Kotek

Niespełna 6 tygodni temu , pod moimi drzwiami znalazłem ślepego , malutkiego kotka . Udało mi się wykarmić go strzykawką , kotek oczka otworzył i zaczął chodzić. No a dzisiaj rano śni mi się , że na jakieś kolce wchodzę i mnie kłują , przebudziłem się a tam kotek obgryza mi nogę . No i moja chujnia jest taka , że nie warto nikomu pomagać , bo i tak nie ma wdzięczności ma tym świecie.

3
7
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Kotek"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Warto, zwierzak to zwierzak, bawi sie gryzieniem, daj mu zabawki jakieś, kot cie lubi. Ja mam dwa koty i tez mnie gryzą jak sie miziają

    4

    0
    Odpowiedz
  3. Warto. Szacunek za pomoc kotełowi

    4

    0
    Odpowiedz
  4. Kup sobie na internecie kojec skladany. Koszt ok. 50PLN i zamykaj go tam na noc, czy jak musisz wyjść. Raz, ze sie wyspisz. Dwa -dla małego kota bezpieczniej. Nie będzie niepilnowany po nocach łazić, gdzie może się w coś zaplątać i na przykład udusić. Wsadź do środka kuwetę, jakiś ręcznik czy kocyk, zabawkę lub kawałek deski – mój kot przykładowo lubi siedzieć i ostrzyć pazury właśnie na takim większym klocku drewna. Na miauczenie po zamknieciu pomaga, przynajmniej u nas, nakrycie kojca kocem. Pozostawiamy tylną sciankę nie przykrytą dla wentylacji. Kot ma chyba przytulniej i czuje się bezpieczniej.

    2

    0
    Odpowiedz
  5. Mały kotek szuka cyca i znalazł go w postaci Twojego palca u nogi, normalna sprawa.
    A chujnia jest taka, że żyje na świecie jakaś popierdolona kurwa (bo to nie człowiek) która bezbronne zwierzę przypadkowo podrzuca komuś pod drzwi, czyli „może zwierzak przeżyje, może nie przeżyje, chuj mnie to obchodzi”. Czy ma ktoś do sprzedania jakiś karabin maszynowy na takie kurwy?

    7

    0
    Odpowiedz
    1. jeszcze na leczących przez telefon, obgadujących za plecami, jebiących na podatkach, ruchających czyjeś żony, influencerki, lewaków, socjalistów, prostytuujących się, niedotrzymujących słowa, alkoholików…. Ehhh i na chuj Ci ten karabin jakby i tak nabojów nie wystarczyło…

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Racja. Ale jeśli nie można zrobić dziesięciu dobrych uczynków, warto dokonać przynajmniej jednego.

        3

        0
        Odpowiedz
  6. Dziękuję za porady . Mam jeszcze dwa psy i dwie papugi i tu widzę problem też .

    0

    0
    Odpowiedz

Pytanie do typa od nadgarstków

Mam 178cm 102kg i 19cm w nadgarstkach, nadaję sie na gangstera w lesie o szmeramych interesach? Suki na mnie polecą?

3
6
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Pytanie do typa od nadgarstków"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Polecą, ale tylko te durne. Mądre suki w mig zorientują się, że masz za grube paluchy i nie trafiasz w przyciski klawiatury (piszemy „szemranych” a nie „szmeramych”). A skoro nie trafiasz w przyciski, to chuj cie wie, gdzie jeszcze nie trafiasz. Celuj więc usilnie w pewien konkretny gatunek suk, konkretnie w grube świnie. Tak, żebyście byli w podobnej kategorii spaślano-wagowej. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wspomniane świnie miały ryj jak Nadieżda Krupska czyli uroda na twoim poziomie.

    0

    1
    Odpowiedz
  3. Nie, spierdalaj

    2

    1
    Odpowiedz
  4. Nadajesz się na gangstera co drewno z lasu kradnie, a niebieskie suki chętnie do ciebie przyjadą.

    4

    0
    Odpowiedz
  5. Oczywiście że się nadajesz – nie takich gangsterów Bogdan trenuje.
    Bogdan , trener

    0

    0
    Odpowiedz

Kto ma największą chujnię

W czasie długiej podróży PKP zastanawiałem się kto ma największą chujnię. Pomijam ludzi bez kończyn, z chorobami nowotworowymi albo łuszczycą. Mam na myśli 'zwyczajną’ osobę, bez większych schorzeń, która sra i chodzi do roboty. Bez kwestii zdrowotnych wyszło mi równanie chujnia = stopień introwertyzmu + bieda + brzydota. Można sobie łatwo wyobrazić przeciętnego faceta 5/10, który tyra u jakiegoś janusza za 3-4k na miesiąc nie będąc przy tym duszą towarzystwa tylko cichą i spokojną osobą. Jeśli tak jest, to w ogóle nie dziwi mnie to, że tak dużo facetów kończy dyndając na drzewie. Z każdej strony tylko presja i wymagania, żeby jak najszybciej wyprowadzić się od rodziców i najlepiej kupić mieszkanie. Żonę też przecież trzeba mieć ale tu lista wymagań jest tak długa, że nie chce mi się tyle pisać, każdy wie. Dodatkowo w mniejszej miejscowości nie ma tak wielu ludzi, każdy ucieka tam gdzie jest hajs i to jest zrozumiałe. Człowiek z jednej strony słyszy wymagania, co jest niby normalne i proste do zrobienia a rzeczywistość jaką spotyka mu to po prostu uniemożliwia. Nic dziwnego, że rodzi się stres i wkurwienie, więc ludzie reagują w różny sposób… Moim zdaniem będzie tylko gorzej.

15
3
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Kto ma największą chujnię"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ja mam 1650 zł, mieszkam u rodzic, i poza fałdami tłuszczu na brzuchu odkładam co nieco na przyszłosc.

    0

    1
    Odpowiedz
  3. Doskonale Cie rozumiem, też siedze na kiblu jak to czytam.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. hahaha, mocne!

      0

      0
      Odpowiedz

Całe życie to samo piekło

Ja jebie. Zbliżają się wybory i wszystko wskazuje na to, że kolejne 4 lata piekła przed nami. Całe życie przechodziłem przez piekło duopolu partyjnego. Jak jakimś cudem PiS nie wygra to czeka mnie PO w koalicji z Hołownią, ktory się poryczał i lewicę, zajebiście kurwa mi to robi różnicę. Jak między rakiem fiuta z przerzutami do mózgu, a rakiem mózgu z przerzutami do fiuta.

Namawiałbym do głosowania na konfederację, bo konfederacja tylko na 99 procent zjebie mi życie, a pozostałe partie na 100, ale zaraz zostanę zwyzywany od faszystów, bo to klasyk jak ktoś wspomni o konfederacji, bo wiadomo, że lewackie ścierwo na argumenty nigdy nie wygra, więc stosuje słowo faszyści z trzema innymi inwektywami na krzyż Problem w tym, że są to tylko argumenty, a czyny po dojściu do władzy to inna sprawa, niemniej jednak wiem już, że POPiS na 100 procent wyśle mnie do piekła.

