Starzy tyracze vs młodzi

Przedstawię wam fundamentalne różnice między tyraczami z młodego, a starego pokolenia. Jest to prastara mądrość przekazywana z ust do ust Janusza biznesu. Młodzi tyracze nigdy nie dorównają starym. Nawet najbardziej wytrzymały i najsilniejszy przedstawiciel młodych jest i tak nieporównywalnie słabszy od najsłabszego starego tyracza. Starzy jebacze mają zdrowie w ruinie. Chore stawy, nadciśnienie, miażdżycę, żylaki i cukrzycę, a i tak są w stanie jebać dłużej, szybciej i intensywniej niż młodzi, którzy są zdrowi i mają jedynie alergię na wszystko. Przedstawiciele staveeejj szkoły potrzebują tylko 3 h snu na dobę, roszczeniowi millenialsi muszą spać 9. Ponadto młokosy nie mają „fachu w ręku”, mają „dwie lewe ręce” i przynoszą więcej strat niż zysków, a przynajmniej tak utrzymują biedni pracodawcy, których „niebotyczne” wymagania millenialsów przerastają. Czyli 3 k na rękę i brak bezpłatnych nadgodzin oraz pracy dla idei, którą z lubością uskutecznia pokolenie zgredów. To za dużo dla prywaciarza, który ma dwa leksusy, a roszczeniowi są winni, że nie ma trzeciego. Przecież tamta kadra rypała właśnie na to. Uczniaki trochę popracują, a już dyszą i sapią, patrząc w telefon i czekając na przerwę. Pracownicy lat sędziwych jepią tak długo aż dostaną zawału. Nawet wtedy, gdy już mają rozległy zawał to nic nie mówią, zginają kark i jepią dalej aż do utraty przytomności i przyjazdu karetki. No, ale wazne, że norma będzie zrobiona, a nikt tego zramolałego chuja oddanego zakładowi nie będzie pamiętał 10 minut po zamknięciu trumny. A propos to warto też wspomnieć, że młodzi ćwiczą na siłce, bo teraz popularne jest bycie fit, niektórzy po 100 na klatę wyciskają, a i tak w pracy nie są w stanie podnieść nawet połowy ciężaru, który udźwignie stary tyracz wyniszczonymi rękami. I jeszcze legendarny tekst który zawsze serwują mlokosom „popracuj ze 20 lat, a do czegoś dojdziesz”. Puentując już ten krótki paszkwil to dla mniej kumatych na wszelki wypadek wspomnę, że warto pamiętać o wdzięczności prywaciarzy wobec kadry weteranów, która przejawia się m.in w wynagrodzeniu ich oddania firmie tym, że co przyjdzie ktoś nowy to na start ma praktycznie to samo co pracownik z kilku, kilkunastoletnim stażem, który pół życia przestał w tym Januszexie dla idei. No i tyle.

165
18

Komentarze do "Starzy tyracze vs młodzi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Coś w tym jest..ale..ale.. nie zapomnijmy o pewnej cesze młodych zdolnych, która wzięła się z „wychowania” w nowym systemie i ze słuchania guru takich jak Kurwin. Oni już wiedzą, że prawo pracy istnieje tylko po to, żeby utrudniać życie biednemu okradanemu januszowi pracodawcy. No dobrze, są dwa lexsusy, dom, mieszkanie, ale to że nie starcza na oskładkowanie, a pensja nie wiele wykracza poza minimalną, to wina tych wszystkich urzędników, okradającego państwa i oczywiście tych starych zapierdalaczy, którzy się na to godzą…bo lubią. No i co ma zrobić biedny młody kapitalista bez kapitału? No godzi się na tę chujnię, ale z wyższością moralną, bo to tylko a chwilę. Chwila przechodzi w lata, młodzieńcze siły idą się jebać, a ręka w nocniku jak była tak jest. Powoli rodzi się podejrzenie, że może janusz nie jest fair….no ale Kurwin mówił z właściwym sobie upośledzeniem moralnym; ” A ty byś tak nie robił na miejscu janusza?” Z tym ciężko się spierać młodemu ukształtowanemu moralnie przez dziki wschodnioeuropejski kapitalizm. Pozostaje trwać, lub przechodzić z jednej chujowej pracy do drugiej i czekać…no na nic nie czekać, bo młody już wie, że emerytury nie będzie. No bo raz, że ZUS jest przecież tylko po to, żeby okradać janusza. Dwa, że ciężko od zusu wymagać, jeśli się lata przejabało na stażach, ułamkach etatów i biorąc pół pensji pod stołem. Po wojnie emerytury były, a po 27 latach wolności kapitalistycznej ma nie być, no ale co robić, takie życie. Oczywiście taki scenariusz nie dotyczy wszystkich, ale tych, którzy w pracy mają tzw. „starych zapierdalaczy” to niestety dotyczy. The future is wide open….

