Cieszę się kurwa, że nie poszedłem na studia

Bo wybrałbym jakiś chujowy kierunek, męczyłbym się te minimum 3 lata, a pewnie i tak bym nie zaruchał.
W ogóle nie wiem na czym to całe „życie studenckie” polega, jaki w nim urok.
Nie dość, że się nie ma na iPhone’a to jeszcze trzeba się uczyć.
Teraz mi chuj mniej staje więc mam wyjebane na kobiety i nie zazdroszczę tego, że inni się tam chędożą…
Kierunek w którym chciałbym się uczyć jest dość słabo dostępny i jest dostępny chyba tylko stacjonarnie, ale na razie… mało wiem, jednak mam jakieś tam dwie książeczki, a poza tym w internecie są materiały do podstaw. Coś tam się pewnie nauczę.
Chujnia jest jedynie taka, że nie zaruchałem… w odpowiednio młodym wieku (a jestem bliżej 30stki niż 25tki), ale tego już nie naprawię.
Wiecie – musiałbym się od nowa urodzić albo poprosić Boga o to, żebym znowu był przed 20stką… wiadomo z jakim skutkiem.

3
9
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Cieszę się kurwa, że nie poszedłem na studia"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Chuj ze studiami, gorzej że chuj chujowo staje, no bo jak tu zaruchać na flaku.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Jeśli rozklapiocha jest wystarczająco zużyta (czyt. stara), to i na flaku można.

      PS. Idę się wyrzygać.

      0

      1
      Odpowiedz
  3. Po co? Wciąż możesz to ogarnąć. Nie rozumiem kompletnie. Czym Twoja postawa różni się od „Nie poruchalem, ale chcę. Zadbam więc o to w najbliższej przyszłości.”. To brzmi jakbyś się już poddał i chciał tylko przekazać żale kolejnemu pokoleniu. Jak chcesz poruchac to usiądź i pomyśl jak do tego doprowadzić. Dojdzie Ci pewnie sporo wymagań po drodze, ale rewiduj i działaj w kierunku ustalonego celu.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Namazaj na kartonie: „Szukam chuja do dupy n°8” i noś to na plecach.

      0

      0
      Odpowiedz
  4. 30 lat to penis jest w kwiecie wieku!

    2

    0
    Odpowiedz
  5. Zaruchaleś w ogóle czy jak 🙂

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Nie, ale życie pokaże 😛

      0

      0
      Odpowiedz

Referendum a tłuki kamienne

Cześć wszystkim chujowiczom i zjebom.

Jak można być takim idiotą, aby nie głosować na referendum z powodu gierek politycznych jakiś partii. Gratulacje zjebaliscie. Niby pytania były trywialne i bezsensowne (wiadomo o co chodziło aby zrobić na złość partii rządzącej). Jakie wy kurwa pytania chcieliście?! Miały być napisane językiem prawniczym, jak wy nawet nie potraficie czytać warunków promocji w sklepie.
1. Już widzę jak bedzie rządzić mała koalicja będą wyprzedaże i zniszczenie gospodarki. Powodzenia niedługo w darwinowskim kapitalizmie.
2. To teraz będziecie zapierdalać do 80 nawet na wózku. Bo pewnie znów podniosą wiek emerytalny do 67. Nikogo nie będzie obchodzić czy się nadajesz do pracy czy nie. Bo teraz naszym nowym hasłem będzie kto nie pracuje ten nie je.
3. Już widzę jak będziecie srali pod gacie gdy Łukaszenka będzie sprowadzał swoich turystów co tak naprawdę odnosi się do punktu 4
4. Teraz oczekujcie i szykujcie swoje mieszkania, żony i córki na przyjazd tabunów książąt afrykańskich i arabskich. Dzięki którym ich haremy wypełnią się niewolnicami seksualnymi chodzącymi po ulicach polskich miast.

Powodzenia zjeby, mieliście możliwość wypowiedzenia się i zabezpieczenia swojej przyszłości a grając w gierki partyjne zjebaliscie życie nie tylko partii rządzącej i innym osobą ale też i sobie. Brawo jak już poświętowaliście możecie teraz zapierdalać za najniższą krajową jak będzie dla was praca a jak nie zmywak lub szparagi na zachodzie czekają.

20
7
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Referendum a tłuki kamienne"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ty to jednak zjebany jesteś!

    1

    5
    Odpowiedz
  3. Oskarek sz. , to ty ? Nie wstydź się

    0

    3
    Odpowiedz
  4. Ta kurwa – balcerowicz już zapowiada wyprzedaż majątku Skarbu Państwa. I wie, co robi… – wiecie np. po ile jest tona miedzi na giełdach? Po 7846 USD/t. A wiecie, po ile będzie, gdy się rozkręci na dobre na świecie tzw. transformacja energetyczna? Wg szacunków zachodnich analityków ekonomicznych tona będzie za kilka lat kosztowała od 15000 do 100 000 (słownie: stu tysięcy) USD. A ile wtedy dostanie budżet państwa (czyli wy) z takiego KGHM? Literować, jebane lemingi: G Ó W N O. I, kurwa, literować do skutku, aż, kurwa, do tych waszych zjebanych tvn-em łbów dotrze!

    Orlen? To samo… PiS był posrany z różnych powodów, ale strategiczne inwestycje miał obcykane jak nikt od czasów WIELKIEGO Eugeniusza Kwiatkowskiego. Orlen po fuzjach, które miały mu zapewnić przyszłość po czasach handlu paliwami kopalnymi, które nadchodzą, miał stać się jednym z dużych na skalę UE koncernów „multienergetycznych”, który z racji swych możliwości wynikających z połączenia największych polskich firm (a raczej z tego co zostało po tym jak pierdolona unia kazała sprzedać część majątku łączonych firm) miał zainwestować ponad TRZYSTA MILIARDÓW ZŁ w badania i rozwój w Polsce nowoczesnych polskich technologii w branżach, którymi miał się zajmować (wiecie dlaczego np. taka mała HGol;andia bardziej się liczy na świecie niż Polska? Bo ma jeden czy dwa koncerny na naprawdę światową skalę przy których nasze pojedyncze duże koncerny to pikuś. I właśnie taki koncern chciał z Orlenu zrobić PiS… I by zrobił w jeszcze jedną lub dwie kadencje, gdy m.in. właśnie te planowane inwestycje w badania nad technologiami zostałyby ukończone. Przy okazji, żebyście łatwiej mogli pojąć dlaczego to ważne mieć takie wielkie koncerny… Wiecie, czemu Tajwanu nie są dziś w stanie zająć Chiny? Bo tajwański koncern ma najlepszą na świecie technologię produkcji chipów komputerowych. Zachód już nad nią pracuje, gdy – a to tylko kwestia czasu – dorówna i wyprzedzi dzięki nakładom na badania i budowę fabryk takich chipów u siebie Tajwanowi, Tajwan zostanie porzucony przez Zachód momentalnie – bo nie będzie miał nic co byłoby warte bronienia go przed Chinami. Dlatego takie gigant koncerny są tak ważne – to jedyna gwarancja siły i bezpieczeństwa państwa.). I też go te jebane kurwiszony sprzedadzą, podobnie jak wszystko inne.