15
6
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Całe życie to samo piekło"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ja z czystej ciekawości zagłosuję na jak to piszą na wyborczej „neonazistów”. Jest do wyboru, albo pewne dalsze gówno, albo jakiś promil szans na poprawienie chociaż minimalnie w jakimś stopniu swobody dorabiania się. Nie da się tutaj niczego stracić. Masz gwarancję kontynuacji chujozy albo niewiadomą, której jeszcze nie było u koryta. W przypadku gdy niewiadoma idzie w ślady partii czworga to zostajesz w tym samym gównianym miejscu czyli do chuja pana w najgorszym przypadku niczego nie tracisz bo jesteś w tym samym burdelu, w którym byłeś. Też na nich dam krzyżyk w październiku, tak jak mówiłem, czysta ciekawość i nic do stracenia 😉

    4

    0
    Odpowiedz
  3. Z tym popisem to masz rację. Konfederacja się kompromituje, ten cały Mentzen z piwskiem, Korwin w tle i inni gówniarze, jak widzę to nie wiem kogo oni chcą oszukać że są zajebiści.

    1

    2
    Odpowiedz
  4. Konfederacja? Pamiętam ich kiełbasę wyborczą pod nazwą „trzy złote za litr benzyny”, a za jakiś czas potem „benzyna po cztery złote”. O tak, bo zasrana partyjka w zapiździałym kraiku dyktuje cenę ropy a złotówki z akcyzy i VATu można przecież dodrukować. To tak jakby powiedzieć wyborcy: „Uważamy cię za tępego kurwobiedackiego matoła więc zamknij swój nienażarty ryj i głosuj tylko na nas. Obiecujemy, że będziemy populistycznie obciągać ci z połykiem przez 38 godzin na dobę, 10 dni w tygodniu”.

    Widzę, że kampania już pędzi, więc pieski szczekają. Kundle, spierdalajcie do budy.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Pewnie, lepiej wybrać 100% sprawdzonej chujni, niż zaryzykować kogoś innego. Jeszcze by się coś , nie daj Boże, trochę poprawiło i jak tu się człowiek odnajdzie. A tak przynajmniej dalej będzie przejebane po całości i typowy Polak nadal będzie mogł w pełni utyskiwać na swoj, oczywiście w jego mniemaniu niezasłużony, parszywy los.

      3

      0
      Odpowiedz
    2. Konfederacja lata za kasą.
      Hipokryci urągający skrajnie ubogim.
      NFZ niby dobre za darmo, ale do czasu, gdy będzie trzeba samemu zapłacić za wizytę.

      2

      0
      Odpowiedz
      1. To przynajmniej wiadomo na kogo zagłosuje antybiedak 😉

        1

        0
        Odpowiedz
  5. Konfederacja nie jest partią narodową. Konfederacja jest partią burżuazyjną, reprezentującą interesy ludzi obrzydliwie zamożnych. Wszystkie te rzekomo narodowe elementy jej programu politycznego, odwołania do ideologii konserwatywnej II RP,to tylko zasłona dymna, służąca pozyskaniu elektoratu wśród młodych, sfrustrowanych facetów, kwestionujących współczesny porządek społeczno-gospodarczy,przekonanych,że panaceum na wszystkie problemy jest prywatyzacja wszystkiego, co tylko się da. Tylko, że realizacja takiej polityki oznacza skrajne ubóstwo, a właściwie eliminację ludzi mniej obrotnych, niezaradnych życiowo, którym los poskąpił praktycznych talentow, którzy z trudem funkcjonują w twardych realiach wolnego rynku. Prawdziwie narodowa partia powinna uwzględniać interesy wszystkich Polaków, nie tylko tych, którzy wycierają sobie tyłki pieniędzmi. Tymczasem Konfederacja dla najsłabszych ma tylko pogardę i propozycję śmierci cywilnej. Typowi darwinisci społeczni.

    2

    1
    Odpowiedz
  6. Szykuj się, na pełnej kurwie
    nadciąga nowa zielona cyberkomuna. Będzie jeszcze większe równanie w dół, inwigilacja, zamordyzm. Będzie ruchanie nowymi zielonymi podatkami i inflacją, drenowanie resztek oszczędności. A na deser obowiązkowe zakredytowanie pod korek na fotowoltaikę, pompę ciepła i docieplenie domu albo wypierdalaj pod most. Oprócz tego kredycik na samochód elektryczny i kredycik na utylizację twojego kilkuletniego złoma, albo zapierdalaj na piechotę. I kredycik na pakiet nowych szczepionek prosto do dupy. A jak już wypierdolą cię z całego hajsu, wolności i ujebią w kredyciku spłacanym do końca życia, to dla większego powera w tyrce dostaniesz do opierdolenia michę świerszczy. I jeden chuj, czy to będzie tusk czy kaczor. Jak będzie kaczor, to będzie lizanie dupy kościołowi i napierdalanie po LGBTQ+- a jak będzie tusk, to odwrotnie.

    2

    1
    Odpowiedz
  7. Ja jestem za PiS.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. „bo bardzo rozsądnie mówią, a Pan Duda tak spokojnie i ładnie i powoli mówi i ładnie tłumaczy i wierzący to najważniejsze wierzący. Angielskiego też widziałam jak mówi, też mówi po nim po angielskiemu w obcych językach mówi on po angielsku bardzo ładnie” – Słyszymy w odpowiedzi od libiąskiej Emerytki na jednym z lokalnych targowisk 😉

      0

      1
      Odpowiedz

Ruchy skierowane do kobiet

Wkurwia mnie, że praktycznie na każdym rogu trafiasz na ruchy skierowane do kobiet, ale nie ma żadnych skierowanych do mężczyzn. Nie ma żadnych ugrupowań reprezentujących mężczyzn. Oglądałem sobie konwencje programowe różnych partii politycznych w tym konwencję lewicy, bo oglądam wystąpienia wszystkich ugrupowań, żeby mieć obraz całości, nawet jeśli kompletnie ich nie popieram.

Cała konwencja poświęcona była tematom waginalnym. Program przedstawiony na niej można przestawić w skrócie „puszczaj się z kim chcesz kobieto bez konsekwencji”. Natychmiastowe alimenty, darmowe podpaski, zniesienie klauzuli sumienia, darmowa antykoncepcja, urlop menstruacyjny etc.

Wyobraźcie sobie konwencję drugiej strony poświęconą całkowicie erekcji, polucji i ejakulacji? Na każdym kroku ryczy się o dyskryminacji kobiet, nawet gdy te ruchy już odlatują i pierdolą kompletne absurdy to za sprzeciwianie się temu jesteś od razu wyzywany od inceli, gwałcicieli, morderców kobiet.