  10

  7
  Odpowiedz
  1. Wszystkie partie rządzące tym krajem od 30 lat robią dokładnie na odwrót tak jak mówi Korwin, a wręcz rękami i nogami bronią się przed jego pomysłami. Efekty chyba widać. Ogólnie gościu stań przed ścianą i weź rozbieg.

   8

   2
   Odpowiedz
   1. Powinieneś mieć korwinowską pałę w ryju na stałe to nie gadał byś głupot szczylu

    1

    3
    Odpowiedz
 3. Wal chuja jak stary tyracz

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Tomek musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Jebać starych tyraczy. Nie lubię ich.

  1

  2
  Odpowiedz
 7. Starzy tyraczy potrzebują dużo snu. Po przyjściu z roboty (po 18) chleją browary, jedzą szame i o 20: 30 już kimają, żeby być wyspanymi bo muszą wstać o 4 żeby o 6 wyjechać do tyry i toczyć nierówną walkę.

  10

  0
  Odpowiedz
 8. Tak potwierdzam. Młodzi tyracze to po prostu pizdy które chciały by wszystko za darmo nie mając kwalifikacji i wiedzy. Ja jestem młodym jebaczem tyle że z wiedzą fachową i 3k na rękę to wyrywam… nie wyrywam 3k 😉 bo wyrywam 11k bez problemu, a starzy tyracze chowają zady po kątach bo nie wytrzymują konkurencji. Nie chciało się uczyć to trza zapierdalać u „Janusza Biznesu” zamiast u siebie albo w poważnej firmie. I niestety jest to prawda co część Januszy Biznesu mówi o roszczeniowości bez pokrycia z fachowości i wiedzy to jest to prawda – tak przynajmniej widzę po moich rówieśnikach. Niestety mamy pokolenie pustaków którym wydaje się ze są pełnowartościową cegłą. Nie, nie mam własnej firmy tak dla jasności i nie chcę mieć.

  2

  12
  Odpowiedz
  1. Też jestem młodym jebaczem. Co takiego robisz że wyciągasz 11k?

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Aha. A teraz won po swoje leki, pizdusiu któremu tatuś wchodził do wanny.11k,to ześ dziecko popłynął, jaki ty niby masz fach? Robienie dobrze szefowi jednocześnie jebiąc za czterech jak jakis zjeb? XD

   3

   2
   Odpowiedz
 9. Tak właśnie jest. Mam grubo po 40 i zero strachu przed młodymi. To rozleniwione, wiecznie narzekające i słabe fizycznie grono nie ma szans. Cieszy mnie to niezmiernie i pusty śmiech mnie zawsze ogarnia na te ich „pomysły.”
  W tym miejscu oddaję cześć i zwracam honor tej części młodych, którzy potrafią żyć, starać się, nie narzekać, mieć rodziny, robić w robocie a nie siedzieć na fejsach. Ci są groźni dla mnie. Jednak, z nimi przegrać to jak wygrać. Dzięki nim może coś z tego będzie i na moją starość jeszcze coś będzie działać. Cała reszta to śmiech na sali. Po 30 minutach w korku są zapoceni, na 1 piętro nie wejdą bo pompa nie wytrzyma, oczywiście wszystko w kredycie, najnowsze gadżety i wiedza o świecie z fejsa, insta oraz z ploteczek. Mój stary sąsiad się wykończył jak miał 90 lat, do końca palił jak lokomotywa i biegał jak Ulsan Bolt. Młodzi bez papierochów ledwo do samochodu dochodzą.

  7

  5
  Odpowiedz
  1. Młodzi ludzie osobom „grubo po 40” powinni pluć na mordy za to, do jakiego stanu doprowadzili ten kraj. To wszystko wasza wina oszukują was, okradają a wy się jeszcze cieszycie

   16

   2
   Odpowiedz
 10. Gdybyście wy młodzi wiedzieli ile rzeczywiście zarabiamy to zesralibyście się z zazdrości. 100kg na klatę?, nie rozmieszaj mnie synku. W wieku lat czterdziestu paru rozgrzewam się takim ciężarem na siłce. Prawda jest taka, że jesteście słabi, bez kwalifikacji a te wasze roszczeniowe przechwałki szybko się zderzają z rzeczywistością i zostaje z tego g… jak tylko tatuś z mamusią odcinają od kieszonkowego i każą się usamodzielnić.

