeby cie posunął ktoś, no to nóżki, bluzeczka, skórka, szpileczki i do klubu i masz ruchanko przez atlete nakoksowanego za 10 min. Taka prawda, ale miłości jak mówią ślepy nie znajdują.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. może mu nie dyga 😀

  0

  0
  Odpowiedz