Na każdym kroku jątrzą w kobietach rozgoryczenie i rozkapryszenie, dokładając im w nieskończoność przywilejów, a gnojąc facetów. Kobiety oczywiście się wzburzają i czują bez końca pokrzywdzone, ile by nie dostały. I to wszystko po to, żeby się skapnąć na samym końcu, gdy nagle faceci się wkurwią i zrezygnują to będzie „hola, hola, a gdzie się podziały woły robocze?”

Nie może wyłonić się żaden ruch, który jest racjonalne myślący, bo natychmiast dostaje łatkę faszystów, sadystów, nienawistników i gwałcicieli. Gdy ktoś idzie do polityki to natychmiast jest przez to zjebane lewicowe lobby i potężniejszych ludzi, ciągnących za sznurki korumpowany, zastraszany i urabiany.

Potem przechodzą ustawy, które pozwalają kobiecie podbić sobie oko, zadzwonić na policję, wyjebać niewinnego faceta z domu i wprowadzić się z wytatuowanym gachem do mieszkania ofiary. Powstawały już nawet poradniki „mieszkanie za pomówienie”.

Oczywiście, że kobiety myślą doraznie i jak będzie na wyciągnięcie ręki kolejny przywilej na krótką metę to z wywalonym jęzorem i rykiem wściekłości, że są poszkodowane przez inceli, przemocowcow i nierówność płacową.

Na każdy prosty, logiczny argument, na który nie znajdują odpowiedzi np. czemu ktoś chce, żeby deszcz padał z dołu do góry to wyciągają te same repliki i epitety.

Ktoś tępa dzido będzie musiał wykonać tą pracę, której nie wykonasz, będąc na symulowanym urlopie menstruacyjnym.

Konsekwencje długofalowe już widzimy. Np. wysyp wpisów tutaj facetów, którzy są sami, którzy nie mieli dziewczyny, bo boją się kobiet. Boją się, bo nie dysponują żadnymi narzędziami sprawczości. Kobiety są postawione na piedestał przez chory system.

Ukrócenie tego procederu nastąpi wtedy, gdy faceci będą mieli dość i odmówią zapierdalania na to wszystko, bo jak przychodzi do ryku o dyskryminacji to kobiety są pierwsze, ale jak przychodzi do tego, żeby wziąć ten wór z cementem, naprawić księżniczce auto i pomóc jej zawiesić półkę to nagle stoją z założonymi rękami, a facet w milczeniu bierze się do roboty, czasem rzuci kilkoma kurwami dla werwy.

Kiedyś okaże się, że nie można sobie tak bezkarnie skakać po kutasach wyluzowanych samców alfa z tatuażami, bo księżna się obudzi, a tu szok. Bo zawsze byli chętni bialorycerze i beta spermiarze, ale zabrakło.

Nie będzie to na początku zbyt drastyczne, ale zabraknie najpierw dla co dziesiątej, potem dla co szóstej, po jakimś czasie dla co trzeciej i wtedy zacznie się panika i ryk wściekłości, że „niedojrzali faceci wolą grać w gierki niż myśleć o poważnym związku, a ja tylko pobladzilam w życiu”.

19
2
Pokaż komentarze (26)

Komentarze do "Ruchy skierowane do kobiet"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. AAAAAAMENNN!!!!
    Podpisuje się pod tym obiema rękami i żołędziem

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Co to ma być? Bronienie biednych mężczyzn pod plaszczykiem lewicowości? Też nie lubie faktu że dochodzi do absurdu, ze kobiety staja się babskimi incelami tylko domagajacymi się praw, ale bez jaj.

      0

      2
      Odpowiedz
  3. Trafiłeś tak bardzo w sedno, że bardziej się nie da. Nagroda złotego chuja wędruje do Ciebie. Dziękuję.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Taka jest prawda że nie ma pizdy ze złota. Poznańska prawda.

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Kołobrzeski fundusz alimentacyjny.
    „Nie pozwól jej czekać”
    „Bombelek nie chce twoich pieniędzy, on ich łaknie”

    2

    0
    Odpowiedz
  5. Wyrzekacie sie kościoła to tak macie. 20 lat temu jak baba ci pyskowala to w ryj wyjebałes gonga i bylo cicho, w biblii o tym pisze co i jak sie z babami obchodzi, ale jaja straciliście i tyle, bo zachcialo wam sie ateizmu to macie

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Podaj fragment który o tym mówi a nie…

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Ja podaję fragment biblijnego Koranu: babę wolno bić kiedy się chce i zostawić ją w łóżku

        0

        0
        Odpowiedz
    2. Słuchaj czarny chuju. Co ma piernik do wiatraka? Jaki kościół, jaki ateizm, weź kurwa ochłoń. Dawno już padła teza, że religia to opium dla mas. Rzadko się zdarzało, ale akurat się zdarzyło, że z czerwonego komunistycznego ryja wyszła prawda. Nie wycieraj sobie mordy biblią. Kościół jako ogólnoświatowa korporacja pedofilska ma niewiele wspólnego z laniem bab po mordzie.

      0

      1
      Odpowiedz
    3. To jednak też przesada. Lepiej powiedzieć swoje, pierdnąć niczym dzik, pierdolnąć drzwiami i wyjść. Albo kazać babie wypierdalać, jeśli mieszkanie jest Twoje.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Co bank złączył człowiek niech nie rozdziela.

        1

        0
        Odpowiedz
      2. Tak, Koran na to zezwala
        Alawzez ot an Narok – Kat

        0

        0
        Odpowiedz
    4. Ale Złoty Koran pisze „co i jak się z babami obchodzi”. Spróboj przeczytać

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Dzień Dobry,
    Z całą pewnością podniesione przez Pana kwestie są ważne i interesujące, lecz dzisiaj słabo się czuję, więc pozwoli Pan że pójdę i zrobię sobie cappuccino oraz zjem pączka.
    Dziękuję
    Doktorant Sławek

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Kapuczino i pączki na noc, a później będzie badania robił o nadwadze.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Trójglicerydy mam 500, cholesterol 3 razy ponad normę . Ale nie mam nadwagi. 183 cm i 90 kilo. Wszyscy mówią, że jestem szczupły.
        Tym razem pominąłem tego szanownego Pana i wyrazy szacunku , gdyż naprawdę ciężki dzień dzisiaj był . Masakrycznie ciężki .
        Doktorant Sławek

        0

        0
        Odpowiedz
  7. Znowu jakiś jebany incel. Tę pracę a nie tą pracę!! Do szkoły frajerze

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Na chuj ta agresja, a może ma chińską klawiaturę to czasem jebnie gafę.