  3

  11
  Odpowiedz
 11. Uprzedzając rozumiem przesłanie, ale niestety młodzi są tacy sami i dają się jebać w ten sam sposób nawet za darmo, na praktykach szkolnych, gdzie zamiast się uczyć dostają wycisk gorszy od robola. To tyle w kwestii polskiej edukacji

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Kolejny z „wielkimi życiowymi problemami”… – do Mesia na taśmę jak nie masz co ze sobą zrobić!

  2

  3
  Odpowiedz
 13. Pierwszy tak trafny tekst ze przybiłbym Ci piatkę. Tak z tym.spaniem po 3h to.sam widzialem babke w zakladzie ktora nie widziala w tym nic dziwnego. Palila non stop i mowila ze na cos trzeba umrzeć. My młodzi chyba nie znamy pracy. To jest typowy konflikt pokoleń

  1

  1
  Odpowiedz
 14. Rozpierdol Groksów w drobny mak tak jak ja. Zapewniam, że da się tego dokonać, ale jest to czasochłonne.

  1

  1
  Odpowiedz
 15. Deszcz, nie deczsz masz zapierdalać.

  1

  1
  Odpowiedz
 16. Ty kurwo jebana w dupe przez bezdomnych na dworcu centralnym !

  7

  1
  Odpowiedz
 17. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  3

  0
  Odpowiedz
 18. Może aż takim millenialsem nie jestem, ale faktycznie nie wyznaję zasady: jeśli nie zapierdalasz jak koń w Folwarku zwierzęcym, to nic nie robisz.
  Chcę mieć czym się na starość zajmować i niech to będzie co innego niż reumatyzm i nadciśnienie.

  2

  0
  Odpowiedz
 19. NASA to oszuści.

  0

  1
  Odpowiedz
 20. Tarmoś gamonia

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Stawiaj grot

  1

  0
  Odpowiedz
 22. Rozwijaj węża

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Tarmoś bagietę

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Obcuj z bestią

  4

  0
  Odpowiedz
 25. Kręć świdrem

  1

  0
  Odpowiedz
 26. Boruj dziurę

  1

  0
  Odpowiedz
 27. Głęb szczelinę pod osłoną ejakulatu

  3

  0
  Odpowiedz
 28. Hłe hłe stulejkowcu gołodupcowy.

  I jaki masz problem? Niech zapierdalają na swego szefa. Bez niego by zdechli w rowie.

  Wy wszyscy chujowicze w dupsko jebani przez bezdomnych, macie pokazać szacunek swym szefom w Poniedziałek.

  Skurwiele pierdolone, chuja potrafiące, tylko chcące więcej i więcej.

  Nie podoba się? To wypierdole wszystkich z biura, nie wypłace pensji i zatrudnie Chińczyków zdalnie za 1/3.

  Jeden z drugim nieudacznik chuja zrobiłby gdyby nie wasi szefowie.

  Osobniki alfa tworzą Wam śmiecie prace!

  4

  10
  Odpowiedz
  1. Wyszczekałeś sie jebany śmieciu? Dobrze, tot eraz zapierdalaj do swojego szefa, zachciało mu się loda wiec masz zajęcie ty skurwysynu spasiony.

   2

   1
   Odpowiedz
   1. Śmieć to Ciebie zrobił kupo gówna. Chuja zrobiłeś, chuja zrobisz i chuja osiągniesz. Będziesz biedakiem jebany w dupę przez bezdomnych na dworcu o północy byle mieć a chleb. Twoja córka będzie rżnięta przez brudne kutasy w wąską cipkę i dupcię aż będzie płakać.

    0

    0
    Odpowiedz
 29. Zamykam działalność i idę do roboty, kaczor idiotą obiecuje mi jak Tusk idiota zieloną wyspę, spierdalać, ani na jednych ani na drugich, a najgorsze że nie wiem na kogo, macie jakieś typy?

  2

  0
  Odpowiedz
 30. Rafał Wydra.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Ty koziojebczy synu! Łeb to Ty masz zamieniony z dupą. Chuja wiesz i chuja będziesz wiedział.

  1

  0
  Odpowiedz