    I to mało, że sprzedadzą…. A wiecie, za ile? Wrócą czasy prywatyzacji robionej przez złamasa balcerowicza, który pod fałszywym pretekstem „walki z inflacją” rozpierdolił w 1990 polską gospodarkę, doprowadzając firmy do kompletnego zniszczenia albo do sprzedaży za grosze. I nawet sobie – młode pokolenie – nie wyobrażacie za jakie grosze… Podam wam przykład. Obczajcie sobie raport NIK z mniej więcej połowy lat 90-tych (znajdziecie w necie) dotyczący „prywatyzacji” FSM i sprzedaży tej firmy Fiatowi. Nie uwierzycie, jaki to był wał…

    Czytajcie:

    1. FSM warte według niezależnego audytu ówczesne 3 miliardy USD (na dzisiejsze USD to jest ok. 7 mld, czyli 30 miliardów dzisiejszych zł), zostało sprzedane za jeden tysiąc osiemset tzw. nowych zł (na stare zł sprzed denominacji to było 18 mln, czyli właściwie gówno).

    2. Fiat został na całe dekady zwolniony z podatków (a potrafi mieć czystego zysku wysłanego do Włoch kilkaset mln zł rocznie).

    3. Równocześnie Fiat przejął „z automatu” około 45% polskiego rynku samochodów osobowych (nie byliśmy wtedy w UE, obowiązywały cła i tzw. kontyngenty- czyli jakaś ilość zachodnich aut sprzedawanych w Polsce bez cła).

    4. Jeśli Fiat w Polsce np. spowodował zniszczenia/zanieczyszczenia środowiska, to kary za niego zobowiązany był płacić SKARB PAŃSTWA. Skarb Państwa przejął też długi FSM.

    5. Umowę polski rząd dostał po włosku bez tłumaczenia i bez praktycznie możliwości jakiegokolwiek zapoznania się z nią, z praktycznie nakazem jej podpisania natychmiast.

    Tak wyglądały wtedy rządy takich kurew jak balcerowicz. Dziś wszystko – cały ten syf z tuskiem i balcerowiczem na czele -siedzi po partiach „opozycyjnych” względem PiS. I samych dużych i wielkich zakładów w Polsce rozpierdolili w ten sposób około 1700 (słownie: TYSIĄC SIEDEMSET), nie licząc już tysięcy pomniejszych. A ludzi skazali na masowe bezrobocie oraz ubóstwo i pracę w fatalnych i niebezpiecznych często warunkach. CELOWO! Bylibyśmy dziś kompletnie innym krajem, gdyby ten majątek gospodarki polskiej został (a można było bez trudu) ocalony i przestawiony na kapitalizm, i gdyby dzięki temu społeczeństwo nie doznało tej skali ubóstwa (kto pamięta wczesne lata 90-te, zwłaszcza na prowincji, ten wie). Startowalibyśmy po prostu ze skrajnie innego poziomu. A dziś takie gówna przejęły władzę. I zapowiadają powtórkę z rozrywki… Wy się cieszcie, że to PiS i „Glapa” rządził NBP w czasie pandemii i wojny, bo by wam tusk z balcerowiczem dopierdolili takie stopy procentowe (i żadnych tarcz ochronnych, no chyba że dla obcego kapitału, to wtedy tak… – z naszych podatków, tak tusk ratował „Opla” w Gliwicach, bo angela kazała… „Wolny rynek” – czytaj: bankructwa – jest dla dobijanych polskich firm, nie dla kapitału obcego, a już zwłaszcza nie dla niemieckiego; BTW, wiecie, że po upadku PRL, przy niemal 700% inflacji, jebany balcerowicz karał polskie przedsiębiorstwa dodatkowymi karami-podatkami za podwyższanie ich pracownikom pensji, żeby przy tej inflacji z głodu nie zdechli? Dzięki temu rozpierdalanie polskiej gospodarki szło mu szybciej. Ze zwalczaniem inflacji NIC nie miało to wspólnego.), że dziś byście siedzieli pod mostami.

    5

    0
    Odpowiedz
  5. Niby zgoda. Ale tak naprawdę, wyniki i ważność tego referendum nie ma znaczenia. Władza, czy pisowska czy platformerska, nie raz pokazała, że ma takie rzeczy w dupie. Naprawde myślisz, że gdyby frekwencja przekroczyła 50%, to powstrzymałoby zapędy Tuska na wyprzedaż czy wpuszczenie kolorowych? A niby jak? Raz, że wynik referendum musi parlament przemielić, a to można odkladać w nieskonczoność. Dwa – zawsze można to prawnie ominąć – że to wcale nie jest sprzedaż, czy przybysze to nie imigranci. Trzy – można ostatecznie iść na rympał. Bo co zrobisz? Możesz sobie poprotestować gdzieś na rynku, a potem przyjąć uderzenie policyjną pałą.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. „Niby zgoda. Ale tak naprawdę, wyniki i ważność tego referendum nie ma znaczenia.”

      Ma znaczenie – wynik powyżej 50% frekwencji jest według prawa wiążący ( Ustawa z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym art. 66). naród wg Konstytucji (art. 4) ma władzę zwierzchnią nad krajem. Dlatego niemcom tak bardzo zależało, by ludzie NIE POSZLI NA REFERENDUM. Bo wtedy nie ma odpowiedniej frekwencji i można je wyrzucić do kosza. W przeciwnym wypadku każda władza musiałaby działać zgodnie z wolą narodu wypowiedzianą w referendum.

      4

      0
      Odpowiedz
      1. Za długo żyję i interesuję się polityką, by wierzyć w „każda władza musiałaby działać zgodnie z wolą narodu wypowiedzianą w referendum”. Naprawdę, żyjemy w kraju, gdzie prawem wyciera się gębę, nagina się je do granic możliwości. I to nie tylko przez ostanią kadencję PiS, ale od dawna. Spec ustawa, zmiana pojęć i jedziemy na półlegalu. I co z tym zrobisz? Zgłosisz do prokuratury? Czy może do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości 🙂

        „Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?”

        To niezgodnie z mechanizmem relokacji już można przyjmować? To wystarczy jakiś program krajowy, nie europejski. Na przykład „Narodowy program wspierania różnorodności kulturowej”.
        A jak migranci będą legalni, bo się wprowadzi odpowiednią ustawę dającą im legalny status, to też już można? Dlatego to nie ma znaczenia.