      1

      0
      Odpowiedz
  8. Robotyka rozwiąże problem. Za chwilę będzie dostępne ruchańsko z robotem, który z zewnątrz będzie prawie nie do odróżnienia od żywej kobiety, będzie chętnie połykać i dawać w każdy otwór, którego nie będzie boleć głowa, nie będzie mieć wrednej matki, stada toksycznych psiapsi oraz super chada – zapychacza na boku, nie zajdzie w ciążę z bombelkiem i nie puści cię z torbami, nie będzie dziamolić i rozwalać kasy na ciuchy i kosmetyki. Po skończonej robocie grzecznie stanie w kącie i poczeka na kolejne zadanie.

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Może zrobią taką samą dostępność do tego typu robotów jak do centrum miasta dla piętnastoletniego Passata w dieslu. Czyli pozwolić sobie na robota bez bólu głowy będą mogły osoby, które obecnie mogą sobie pozwolić na nową Teslę. Ilu takich znasz? (ale nie zwidzenia tylko ze znania 😉

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Znam jednego posiadacza Tesli. Raczej nie popełni tego błędu drugi raz.

        0

        0
        Odpowiedz
        1. Ciekawe czy po bezbólogłowej lalce powie tak samo.

          0

          0
          Odpowiedz
  9. Właśnie ubrałeś w słowa to, co myśli dobre 90% mężczyzn. Nic dla nas, wszystko dla nich. Świat już od dawna stoi na głowie. My musimy akceptować ich preferencje tj. musisz być wysoki, dobrze zbudowany, musisz dobrze zarabiać itd wtedy jesteś prawdziwym mężczyzną. Co się dzieje kiedy my mówimy o swoich preferencjach? „Kto cię tak skrzywdził, chłopczyku?” My nie mamy dużych wymagań, serio. Nie bądź kurwą, nie bądź gruba, pomagaj w domu, nie krąż po klubach co weekend. Mam kumpla, którego zawsze uważałem za niezłego twardziela. Zrobił dziecko swojej dziewczynie. Do dzisiaj pamiętam jak się cieszył że będzie miał rodzinę. Planował wspólne mieszkanie, zaręczyny. Myślicie że laska miała takie plany? Chuja. Ona chciała się jeszcze wyszaleć. Jak tylko syn mu się urodził to laska z kochanej dziewczyny zmieniła się w nienawistne stworzenie. Utrudnia mu widzenia, podaje go do sądu, nawet jakąś skargę na niego wysłała do niego do pracy do kadr żeby go zniszczyć. Gościu autentycznie się przy mnie dwa razy popłakał że chce mieć tylko i wyłącznie kontakt ze swoim dzieckiem. Gdzie jest jakaś partia, która powie „Ten proceder się skończy.” Gdzie? … Od dawna widzę napięcie między kobietami i mężczyznami i wiecie co? Ja znam siebie i znam dobrze moich kumpli. Mężczyźni chcą mieć tylko odrobinę świętego spokoju. Te napięcia to tylko i wyłącznie wina kobiet. To one szukają non stop problemu. Chciały być wolne, dostały wolność. Widocznie nie wiedzą co z tą wolnością robić. Dostały palca? Chuja, dostały całą kończynę i ciągle mało. Dojdzie serio do tego że zostaną znowu złapane za mordę i tyle będzie z tego całego wyzwolenia.

    1

    0
    Odpowiedz
  10. Myślałem że chodzi o ruchy frykcyjne a tu kurwa takie poważne tematy.
    Nie pozdrawiam
    doktor Bolecki

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Doktorze Bolecki, kto, wchodząc do autobusu miejskiego tyłem, ale z chujem i jajami na wierzchu przejdzie przez tłum pasażerów aż do przednich drzwi mówiąc w kółko:”pierdo-lę!, pierdo-lę, pierdo-lę”: wygra konkurs w graniu „W Chuja” na MZK

      0

      0
      Odpowiedz
  11. Kolo, szacun, naprawdę zajebista chujnia. Pozdro!

    0

    0
    Odpowiedz

Lepszy świat

Szkoda, że wybory zostały ogłoszone na październik. Liczyłem, że zostanie wybrana najpóźniejsza możliwa data i dzięki temu jeszcze trochę więcej wyborców PiS zdąży odejść do lepszego świata z przyczyn naturalnych.

Tak, wiem, okrutnie to brzmi, ale jak ma mówić człowiek, któremu od tylu lat starcy z demencją, którzy wiedzę czerpią tylko z TVP niszczą życie?

Przez ingerencje PiSu jestem już 200-300 tysięcy w plecy na zakupie mieszkania, tylko przez same ich działania i sławetny ostatnio program kredytu 2 procent.

200-300 k jestem w plecy przez starców, którzy są analfabetami bez szkół, a sami kupowali mieszkania za jakieś grosze wiele lat temu bez żadnej wiedzy i umiejętności analizy rynku.

200-300 koła, które gdyby mi zostało to wydałbym na rozwój, dokształcanie, podróże, akcje na giełdzie, lepszy samochód i może coś jeszcze.

Nie liczę już innych rzeczy, na których straciłem więcej pieniędzy, i które są wynikiem działań PiSu.

14
8
Pokaż komentarze (8)

Komentarze do "Lepszy świat"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Sam jesteś analfabetą skoro zawierzyłeś politykom. Dla odmiany twoim źródłem wiedzy jest tvn, ale wiedz patałachu, że to identyczne bagno głównego nurtu jak tvp, wiedz dalej, że pis=po. Zamiast się edukować, ty wolisz wysrywy jw. Do książek spadaj.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Ale ja nienawidze PO tak samo jak PiSu patałachu, więc mnie nie musisz edukować.

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Nie tylko Ty jesteś na nich wkurwiony ja tak samo pracuje a na nic mnie nie stać. Dosyć mam pomysl, że jeszcze 8oo plus, waloryzacja emerytur trzynastki pietnaski srastki i chuj niech to wszystko pierdolnie na raz

    3

    1
    Odpowiedz
  4. Kurwobiedaku za cztery tysie, zrozum. Nie możesz zjeść ciastka i mieć ciastko. 200 tysi wystarczy na dokształcanie i trzy podróże. Mam na myśli jakieś normalne podróże, nie kurwobiedacki wyjazd żeby zobaczyć Parzymiechy Dolne. A potem to już możesz oglądać tylko pusty portfel. O „czymś więcej” będziesz mógł tylko pomarzyć, czyli będzie tak jak dotychczas. 200 tysi, nie zesraj się… ale co może wiedzieć taka łajza, prawdopodobnie bez szkoły, która nic tylko wpieprza tani paprykarz i popija ciepłym romperkiem. Rację ma mój przedmówca, wypierdalaj wziąć się za siebie zamiast tutaj się wysrywać.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Hej, dobrze że jesteś! 😉

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Najgorsza ta Konfederussia. Bez jej poparcia PiS odszedłby w niebyt już tej jesieni, ale niestety zawiążą koalicję, bardziej jawną lub mniej.