        Wymyślili to referendum, by nas mocniej polaryzować.

        0

        0
        Odpowiedz
        1. „To niezgodnie z mechanizmem relokacji już można przyjmować?”

          Niezgodne z mechanizmem relokacji to siedzą za płotem na granicy białoruskiej, albo w obozach w Turcji, albo topią się na pontonach na Atlantyku i na Śródziemnym. Za niewpuszczanie ich z Białorusi do unii, cała Europa oficjalnie dziękowała kaczorowi.

          0

          0
          Odpowiedz
  6. Ciapak nie pyta tyklo obcina głowę maczetą. „Bo pytania były głupie” to był argument żeby zbojkotować referendum. A chcesz czy chcesz w ryj – jest głupie? Ciapak po prostu odciana łeb! Bez uprzedzenia! Oj głupi! Oj głupi wy!

    3

    0
    Odpowiedz

Wybory i referendum – dzień po.

No tusku… Czekam na te twoje cuda i spełnianie obietnic… 😛 Dzień o wyborach (a już jest 2 dni) miała być kasa z KPO. I nie obchodzą mnie wymówki – trzeba było nie obiecywać… Zobaczycie, lemingi, te cuda tuska, zobaczycie… 😛 Tak jak zobaczyliście obiecany w 2007 roku podatek liniowy i obejrzeliście sobie kradzież przez PO kasy z OFE oraz miliardowe prezenty tuska, z waszych pieniędzy robione, dla putina… I niech któraś tylko gazeta piśnie w proteście, to znów policja zrobi wjazd do redakcji jak do „Wprost” i na chatę właścicielom portali „anty PO” (czy „anty komor”… ; w każdym razie coś w ten deseń…); a jak was będzie pięknie prała na 11 listopada… Ale to wszystko i bieda, będzie waszym najmniejszym zmartwieniem. Największym będzie wielomilionowe osadnictwo z nadaniem obywatelstwa „inżynierom”, bo oni dopiero wam urządzą życie… Nie poszliście w 60%, frajerzy, na szczytowy wynalazek demokracji – na referendum – bo wam niemcy (!) via tusk zabronili (powstańcy – dowolnego powstania się w grobach obracają jak wentylatory…), to będziecie mieli z kraju „bantustan” i to już będzie nie do odkręcenia. A propos… Tyle było biegania opozycji na białoruskiej granicy, tyle kasy wydali niemcy na propagandowy film gadzinowy tej pierdolonej koszer szmaty holland… Jak tam więc idzie rozbiórka płotu na białoruskiej granicy? No bo rozumiem, że skoro płot był „be” a migracja „cacy”, to płotu nie będzie… Dobrze niemcy robią, że wznawiają kontrole na granicy z Polską, zawczasu się za to zabrali, jeszcze przed wyborami – teraz się wy zajmiecie tym, co tu bez tego płotu przyjdzie, bo oni – tacy „europejscy”, tacy „praworządni”, tacy przecież „humanitarni” z dziada pradziada (BTW, wiecie, że w niemczech wprowadzili sobie prawo mówiące, że ukradzione w czasie II wojny z okupowanych państw rzeczy stanowią własność niemca jeśli miał je u siebie przez 30 lat? Taka to praworządność, o tym, jak po dziś dzień chronili zbrodniarzy, to nawet już nie wspomnę – całość systemu sądownictwa w RFN była przez takich nazi „prawników” zrobiona i obsadzona z góry na dół.) – tego ciapatego syfu do siebie nie wpuszczą, jeszcze wam od siebie doślą najgorsze szumowiny z tych, które angela zaprosiła. I jestem ciekaw, kiedy PO z lewicą wpadną na pomysł tego szwedzkiego ministra, który parę lat temu domagał się wprowadzenia w Szwecji prawa nakazującego Szwedom wysiedlanie ich z domów i mieszkań by te nieruchomości przekazywać „inżynierom”… Wesoło będzie…

Kaczor był chujem, ale będziecie jeszcze skamleć by wrócił.

PS. A swoją drogą, mamy albo kaczora, albo donalda… – no tego to nawet nieodżałowany Bareja by nie wymyślił…

16
7
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Wybory i referendum – dzień po."

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Poliniaki mają krótką pamięć co to tfuska i lewackiej skurwysynerii. Mnie tam nie ma nawet w ełropie, ale widzę że ciekawe czasy nadchodzą 🙂

    5

    1
    Odpowiedz
  3. Amerykańscy naukowcy dowiedli , że jak ktoś mówi „będziesz żałować” to okazuje się, że ta osoba nie będzie żałować.

    Wczujcie się też w rolę pisiorów , oni naprawdę mają wyprane mózgi przez TVP i święcie wierzą , że teraz każdy będzie musiał przyjąć co najmniej jednego murzyna do domu i zostać lgbt

    0

    3
    Odpowiedz
    1. „Wczujcie się też w rolę pisiorów , oni naprawdę mają wyprane mózgi przez TVP i święcie wierzą , że teraz każdy będzie musiał przyjąć co najmniej jednego murzyna do domu i zostać lgbt”