    1

    2
    Odpowiedz
  6. Gdyby narzekanie na rząd przez Polaków coś pomagało to polski rząd służyłby przykładem przez następne tysiąclecia dla innych rządów.

    Jak pracujesz na umowie w PLNach to pracujesz przede wszystkim na nałożnice Mateuszów , Jarków , Donaldów pewnie też. Dopiero potem miskę ryżu . Szczerze powiedziawszy lepiej by było gdyby podnieśli dochodowy do 70% – bo to wywołałoby rozruchy społeczne i w ich wyniku nowy porządek a taki system podatkowy to ani dobry ani przelewający czarę goryczy – coś jak drzazga w dupie – niby da się żyć, ale nic ponad miskę ryżu

    2

    0
    Odpowiedz
  7. Nie ma co się nad tym spuszczać. Byłoby lepiej, gdyby wygrał tusk, bo trochę by się rozjebała obecna mafia. Ale prawda jest taka, że tusk to taki sam populista i oportunista jak ci z pisu. Różnica jest taka, że tuska wynosi inna frakcja wyborców, więc podlizuje się tej innej frakcji i tworzy inny wizerunek. Rzeczywistość jest taka, że czy z kaczorem, czy z pisem, to będzie komuna.

    0

    0
    Odpowiedz

Nigdy nie miałem dziewczyny cholera jasna a mam już 31 lat

jak w temacie…………………………………………………..

6
5
Pokaż komentarze (20)

Komentarze do "Nigdy nie miałem dziewczyny cholera jasna a mam już 31 lat"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ja również jestem w takiej sytuacji taki sam wiek. Kobiety patrzą tylko na dwie rzeczy wygląd i pieniądze dlatego jestem sam. Mam zamiar iść do prostytutki bo mam już dość bycia prawiczkiem.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. To znaczy że nie byłeś jeszcze jebany w dupę?

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Idź na dziwki. Doraźnie rozwiązuje to napięcie, a daje fajne obycie z kobiecym ciałem.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Nie chcę na dziwki, bo nie nie ma ciśnienia na seks i boje się chorób wenerycznych. Chciałbym mieć dziewczynę o ładnej twarzy żeby przebywanie z nią mi sprawiało radość. Jakieś wspólne zakupy, chodzenie do restauracji, kina, podróżowanie.

      3

      0
      Odpowiedz
      1. Normalne i ogarnięte laski są już raczej przysłowiowo „połapane”, chyba, że po przejściach jakieś i większość się tłumaczy błędami młodości, które jak chcesz możesz wychowywać – płacić. Tak czy owak szukaj, ale może być słabo. Co ci szkodzi na początek tylko postukać? Nie masz żadnych zobowiązań. Zakupy, restauracje, kina hmmm, stary życie to nie Noce i Dnie 😉

        0

        0
        Odpowiedz
  4. O Reni Grabowskiej przypadkiem nie zapomniałeś? Najlepsza baba to własna graba.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. To idz na dziwki, wez wydaj kase na portale randkowe, jakos znajdziesz

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Same odpady na tych portalach randkowych. Ja bym chciał w realu znaleźć. W tym celu zapisze się w tym roku akademickim na studia podyplomowe ale mam obawy że nic to nie da.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Spotkasz tam dziewczyny, które po 10 godzinach w korporacji przychodzą na zajęcia z językiem na wierzchu i worami pod oczami będą próbowały zapamiętać główne hasła tematów, z których będą się przymuszały do nauki po powrocie na pokój w najętym mieszkaniu z trzema innymi „ambitnymi” psiapsiółami. To wszystko ze względu na możliwy wymarzony awans i podwyżkę o 900 zł brutto, która wreszcie pozwoli na otrzymanie trzydziestoletniego kredytu na warszawskie Białołęce. Twój miecz Twój wybór, ale ja staram się unikać nekrofilii.

        4

        0
        Odpowiedz
  6. Ja mam 34 lata,dziewczynę miałem, w wieku 20 lat. Po miesiącu poszła do innego. Żyliśmy bez seksu bo chciała po ślubie. Mi to nie przeszkadzało bo kochałem ją , za to że mam bliska osobę. Z następną byłem w akcie desperacji, wiedziałem że mnie zdradza, że jej stale coś funduję i ona z tego korzysta. Skończyłem te związki. Mija kilkanaście lat a ja już nigdy nie nawiązałem relacji z żadną kobietą. Jestem skrajnie nieśmiały i nudny. Interesuję się tylko elektronika, informatyką itp. nie mam „bajery”. Ciekawe jak Ty, Autorze chujni masz. Ale puenta mego przekazu do Ciebie będzie pesymistyczna… Będąc po 30stce znalezienie kobiety jest mało prawdopodobne. Zostały same dzieciate. Nie każdemu to odpowiada. Wychowywać cudze dziecko, geny poprzedniego, seksownego faceta którego dziewczyna wybrała jako reproduktora… Pozdrawiam, brzydki, łysy 34latek pracujący za minimalną krajową. Ale nie kurwa w Łódzkim Wydziale Fabrycznym. Echh

    8

    0
    Odpowiedz
    1. Ja mam przesrane bo od 11 roku życia mam nadwagę. Teraz od kiedy regularnie jeżdżę samochodem jeszcze przytyłem z 95-100 do 125 kg przy wzroście 185 cm, mam wadę zgryzu, z którą nic rozsądnego nie można zrobić. W gimnazjum interesowały się trochę mną taka Kasia, Roksana i Magda. Dwie pierwsze mi się podobały, ale nic z tego nie wyniknęło. Od tego czasu już nic się nie dzieje w moim życiu.

      1

      0
      Odpowiedz
  7. Eutanatuj się! Kremuj się!

    2

    1
    Odpowiedz
  8. Czy szukałeś już chuja do dupy? Brandzler

    2

    2
    Odpowiedz
  9. Jesteś przegrywem totalnym dla mnie

    1

    6
    Odpowiedz
  10. Jesteś chamem pozbawionym ogłady i kultury.

    2

    0
    Odpowiedz
  11. Jak zrobisz dobrej jakości MaSe pod moim czujnym nadzorem , to znaczy trenera Bogdana , to i dziewczynę znajdziesz .
    Bogdan ” The Trener „

    1

    0
    Odpowiedz
  12. Hej spoko, szukaj wdowy. Niestety bedzie z przychówkiem ale taka ładnego nie szuka tylko takiego spokojnego co narawi graty w domu, raz na tydzień pukanie i do jej dzieci nie bedzie sie czepiał z renta po ojcu. Powodzenia

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Źle mi życzysz jak taki target mam celować.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. W zasadzie jedyne jakieś rozsądne rozwiązanie, ale niekoniecznie dobre 😉

        0

        0
        Odpowiedz
  13. Tak trzymaj. Już wygrałeś.

    0

    0
    Odpowiedz

Problem z gnojkiem

Jestem matką niespełna 10 letniego syna i ostatnio zauważyłam, że gnojek zaczął mnie podglądać, gdy się kąpię (przystawia taboret i gapi sie przez szybkę albo dziurke od klucza). I teraz się zastanawiam, jak szczylowi wytłumaczyć, że ma tego nie robić (przyłapałam go na tym kątem oka, on nic nie wie). Nie chcę stosować kary cielesnej, moim zdaniem te czasy już dawno minęły i trzeba uczyć oraz rozmawiać.