      Primo, lemingu… Nie wierzysz, że może być nawet i tak, że ci do chaty wcisną ciapatego albo bambusa? Nie doceniasz „pomysłowości” komuny… 🙂 Lewactwo/komuna to totalitaryzm, chłopcze, przy którym nawet nazizm (a wiadomo czym był, prawda?) się chowa… Popatrz sobie na taką koszer-szmatę holland… dziś przecież tak oklaskiwaną przez lewicową zjebaną hołotę, pierdolącą coś o tym, że im po wyborach „wolność wróciła” – to gówno już ładnych parę lat temu głosiło, że – w demokracji (!) – należy zabrać prawa wyborcze mężczyznom… Nawet, kurwa, „der onet” to umieścił publicznie u siebie na portalu i wcale się nie wstydził ani nie śmiał ganić… Mało? To sięgnij do historii i popatrz na ZSRR i czasy stalinizmu w tzw. demoludach… Przymusowa kolektywizacja rolnictwa, rozstrzeliwanie kułaków, nie klaskałeś odpowiednio długo komuszemu wodzowi, to dostawałeś 10 lat łagru, byli nawet tam i tacy, którzy byli tak popierdoleni przez komuszą propagandę, że chwilę przed ich własnym rozstrzelaniem, postawieni pod murem, mordę darli: „niech żyje stalin”… Myślisz, że to się nie ma prawa wrócić w dzisiejszych czasach? A można jakoś w dzisiejszych czasach (!) z urzędu wciskać dzieciom z przedszkola pierdolenie o 50, czy chuj tam wie ilu, płciach? I spróbuj (na Zachodzie, u nas jeszcze tego w takiej skali nie ma) zaprzeczyć, albo powiedzieć, że nie życzysz sobie, by „wychowywali” ci dziecko, to ci w tej lewackiej „wolności i demokracji” urzędy typu jugendamt zrobią taki najazd na chatę i taki magiel, że po wszystkim będziesz miał szczęście, jeśli nie pójdziesz siedzieć i jeśli ci dzieciaków nie zabiorą w majestacie, kurwa, pierdolonego „prawa” do domów dziecka, lub do rodzin zastępczych (i to pół biedy, jeśli choć jako tako zbliżonych kulturowo do kultury, z której dziecko pochodzi, bo już od lat się zdarzają przypadki – pomimo tego iż ta jebana neokomuna nie ma jeszcze pełni władzy – że z automatu dzieciaki trafiają do ciapatych na wychowanie). Mało? To nakręć sobie dziś film lub serial z czymś, co lewactwo uzna za „niepostępowe” i „niepoprawne”… Przemalują ci, kurwa, nawet królewnę Śnieżkę na „czarno-ciapato” i ocenzurują stare bajki (także i te drukowane), i chuj im zrobisz, bo jeśli fikniesz, to takiego wała zobaczysz a nie emisję produkcji w kinach czy w TV. A pierdolone unijne parytety płci? Zatrudnianie według parytetów, a nie umiejętności. Może być ostatnią idiotką, która rozpierdoli wszystko, ale ma być zatrudniona, by ilość pogłowia się procentowo zgadzała. Albo poczytaj sobie o wymysłach urzędników pod wodzą unijnej komisarz Dalli – stworzyli coś w rodzaju „indeksu słów zakazanych”, który ma obowiązywać w urzędach. Mało? A chiński system punktów dla obywateli? Unia już się do czegoś takiego przymierza… Oczywiście drobnymi kroczkami, bo nie może tego zwalić od razu ludziom na łeb w postaci dokładnie takiej jak w Chinach, bo się będą burzyć, więc cię ugotują stopniowo jak żabę. Jak jesteś „cacy” według komuszego urzędasa w Chinach, to dostajesz punkty, jak jesteś „be”, to nie dostajesz… A jak nie masz punktów, to nie tylko nie dostaniesz wybranej pracy czy możliwości nauki w szkole/na studiach, ale, kurwa, nawet z jakiegokolwiek transportu nie skorzystasz, bo nie wolno ci podróżować nawet do sąsiednich miejscowości. I tak dalej… O tym, że w Chinach zmyka, torturuje i morduje się ludzi nie pasujących reżimowi z dowolnego względu (w tym etnicznego – np. Ujgurzy), a unia, a zwłaszcza pierdolone niemcy, wchodzą Pekinowi w dupę jak wchodzili moskwie przed wojną na Ukrainie, bo im się marzy to samo tutaj, nie wspominając.

      Nie jestem szurem, nie wierzę w teorie spiskowe i tak dalej, zaś dla mnie PiS jest syfem ale z dwojga złego paradoksalnie jest „mniejszym złem” (jak na razie), a powyższa garść przykładów jest autentyczna. I jak ci się, lemingu, podoba obrazek, który się z tego wyłania…? Klapki z oczu spadły, czy system się zawiesił i zrobisz se reset, po którym znów będziesz pierdolił propagandowe kawałki z tvn i z „gówna wyborczego”? Dorzucę ci jeszcze jeden, tak na „dobicie”. 😛 Słyszałeś, że jakiś czas temu strajkowali kierowcy ciężarówek w Kanadzie? A wiesz, co tam władzunia kochana lewacka zrobiła w odpowiedzi na strajk? Zablokowała im konta w bankach (nawet „szury”, choć zjebane mentalnie tak samo jak lemingi, przed czymś takim ostrzegały dekady temu, to się z nich śmiano…). No widzisz, jaka demokracja i wolność dla społeczeństwa z tych wszystkich pierdolonych „antypisowskich” partii bije? I co? Pasi? Mózgi „pisiory” mają wyprane? Popatrz na swój…

      Secundo. Nie muszą ci wcale wciskać bambusa do chałupy, byś miał problem…. Po prostu będzie ich tylu, i nie da się ich wyrzucić już nigdy (obywatelstwo!), że nie tylko nie wyjdziesz z domu, al będziesz codziennie robił pod siebie ze strachu, że ci ta cała ciapata patologia wjazd na chatę zrobi. Rozumiesz, chłopcze? A najlepsze stanie się, gdy będą stanowić 20-30-40% społeczeństwa (a mnożą się szybko…). Wtedy w majestacie prawa zrobią kraj szariatu jak w Afganie. Albo „po dobroci” – wygra wybory jakaś partia islamska, albo nie po dobroci, czyli np. metodami hamasu, jakie obecnie widzisz z newsów o Izraelu, albo islamską rewolucją jak w Iranie, albo wojnami domowymi, jak w bantustanach.

      Dociera, otumaniony propagandą jeszcze lepiej niż ci, którzy przez ostatnie 8 lat oglądali bolszewicką wersję TVP, błaźnie?

      11

      0
      Odpowiedz
      1. To nasz ekonomista. Szanuję mocno. Potężne wpisy.

        1

        0
        Odpowiedz
  4. Tfusek zrobi tu z ferajną demontaż państwa, on dąży do likwidacji Polski.

    3

    0
    Odpowiedz
  5. Mejza to ty? wypierdalaj z chujni.

    0

    2
    Odpowiedz

Konglomerat

Pogromcy PiSu to konglomerat oparty na nienawiści albo przynajmniej niechęci do PiSu i Jarozbawa Polski. Celem było odsunięcie kaczych od władzy. Udało się! I co dalej? Elementy spaja euforia powyborcza i w zasadzie tylko tyle. Każdy z nich chce wyszarpać jak najwięcej i nikogo pominąć się nie da. Hołownia ma przerost ambicji nad rozumem i syndrom trybuna ludowego. Lewakom zależy tylko na aborcji. Kamysz liczy na stołki a Tusk chce zostać następcą Dudy. A wielki Yaro patrzy na to, udaje zafrasowanego, a w duszy się śmieje. 8 lat to wystarczający czas, aby mieć na każdego mieć haka. Coś się zmieni? Polacy, nic się nie zmieni…

9
2
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Konglomerat"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jeśli nie będą w stanie się dogadać w Sejmie, to nawet lepiej, przynajmniej nie będą w stanie wprowadzać nowych, debilnych rozporządzeń. Będąc szczerym, stołki na których te małpy siedzą w parlamencie lepiej od nich rządziłby Polską.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Już się żrą. Hooyownia chce skasować pisplusy a neokomuchy nie. Zandberg chce skrobać a Kamysz nie. Tusk na to może tylko patrzeć i co zrobi? Nic nie zrobi. Może tworzyć wpisy na chujni.

      1

      0
      Odpowiedz

Życie…

W razie gdyby taki lekarz mi powiedział, że zostało mi kilka miesięcy życia to…
Z jednej strony bym się z tego cieszył, a z drugiej strony bym się starał żyć jak najdłużej.
Taki paradoks.
A dlaczego tak, pewnie zapytacie?
Bo mi chuj nie staje tak jak w wieku 19-22 lat, a jestem taki bliżej 30stki, a poza tym nie miałem dziewczyny i oczywiście nie zaruchalem w odpowiednio młodym wieku.
Heh.
A, jeszcze dodam, że nie odczuwam ani strachu ani smutku.
Pewnie na wojnę bym się nadał, ale chyba by mnie nie wzięli…
Myślę, że kiedyś Boga poproszę o to, żebym się jeszcze raz urodził, z jakąś fajną kobietą u boku.
A może… będzie planeta dla przegrywów? Wiecie, takich co się nie nacieszyli tym za życia?
Jestem za takim rozwiązaniem.

4
2
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Życie…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Nie pucuj torpedy przynajmniej miesiąc. Wtedy stwierdzaj czy ci staje czy nie staje

    0

    1
    Odpowiedz
  3. Mówiłem ci naucz się jebać kozy zanim kozy będą jebać ciebie
    Hahahahaha

    0

    0
    Odpowiedz

pierdolone zycie niskiego niechcianego faceta

zycie mnie wychujalo i mam zaledwie 178cm wzrostu w wieku 19 lat, wiec raczej juz nie urosne.
na ulicy czy w autobusie czesto spotykam dziewczyny ktore mi dorownuja wzrostem lub co gorsza (!!!!) nawet sa wyzsze ode mnie, co strasznie mnie upokarza.
Jak w ogole mam do nich zagadac skoro nawet one sa wyzsze ode mnie? Nie wspominam o facetach 190cm wzrostu przy ktorych wygladam jak cholerny gnom.
Probowalem alternatywnie dzialac, tzn cwiczyc z ciezarami, zeby chociaz „rzezbe” miec i rzeczywiscie udalo mi sie wypracowac cos na wzor czteropaku i fajnych miesni. Eksperymentalnie w lato chodzilem w super obcislych bluzkach przez ktore widac bylo moja rzezbe ale wiekszosc dziewczyn mialo to i tak gdzies.
Zrobilem nawet eksperyment na imprezie w pubie bylismy z kilkoma kumplami, jeden z nich sporo wyzszy cos okolo 187cm wzrostu ale troche „misiek” (tzn jakies 110kg wagi) i co? On zgarnial wszystkie dziewczyny i cale zainteresowanie a ja siedzialem sam przy barze i zanudzalem z barmanem.
Jestem juz wsciekly szczerze mowiac, mysle o operacji wydluzenia kosci, nazbieram pieniedzy i zyskam te 3-4cm moze?
Co myslicie

4
15
Pokaż komentarze (21)

Komentarze do "pierdolone zycie niskiego niechcianego faceta"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Mam moze 175 i nie wiem szczerze zajebać sie chyba mozna. Pozostaje chyba tylko zarobic w chuj siana bo co innego. Co by ci tu ktoś nie pierdolnał za motywacyjnego wysrywa, że to nie ma znaczenia i tak dalej, to zawsze gdzieś z tyłu głowy czujesz sie jak śmieć przez tą karłowatość. Psychologia człowieka, do wyższych ludzie mają więcej szacunku co byś o tym nie mówił co wynika z natury bo tam to działa tak samo. A za tym idzie cała reszta.

    4

    2
    Odpowiedz
    1. Bo wysokich się boją, że im najebią. Chociaż znam chłopaka młody, 23 lata, który ma 1.88 m. wzrostu i zawsze mówi że wykorzystuje go do obrony kobiet. Nigdy odwrotnie. Mimo że ma świadomość swojej siły i dominacji. Wspaniały, mądry facet. Życzę takich na waszej drodze.

      3

      1
      Odpowiedz
    2. Pierdolenie. Ja mam 1.79 i miałem w swoim życiu dwie piękne kobiety. Do tego noszę okulary. Większość 80 % lasek jest niższa ode mnie więc ja nwm gdzie ty mieszkasz. Uważam że mam idealny wzrost bo jest to wygodne, w łóżku się mieszczę na styk jak się wyprostuje, pod prysznicem nie muszę się schylać, samochód też wygodnie się prowadzi z takim wzrostem. Także wszystko w głowie. Do tego wysocy ludzie żyją krócej

      2

      2
      Odpowiedz
  3. Ja mam 178cm wzrostu odliczone, ważę 102kg, i sie niczego nie boję, bo 100kg i 190cm to dla mnie suchoklates ktorego złamie w pół, moj cel to ponad 110kg wazyc, chodze na silownie i cwicze trójbój.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Pierdol się złamasie cienasie
      Ja mam 189 wzrostu i 117kg masy. Rozjebałbym cię w trymiga

      1

      2
      Odpowiedz
      1. Ja trenuje karate kyokushin, bym cie rozjebał nawet mając 80kg, ale ze mam 102kg to by cie chuju popiół kurwo nie zostal, dawaj namiary cwelu to ci pokaze

        1

        1
        Odpowiedz
  4. Wymyśliłem dla Was pewien żart (czy przejdzie czy nie to się okaże, chociaż znając życie pewnie nie).
    Jest sobie filmik w internecie pokazujący jakieś paranormalne zjawiska w domu.
    Komentarz pod filmem:
    „W takim domu to nawet konia nie można sobie zwalić w samotności…
    Wyobrażacie to sobie?”
    ***
    Dziękuję za uwagę.

    3

    1
    Odpowiedz
  5. Daj se spokój z operacją chuopie, weź w ogóle o tym zapomnij. Ryzykować kurwa zdrowie dla zwiększenia PRAWDOPODOBIEŃSTWA że świnia raczy na Ciebie zwrócić uwagę… Panowie kurwa ogarnijcie kuwete na Saharze, nie warto!!!
    Ja sam znam kilku ziomków poniżej 175cm i jakoś mają i respekt na dzielni i wyrwane laski, ale to są mudżahedini z lat 90tych.

    7

    1
    Odpowiedz
  6. Weź nie pierdol, lamusie… Mam kumpla, ma 162 cm wzrostu. I dawno jest ochajtany i nigdy na nic w temacie nie narzekał. No ale on jest prawdziwym facetem mentalnie, a ty żałosną ciotą, która nawet przy 3 metrach byłaby jedynie zasmarkaną pizdą… I to w tym masz, dzieciaku, problem. A kości ZOSTAW W SPOKOJU (Przeliterowałeś? I literuj do skutku, aż pojmiesz.), bo rozpierdolisz zdrowie i dopiero wtedy, chłopcze, pojmiesz, co to są prawdziwe problemy.