5
6
Pokaż komentarze (26)

Komentarze do "Problem z gnojkiem"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Kary cielesne minęły? Nic podobnego, ale lepiej tego niw praktykuj, bo go jeszcze bardziej podniecisz.

    5

    0
    Odpowiedz
  3. A Tata gdzie?

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Tata powiedział, że skoczy tylko kupić cukier i zaraz jest z powrotem. Czekamy na tatusia siódmy rok.

      4

      0
      Odpowiedz
      1. Czekajcie tatka latka a tatuś pewnie już posuwa inną cizię, kolejną naiwną, której obieca wszystko aby tylko zamoczyć kija.
        Później znowu wyskoczy na chwilę tym razem po sól, a następnym po fajki. Tak będzie skakał z kwiatka na kwiatek aby tylko go zapylić.

        2

        0
        Odpowiedz
  4. Tez podglądałem mame, wpierdoliła mi pasem na dupe i przestałem

    7

    0
    Odpowiedz
  5. Ciekawe czy 10letnie corki podladaja ojców jakiego maja chujka?

    7

    0
    Odpowiedz
    1. Nie, nie sa takimi zwyrolami

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Som, ale dopiero kilka lat później, a im bardziej kontrolowane w podstawówce i szkole średniej tym na większą ilość śniadych knag nabiją się podczas studiów w Elblągu, albo innym poważanym w Europie akademickim mieście. Ważne są tylko te dni, kiedy się nadziewaaaaamy, ważne są tylko to te dni co z Mokebe hulaaaaaamy.

        2

        0
        Odpowiedz
  6. Kobieto czego ty chcesz? Syn dojrzewa i interesują go cipki. Lepiej jak Ciebie podgląda niż miałby oglądać wyuzdane pornosy w internecie, nierzadko perwersyjne i odrażające.
    Sprawdź mu kompa i smartfona, załóż dobrą blokadę rodzicielską.
    Weź go na rozmowę chociaż to obowiązek ojca chłopaka i wytłumacz mu różnice anatomiczne, co i jak, skąd biorą się dzieci.
    Czeka Ciebie jeszcze wiele niespodzianek np. zakrochmalona bielizna syna itd.
    Najlepsze czeka Ciebie na koniec, kiedy Twój synek przyjdzie z dziewczyną i powie tak „Mamusiu to jest Ewa a ta mała dziewczynka to Maja moja córeczka a Twoja wnuczka mamusiu.Cieszysz się mamusiu, że zostałaś młodą babcią? „.
    Dlatego aby uniknąć takiego wstrząsu i zawału serca lepiej zapobiegać i zawczasu uświadomić syna.
    Podkreślam to obowiązek ojca a nie matki ale jeśli ojca nie ma to ten obowiązek spada na Ciebie.

    7

    0
    Odpowiedz
    1. Pierdolisz coś o pierwszej w nocy! Jaki chuj cię usłucha? Odpierdol się od nas!!!
      My teraz śpimy po pojebanym dniu! Wsadz kurwa, chuja w cipę albo do ucha. Ciumcia

      1

      3
      Odpowiedz
      1. Idź w pizdu!

        0

        1
        Odpowiedz
  7. Jakie kary cielesne? Po prostu spuść mu wpierdol.

    0

    0
    Odpowiedz
  8. Tak to jest
    Tak to jest
    Ojca nie ma
    Dziecko jest
    Wyjaśnienie:ojciec jest ale gdzieś się ulotnił po zakiszeniu ogóra i aktualnie go nie ma, co gorsza nie wiadomo czy kiedyś pojawi się obejrzeć „swoje dzieło” tzn. syna.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Co ty pierdolisz ?? Weź zbastuj…;

      0

      0
      Odpowiedz
  9. Ten wpis to marna prowokacja. Zasłoń okienko ręcznikiem i po sprawie. Z resztą wszystkie okienka w drzwiach łazienkowych są zamazane, więc nie widać wyraźnie, kto jaki jest.

    2

    1
    Odpowiedz
  10. Też podglądałem za gówniarza matkę, ciotki, sąsiadki. Taka natura.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. I jeszcze przy tym pewnie barabasza poskramiałeś. A titi, zboczuszku.

      5

      0
      Odpowiedz
  11. Przeprowadzałaś z synem rozmowę o dojrzewaniu, seksie i zmianach, które zachodzą w organizmie w czasie dojrzewania? Jak nie to to jest najwyższy czas. Nie należy dziecka ganić za to, że podgląda, bo on jest po prostu ciekawy jak wygląda ciało kobiety i mężczyzny. Jak podejdziesz do sprawy niewłaściwie możesz spowodować u niego różne dewiacje seksualne, więc uważaj bo to delikatny temat. Nota bene jak to jest, że ludzie decydują się na dziecko, stworzenie nowego człowieka i nie potrafią sobie poradzić w tak fundamentalnej kwestii jak przygotowanie do życia seksualnego? Jeszcze szukasz pomocy na stronie dla spermiarzy. Masakra, co z Cb za matka?

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Ja pierdole, pierwszy normalny sensowny komentarz w tym zalewie spierdolin umyslowych.

      3

      2
      Odpowiedz
      1. „Same spierdoliny umysłowe”, a u Pana widzę język rynsztoku. Warto pracować nad sobą i dawać przykład, a nie wytykać komuś chujozę mając samemu jej pod dostatkiem.

        1

        1
        Odpowiedz
      2. Oho, kolejne dwa pojeby. Pierwszy poważnie i na serio komentuje ewidentnego fejka z dupy, drugi spuszcza się nad jego komentarzem. Ale nie martwcie się, tutaj na chujni większość (podobno ponad 90%) to pojeby i spierdoliny takie jak wy.

        1

        0
        Odpowiedz
        1. ooo i trzeci się też znalazł z pełną kulturką ponad tym wszystkim nima-to-tamto, nima-to-tamto. Nie martw się, też zaliczasz się więc do naszego 90% klubu, witam w naszych skromnych progach i nie myśl zbyt dużo o hipergamicznych, nie do końca świeżych pierogach 😉

          0

          0
          Odpowiedz
  12. To nie czochraj meduzy w łazience, bo młody ma darmowego pornosa.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Nie no leżę!!!