    6

    1
    Odpowiedz
  7. 178 to średnia wzrostu w Polsce ty deklu niski to może być ktoś poniżej 172 a nie prawie 180

    3

    1
    Odpowiedz
  8. 178 to jest jakoś mało? Jesteś raczej średniego wzrostu, może nawet lekko powyżej średniej, nie jestem pewny.

    2

    1
    Odpowiedz
  9. Macie bardzo niską samoocenę. Wzrost jest mało istotny jeśli serce wielkie i piękny umysł.

    3

    1
    Odpowiedz
  10. Bo teraz dziewuchy są wyższe często od facetów. Wszystko na głowie postawione i wbrew naturze. Nie mówiąc już o tym jak głupio to wygląda. Facet musi i być ode mnie wyższy, nie jakoś dużo, ale musi.

    2

    1
    Odpowiedz
  11. No ale co my chujanie ci na to poradzimy? Za ciebie mamy urosnąć ? Nie ma ludzi doskonałych. O tym warto pamiętać. Niestety matka natura zwykle jest okrutna i jeśli może coś spartcxyc to to zrobi. Tobie przypadł w darze niski wzrost.

    2

    0
    Odpowiedz
  12. Twój problem nie jest we wzroście tylko w tym że zamiast zaryzykować i się odezwać na luzie, pokazać że potrafisz być chociaż zabawny albo ciekawy i że jesteś laską zainteresowany to wolisz siedzieć przy barze i się użalać nad sobą jak ostatnia pizda. Śmiało, zrób sobie tę operację, gówno ci to da i mówię to jako facet o wzroście 165cm który nie ma żadnego problemu żeby zaruchać albo poderwać kobietę na dłużej.

    3

    0
    Odpowiedz
  13. Jprdl… Boże spuść deszcz meteorytów błagam….

    1

    1
    Odpowiedz
  14. To mówisz,że jesteś karłem bo masz metr siedemdziesiąt osiem – albo się mierzysz stojąc na palcach , albo masz zrytą banie na maksa. Trener Bogdan ci tu powie, że sam ma metr osiemdziesiąt dwa ,a w wieku 19 lat też miał 178. I nie czuje się niski . Nasady kości długich masz prawdopodobnie już zrośnięte w 85 jak nie w 100 procentach . Zamiast operacji kup sobie peptyd – nie będę ci tu pisał jaki – ale hormon wzrostu ci wywali ponad normę . Na zakończenie ci powiem ,standardowo , że powinieneś robić masę , ale nie na sterydach , bo ci całkiem zahamują proces wzrostu . I polecam zmienić nastawienie do życia „karzełki”.
    Bogdan, Trener

    2

    0
    Odpowiedz
  15. Co wy chujacie? Mam 189cm wzrostu i co? Myślicie, że kobiety lecą na mnie? Nie jestem jakimś tam brzydalem, z wagą też ok. Jednak trzeba mieć to coś. Jakiś błysk w oku i chuj wie co jeszcze. Czasamu ludziom tego zazdroszczę. Chyba nie potrafię flirtować z innymi kobietami. Jestem wierny jednej babie która ma mnie w dupie. I co z tego mam? Każdy ma swoją chujnię. Takie życie…

    3

    0
    Odpowiedz
  16. Ja mam 178 ale mam 29 lat, w moim pokoleniu to jeszcze był taki średni wzrost. Kolega z liceum był tego wzrostu a może nawet niższy i wszystkie dziewczyny na niego leciały bo przystojną twarz miał i dobre ciało. No ale jak patrzę na zoomerów to faktycznie co drugi chyba ma 185 cm albo więcej.

    1

    0
    Odpowiedz
  17. Jestem za tym, żeby były tutaj moje żarty.
    Jeśli rzeczywiście są takie złe to niech pojawią się później (za 3 dni na przykład).
    Jestem za takim układem.

    0

    2
    Odpowiedz
  18. Słuchaj gnoju! Nie pierdol tu bzdur i czytaj uważnie, to co tutaj napiszę. Kiedy miałem 20 lat przeprowadziłem się do innego miasta, a na jakiś czas nawet do innego państwa, ale po kilku latach wróciłem. I co z tego, kurwa? A to, że kumpel, który miał 179-180 cm wzrostu, po kilka latach urósł kilka cm i miał 185 cm. Dalej ma. Co robił? Nie ćwiczył siłowo, twierdził tylko, że parę razy w tygodniu podciągał się na drążku, ale regularnie tylko przez rok, potem rzadko. Więc jednak chyba można urosnąć w tym wieku, tak? Dlatego przestań się mazgaić, tylko zaakceptuj swój wzrost (178 to nie jest niski wzrost, kurwa jego mać!) albo dowiedz się czy możesz jeszcze urosnąć. Wcale nie ma tak dużo wysokich dziewczyn. A inne prawdopodobnie widzą, że zamiast cieszyć się życiem, płakałbyś jak pizda, że kurwa to, kurwa tamto i ogólnie chujowo. Weź się kurwa w garść i nie przynudzaj, jak stary pierdolony dziad, bo inaczej, nie tylko dziewczyny będą Cię miały w dupie, ale stare psy będą na Ciebie szczać, bo zamiast je przegonić, popłaczesz się. Jesteś mężczyzną, więc do kurwy jebanej nędzy, zachowuj się jak mężczyzna! Zrozumiano?!

    1

    0
    Odpowiedz

Chyba padnę na zawał

gdy pomyślę, że to całe lewactwo z rudym aferzystą na czele stworzą rząd.
Szykujcie się na ekologiczne ześwirowane pomysły wzięte z dupy, jakieś tam fit55 itd, Amber Goldy2, afery VAT2, zamknięcie polskiego portu, by Niemcy sobie zarobili itd. Wiecie, że za Tfuska przeladowywaliśmy tylko 30 mln ton, a za rządów PIS 90 mln ton? Dodatkowe 60mln ton przeładunku to jest kupa pieniędzy i znowu wszystko stracimy, bo przecież niemieckie porty muszą sobie zarobić! Ten volksdeutsch będzie tylko patrzył na interesy swojej ojczyzny i jak zawsze w nosie będzie miał Polskę. Ty głupi, głupi i jeszcze raz głupi narodzie! Rudy na życzenie Berlina zaprosi wam tu jeszcze miliony arabskich przyjaciół, że nawet do parku nie wyjdziecie już wieczorem! Potem oczywiście PIS wróci, ale szkód już nie cofnie. Jaka ja jestem na was wściekła! Nic się nie uczycie na błędach.

21
12
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Chyba padnę na zawał"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. A kogo interesuje co ma do powiedzenia część dobytku?
    A propos Niemców… trzy razy K, coś dla Ciebie.

    0

    4
    Odpowiedz
    1. Jestem konserwatystką i dobrze mi z tym. I nie lubię lewaków takich jak ty, dl których wolność dla kobiet = zostać zerżnietą przez jakiegoś pacana i potem w imię postępu wysłaną na skrobankę. Tak, to jest dobre, ale dla facetów, którzy mają łatwy seks bez kompletnie żadnych zobowiązań. O niczym wy tam na lewicy nie macie pojęcia i na niczym się na znacie, a już zwłaszcza na ekonomii, tylko o seksie hetero- i homo- byście gadali godzinami i o stu płciach. I skrobankach. Inne tematy dl inteligentnych ludzi jak ekonomia, statystyka i ekonomia was nie obchodzą. Idioci.

      5

      1
      Odpowiedz
  3. Ja z kolei nie rozumiem jak można było głosować na PiS. Przecież trzecia kadencja większości PiSu w sejmie to byłaby jakaś porażka. Poziom kolesiostwa, nepotyzmu, niejasnych sytuacji to wyjebał poza skalę już dawno i oni nawet nie poczuwają się do jakichkolwiek wyjaśnień. Wszystko sobie wzięli. Każdy stołek, każde ministerstwo, publiczną telewizję i przez 8 lat mieli monopol na bycie Polakiem bo przecież każdy kto im patrzy na ręce to Niemiec. Chuj z nimi. Jakby mieli jakiś umiar to by wygrali a zachowywali się tak samo jak PO 10 lat temu.

    7

    4
    Odpowiedz
  4. „Wiecie, że za Tfuska przeladowywaliśmy tylko 30 mln ton, a za rządów PIS 90 mln ton?”

    To tylko w samym porcie Gdańsk. A gdzie reszta portów plus wzrost przeładunku w wypadku ich rozbudowy, której niemcy wam teraz zabronią.

    2

    2
    Odpowiedz
  5. Naprzód do Eurosocjalizmu! Nie chcemy moherów, konserw, agentów Rosji i innych fundamentalistów.

    0

    0
    Odpowiedz

Euforia po wyborach

Wkurwia i smuci mnie ta euforia po wyborach. Uważam, że to owszem lepsza opcja, że PiS już nie rządzi niepodzielnie. Sitwa się trochę rozpadnie, pokrzyżują się pewne plany. To wszystko oczywiście wtedy, JEŚLI PIS ODDA WŁADZĘ. Opcja zrobienia jakiegoś burdelu w celu zatrzymania władzy przez PiS jest moim zdaniem na stole.

Zakładając jednak, że powstanie nowy rząd, to czego się kurwa spodziewacie po Tusku i reszcie tej hołoty, że się tak cieszycie? Jakieś pierdolenie o odzyskanej demokracji, o Polsce. Napiszcie w komentarzach, bo może czegoś nie rozumiem? Moim zdaniem po prostu może zwolnić tempo zwiększania zamordyzmu i biedy, a i to nie jest pewne, bo system reaguje z opóźnieniem, więc jeszcze przez lata będziemy zbierać owoce dotychczasowych rządów. Nikt nie rozwiązuje fundamentalnych problemów dla naszej wolności, gospodarki czy podmiotowości Polski. Mamy 3WŚ USA – Chiny, mamy patologiczne elity światowe i wielkie korporacje mataczące w rządach z tylnego siedzenia, w tym WHO, WEF. Mamy zjebaną demografię, obcych kulturowo imigrantów, gigantyczne zadłużenie z walutami FIAT w schyłkowej fazie życia, na horyzoncie pakiet CBDC, social score i UBI. Mamy lokalnie wojnę za granicą i stado Ukrów na zasiłkach u siebie, zbankrutowany schemat Ponziego w systemie zdrowia i emerytalnym. Jesteśmy zapisani do Nowej Zielonej Cyberkomuny. Zaraz będziemy brać głębokie kredyty na podstawowe środki do życia – czyli kupować jakieś drogie zielone gówna, żeby się przemieszczać i mieszkać. Oczywiście to tylko będzie dla tych, którzy przyjmą dobrowolnie preparat. Mamy atak elit na produkcję mięsa i w ogóle różną produkcję rolną w Europie. Jesteśmy zapisani na zakaz produkcji tytoniu od 2030 roku. Słyszeliście w ogóle o czymś takim jak Agenda 2030, Fit for 55, C40 cities? Przyglądacie się, jakie gówna i nowe regulacje wprowadza nam UE? Dodam jeszcze fakt, że człowiek kurewsko degraduje środowisko obecnie. Tak, nie będąc socjalistą i miłośnikiem pakietów klimatycznych potrafię zauważyć, że jednak poziom zużycia surowców i emisji wszelkiego syfu bije rekordy wszech czasów. Na deser do tego wszystkiego ludzie kochają to całe gówno. Panuje powszechna miłość do socjalizmu.

Napiszcie, z czego się kurwa cieszycie i jaką przyszłość widzicie dla siebie i dla Waszych dzieci? Bo chyba to, że Tusk zastąpi miłość do kościoła miłością do LGBT, to chyba nie jest jakby nie patrzeć powód do wielkiego szczęścia?

16
5
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Euforia po wyborach"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Też mnie to martwi. Boję się rządów lewaków bardziej niż konserwatystów.

    3

    0
    Odpowiedz
  3. Co ten Kosiniak Kamysz odpierdala za manianę? Związków homoseksualnych nie chce pojebus legalizować.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. A co są nielegalne? Nie wolno być gejem?

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Gdzie są moje żarty?

    1

    0
    Odpowiedz

Napracowałem się

Piąty krzyżyk na karku, prawie żadnych urlopów i odpoczynku. Zapierdol i pracoholizm non stop od 17-go roku życia. Czy się opłaciło ? Finansowo na pewno bo jestem ustawiony i nie muszę już pracować ani martwić się o pieniądze. Gorzej jednak z życiem rodzinnym. Drugi rozwód za mną ale na szczęście z pierwszą dzieci nie miałem a córka z drugiego małżeństwa, już dorosła, zamężna i mieszka za granicą. Obecnie jestem wolny i to naprawdę, pierwszy raz w życiu poczułem, czym jest wolność. Budzę się o której chcę ze świadomością, że nic nie muszę ale wszystko mogę. To najcudowniejsze uczucie na świecie, każdemu życzę aby tak się poczuł. Dziś siedzę w domu a jutro, kto wie, może wsiądę w samolot i zrobię sobie wycieczkę dookoła świata. Sam nie wiem. Nie planuję niczego, żyję z dnia na dzień i póki co, jest mi z tym dobrze. Dopiero dwa miesiące takiego życia więc muszę się nacieszyć a potem, to się zobaczy. Nie mam zajawek na przedłużacze fiuta w stylu wypasionego samochodu czy super ciuchów i smartfona. Nigdy motoryzacja mnie nie kręciła specjalnie. Stereo już mam dobre i lepszego nie potrzebuję. Nie jestem oszołomem słuchającym jak grają kable. Motocykla nie chcę bo nie mam prawka na motor i nie umiem jeździć. Ja kocham podróże i to ich najbardziej mi brakuje. W taki sposób chciałbym resztę życia spędzić. Może kanał założę, jak Bez Planu czy Cash ? Fajnie się ich ogląda to może i mnie będą oglądali.