      1

      1
      Odpowiedz
  13. Eeee tam, na pornosy z prawdziwego zdarzenia przyjdzie pora za kilka lat. Jednak 10 lat, to trochę za wcześnie na rozniecanie popędu seksualnego. To się może zle skończyć.

    2

    0
    Odpowiedz

Baby vs chłopy (teraźniejsza rozkmina)

Nie żebym był białyrycerz, ale ja chce wyjaśnień. Obecnie od 2019 roku, kobiety sa bardziej rozwinięte? Powiem jak to wyglada.

25-31 latka
One maja stabilna prace, maja własną działalność firme, podróżują, maja zdjecia z ameryki, karaibów włoch itd, maja jakies 3 letnie auto, sa niezależne, maja wynajete mieszkanie albo wlasna kawalerke. Pija wino i oglądają seriale, ksiazki czytają. Szukają parneera na poziomie.

Z kolei 25-31 latek facet

Mieszka ze starymi, wali konia do anime, gra w gry na konsoli lub kompie, nie ma dziewczyny, prawiczek, albo zaliczyl dwie w życiu na krótko. Pije piwo, oglada bajki, pracuje na śmieciowkacg, albo ma stabilna robote ktora go męczy i wykancza, nie ma ambicji na nic, nie stać go na wynajem ani kawalerke na kredyt. Ma 20letnie auto albo w ogóle nic nie ma. A jego podroz sie kończy w bliskich górach lub miejskim basenie.

Ja sie pytam, czemu te suki to potrafią tak zyc a faceci nie? Czemu nienpotrafia albo czemu nie maja mozliwosci? I czemu feministki narzekają jak sie im lepiej uklada teraz od facetow tym babom

9
15
Pokaż komentarze (21)

Komentarze do "Baby vs chłopy (teraźniejsza rozkmina)"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Laskom więcej się wybacza. Laski mają dar przekonywania w postaci krągłości, pięknych oczu i słodkich ruchów. Ludzie (przeważnie faceci kukoldy) biznesu, działający na pozycjach dzięki którym mają dostęp do kontaktów i zasobów są hipnotyzowani i załatwiają takim laskom łatwiejszą drogę do robienia karier, co za tym idzie, do robienia szmalu, aż w końcu do prowadzenia takiego życia o jakim napisałeś.
    A faceci? No sam pomyśl. Kto facetów dziś komplementuje? Kto im mówi że są ważni, potrzebni itp? Skoro na jedną laskę przypada tysiąc kuków będących gotowych do służenia jej jako pieprzony podnóżek to w jaki sposób one mają doceniać facetów skoro patrzą na wszystkich przez pryzmat takich kukoldów? Faceci się nie cenią. A nie cenią się bo ich ojcowie bardzo często z nimi nie rozmawiają na te tematy, ponieważ najczęściej sami są kukoldami albo nie są odpowiednim materiałem na ojca. Każdy ciul z działającym penisem jest w stanie spłodzić dziecko, ale nie każdy jest w stanie być ojcem. I tu jest chyba pies pogrzebany. Mam nadzieje że ma to trochę sensu. Pozdro

    6

    0
    Odpowiedz
  3. Myśle ze tak tylko wydaje Ci się.

    Generalnie rozkład spermiarzyprzegrywów wygrywów niezależnych wiedźm przdsiebiorczyń i tak dalej jest mniej więcej zrównoważony po obydwu stronach. Możesz mieć takie błędne wrażenie ze względu na miejsce zamieszkania i to że wielu zdolnych wyjechało gdzieś za granicę. Gdybyś np mieszkał w Hamburgu albo Zurychu to byś był całkowicie odwrotnego zdania , polacy, ale nie polki, w tym wieku to mega ambitni ludzie i twardzi jak stal. Kobiety jako z natury mniej skłonne do ryzyka , pomimo czasem wystepujacej u nich ambicji , częściej zostały.

    Tych zaradnych zostało mniej, ale nie oznacza to że wyraźnie mniej się ich urodziło. Ci brakujący o których pośrednio piszesz po prostu chowają się po zachodnich Niemczech, USA , UK (ostatnio tu akurat mniej) , Hong Kongu, Singapurze , Szwajcarii …

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Masz rację, wymieniłeś najzajebistsze miejsca dla wysokiej klasy specjalistów, którzy marzą o karierze zawodowej, umowie o pracę, zajebistej pensji, jebnięciu drzwiami o 16/17 i mieniu wtedy wszystkiego w dupie. Ja za zaradnych uznaję jednak przedsiębiorców, a tych dziesiątki tysięcy w Polsce i żyją tutaj jak pączki w maśle ze swoimi zarejestrowanymi spółkami zoo w biurach wirtualnych i wirtualnymi kapitałami zakładowymi i jednym z najlepszych opodatkowań na świecie (9% dochodówki, przecież to jest kurwa niebo, gdzie tak jeszcze kurwa jest? serio pytam bo chętnie tam zdupczę ;). Oni jednak ruchają, biorą co swoje, napierdalają każdego dnia i nie czują potrzeby, żeby to wszystko pokazywać w sosial mediach jak foczki. Częściej pokazówkę robią właśnie chłopaki z korpo z 4000 – 6000 netto.

      2

      0
      Odpowiedz
  4. Życia nie znasz innego poza tym co ci serwuje Instagram i media społecznościowe. Opisane przez ciebie kobiety to kreują się tylko na takie, a ty łykasz to jak pelikan te całą propagandę. Większość kobiet nie prowadzi życia takiego jak ty myślisz że prowadzą, myślisz że każdy ma tyle pieniędzy? A może jakaś laska tyra na taśmie pakując kosmetyki, odejmuje sobie miesiącami od ust by potem pojechać na wakacje i wstawić zdjęcia na insta jaka to ona podróżniczka? Albo idzie do Starbucksa i robi sobie zdjęcie z kawą, że ona taka światowa? To wszystko jest na pokaz, a życie wygląda zupełnie inaczej, wyjdź z domu to sam zobaczysz

    5

    0
    Odpowiedz
  5. Te o których piszesz zawdzięczają to wszystko popuszczaniu szpary ale tylko tym bogatym i przystojnym facetom (w tej kolejności).
    Nie wszystkie ale pewna część z nich żyje w miarę wygodnie z nadstawiania szpary, za odpowiednią kasę lub dobro materialne.
    A uczucia? A chuj z uczuciami przecież najważniejsza jest kasa a szpara nie wymydli się tak szybko, ponadto żadna nie ma licznika założonego tam na dole ile chujów zaliczyła. To samo na ustach, chuj go wie na ilu fletach grała.