(Admin): Gratuluje…wyglada na to ze przeszedles przez pieklo i z niego wyszedles. Zycze Ci jak najwspanialszej emerytury i swietego spokoju. Mam nadzieje ze kiedys tez doznam tego wspanialego uczucia. Pozdrawiam i twoje zdrowie.

7
2
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Napracowałem się"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Czy autorem wpisu jest testo, bo jakoś nim mi zaleciało… I o co chodzi z przedłużaczem fiuta w postaci samochodu?

    0

    2
    Odpowiedz
  3. Fajnie pięknie, ale za jakiś czas i tak dopadnie Cię najgorsza z kurw, czyli samotność, a jesteś na najlepszej drodze do spotkania z nią.

    1

    1
    Odpowiedz
  4. Autorze zdradź w czym zapierdalałeś, jaka branża? Chciałbym mieć jak ty jak dobiję 50

    1

    0
    Odpowiedz

Syndrom Sztokholmski, Masochizm i Ignorancja p0laczków

Kurwa…no nie, no po prostu kurwa no nie. Właśnie usłyszałem od znajomego, że jego wujostwo, które to spierdoliło za granicę za rządów PO, bo nie mieli na chleb wróciło do Polski, żeby… uwaga… zagłosować na KO. Przysięgam, że Polacy, a w zasadzie p0laczki wykształcili syndrom sztokholmski w stosunku do polityków, WY PO PORSTU UWIELBIACIE BYĆ JEBANI. Jak nie PIS to PO, jak nie PO to PIS i tak w kółko aż nie zdechniecie z głodu albo starości.
I wiecie co? Dobrze wam tak. Nie zasługujecie na nic innego, nic wam się nie należy. Bo za co? Za to, że oddychacie? Za to, że sprzedajecie swoją godność za 800+ i inne obietnice, na które nie ma nawet w budżecie pieniędzy i kraj będzie musiał znowu się zadłużyć? Przewidywany deficyt budżetowy na 2024 to 180 miliardów PLN (projekt ustawy budżetowej na gov.pl), to rekord w historii III RP i 2x więcej niż w 2023. Już teraz rząd planuje się zadłużyć na ponad 230 miliardów, bo nie mają kasy nawet na te jebane emerytury.
Ale p0laczkom mordy się cieszą na samą myśl, że za nic dostaną pieniądze wypracowane przez uczciwego obywatela, co z tego, że podatki, inflacja i ceny dóbr wpierdolą wam w zamian 1500zł miesięcznie więc wyjdziecie 700 na minus. „A-a-ale przecież jest jeszcze KPO” – powie p0laczek – chuja jest a nie KPO, tam też nie ma pieniędzy.
No ale to nie wszystko, przecież od nowego roku Orlen przywraca prawidłowe marże (to, że Obajtek jeszcze nie siedzi za działanie na szkodę spółki to jest hit), więc paliwo podrożeje minimum 1zł/l, do tego schodzą tarcze inflacyjne na energię i VAT wraca.
Najbardziej w tym wszystkim boli mnie jednak coś innego, boli mnie WASZA PIERDOLONA INGORANCJA. Mamy 2023, większość społeczeństwa ma dostęp do internetu, nawet do darmowego wi-fi na poczcie, macie tam wszystko co trzeba wiedzieć o makroekonomii ZA DARMO, a mimo to 95% ludzi nie wie, że jak inflacja spadnie z 20% do 10% to ceny dalej rosną, tylko wolniej. Jesteście po prostu pierdolonymi ignorantami, którzy z własnej nieprzymuszonej woli wybierają niewiedzę, której skutki wyruchają was potem analnie bez wazeliny.
Niestety p0laczki mają mózgi tak sprane komunizmem, że nie są w stanie normalnie funkcjonować bez bycia dociskanym buciorem do ziemi, im mocniej tym lepiej, a jak podduszą to w ogóle super. Tym akcentem kończę moją chujnie.
Jebać PiS, PO i Lewice.
Obyście zdechli z głodu.
Z pozdrowieniami, Anty-p0lak.

PS. Zapomniałem, że w wyniku operacji mającej na celu wybicie inteligencji w tym kraju przeprowadzonej przez Nazistów w latach 1939-1940 niemalże cała inteligencja została wymordowana, w skutek czego 99% Polaków to potomkowie ciemnych chłopów i parobków. Chciałbym was wszystkich serdecznie przeprosić za wyzwiska skierowane w waszą stronę wcześniej. To nie wasza wina, że głupotę, ignorancję i zapierdol za psi chuj macie wpisane w genach. Pozdrawiam.

11
6
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Syndrom Sztokholmski, Masochizm i Ignorancja p0laczków"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Chciałeś zabłysnąć, ale Ci nie wyszło. Pojęcia chłopie nie masz nic o deficycie, ale na twoje szczęście połowa ludzi czytających twój wysryw nie wyłapie. Świat jest skonstruowany w taki sposób, że każde Państwo ma deficyt budżetowy (po za małymi wyjątkami). Generalnie Państwo nie ma kasy, bo mają je obywatele tego Państwa. Zabierając kasę obywatelom możesz deficyt zwalczać, ale nie oto w tym chodzi. Chodzi o odpowiednią równowagę, umiarkowany odpowiedni wzrost PKB, a także aby nie przyznawać socjali na lewo i prawo. Nasza gospodarka mocno wyhamowała przez ostatnie kilka lat, bo ta równowaga została zachwiana. Na szczęście, w nieszczęściu, gospodarka była już na tyle ułożona, że poradziła sobie nawet takimi rządami, jakie były. Problem jest jednak taki, że straciliśmy szansę na dogonienie gospodarek Europy zachodniej i jedyne czym możemy się obecnie z nimi równać to outsourcing. Obstawiam, że gdyby tacy socjaliści trafili by nam się zaraz po upadku komuny to dzisiaj rarytasem byłoby prawo do posiadania samochodu, bo po prostu zaorali by gospodarkę na amen. Generalnie co do reszty wywodu, aby się odnieść do tematyki problemu, brakło by stron na chujni, aby to szczegółowo wytłumaczyć, więc po prostu ograniczę się do tego.

    2

    5
    Odpowiedz