    3

    0
    Odpowiedz
  6. Zamieszczę tutaj mój wiersz bez rymów, żebym nie musiał go przekazywać takiej jednej dziewczynie (gdyż ma chyba inne problemy).
    W sumie opowiedzieć bym go mógł, ale nie napisać, bo… dość łatwo będzie to „wygooglać”.
    Mam nadzieję, że jej już nigdy nie spotkam.
    Wiersz ułożyłem 5 lat temu. Miałem wówczas 22 lata:
    „Powiedziałem raz, przy Tobie i przy moim koledze, że piwo to jest dobre, ale dla dzieci z podstawówki…
    Już tłumaczę o co mi chodziło:
    Bo żeby się upić to trzeba wypić od razu cztery, a po co wypijać aż tyle, skoro można mniej i z tym samym efektem?
    Na mnie takie coś wrażenia nie zrobiło.
    Te Wasze dwa, albo nawet trzy piwa to…
    Dziecko z podstawówki by może klepnęły, no ale mnie?
    Bez przesady.
    Po czterech bym może coś poczuł.”

    0

    0
    Odpowiedz
  7. Statystyki sa takie ze kobiety nadal zarabiaja srednio mniej od facetow, wiec z karierami nie masz racji.

    Ale realnie jest zjawisko kobiet ktore wydaja wiecej niz zarabiaja – bo partner/maz placi, bo rodzina daje, albo po prostu dlatego ze zadluzaja sie.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Mam własne mieszkanie, zarabiam więcej od mojego chłopaka i pije wino wieczorami. Mój facet nie potrafi znaleźć normalnej pracy, więc robi kursy i idzie do wojska, jeździ 22-letnim samochodem. Łączy nas miłość do gór i tam spędzamy każdą wolną chwilę. Kocham go nie za to co posiada, a za to jaki jest w środku. Jest dobrym człowiekiem, wspaniałym synem i wnukiem i kochającym partnerem. Nie potrzebuje podróży do Nowe Zelandii by być szczęśliwą z nim.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. M2 na krechę uzyskaną przed plandemią to daleka droga do własności. Jeśli konkubent „nie potrafi znaleźć normalnej pracy” to powiem Ci, że nie trudno mięć lepszą od niego pensję haha. Normalna sprawa, że mając 33 wiosny na karku i kota to wymagania lecą na ryj z prędkością jedenastu zardzewiałych Jelczy kierujących się z ŁWF do Sosnowca by dostarczyć tam na czas biały aromatyczny płyn do nadziewania tamtejszych Croissantów.

        „Jak się nie ma co się lubi, to się dopisuję filozofię do swojej chujozy” – Zygmunt Antydzidzia Nunczako

        2

        0
        Odpowiedz
      2. Rozczuliłem się, ale zapytam, kto sponsoruje wypady w góry? Żywicie się praną, miłością, czy tu też jesteś sponsorem?

        1

        0
        Odpowiedz
  8. Większość kobiet wolnych, w wieku rębnym gra niezależne, obyte i majętne. Okupione jest to godzinami stylizacji, masą drogich gadżetów, a co za tym idzie ujemnym stanem konta. Biorąc typiarę wchodzisz w wykreowany obraz i wydmuszkę, która będzie chciała zrekompensować na tobie poczynione nakłady. Z reguły samica taka nie poprzestanie na jednym dawcy. Działa ona jak kleszcz, nasyci się, odpadnie/porzuci i do czasu znalezienia kolejnej ofiary wchodzi znowu w swoją aktorską zabawę, a czasem przeskakuje na drugiego, bez okresu przejściowego zostawiając wykrwawionego poprzednika. Strzeż się zatem takich pasożytów, bo o chorobę odkleszczową nietrudno.

    1

    0
    Odpowiedz
  9. Facet nie może zarobić drugiej wypłaty sprzedając zdjęcia swoich stóp 🙂

    2

    0
    Odpowiedz
    1. To prawda, ale może jeździć po dziesięciu godzinach na magazynie na jeszcze dwie godzinki na zrywanie azbestowych dachów po okolicznych wioskach i to jest właśnie przedsiębiorczości. Dzięki temu będą mogli się zrzucić po równo (czyli on 2/3 ona 1/3) ze swoją dziewczyną pracującą w lokalnym Lewiatanie na wymarzone wakacje do Turcji, Hiszpanii lub Grecji. Tam sobie taka dziewczyna zrobi zdjęcie na dwunastym piętrze jedząc pięknie zdobiony obiad dnia z darmowym deserem przy zamówieniu całego obiadu do 16:00, a później wrzuci do siosial mediów kilka takich zdjęć w przeciągu kilku lat, a jak będzie długa przerwa od „wakacjów” (choroba Halynki tej, tamtej, no wiesz przecież której, i brak urlopu z tego powodu) to wrzuci jeszcze raz to samo zdjęcie z podpisem „ach chciałoby się tam znowu wrócić, kiedyś to była codzienność, co nie żuczku 😉 :* :* :*”.
      Wtedy powstanie image pięknie ubranej kobiety z pieniędzmi i klasą, dla której śniadanie na dwunastym piętrze w „ciepłych krajach” to raczej codzienność, a nie jakieś wykładanie towaru na półki w Lewiatanie wcześniej wnosząc go we dwie od strony rozjebanego podwórka o 6:30 z wkurwioną kolejką miejscowych żuli czekających na spóźniające się od 15 minut otwarcie jedynego lokalnego Lewiatana.

      „Co widać, a czego nie widać” – Zygmunt Antydzidzia-Nunczako 😉

      3

      0
      Odpowiedz
  10. Bo psie jebany przez pracodawców i krewnych masz pod górę bo twoi starzy albo nie mają kasy albo są zachłanni myśląc tylko o sobie.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Ty kurwo bez kultury, aż chciałoby się dodać jednak znając swoją wartość i posiadaną kulturę nigdy nie powiedziałbym nikomu wprost, że do kurew bez kultury nagle przystąpił.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. „Ty kurwo bez kultury”

        A sam kultury przecież nie masz.

        0

        0
        Odpowiedz
  11. Mam znajomego któremu się układa. Ma 32 lata, dom i żonę, dzieci. 5-6 tysięcy na miesiąc czego połowa to z pracy na etacie a reszta to zasiłki i 500plusy.
    Dom własnościowy po żonie. Nagle się typ zakochał w takiej z domem, bo te bez domu go nie interesowały choć za nim latały.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Nie bardzo kumam co w tym złego, ja bym się nie mógł zakochać w jakiejś bez domu. Zawsze na pierwszej randce krążę delikatnie i niepozornie bardzo blisko tego tematu i jak się dowiem, że dziewczyna jest bez własnego lokum (własnego kurwa, a nie na raty) to mówię takiej od razu sajonara. Zygmunt Antydzidzia-Nunczako, wielbiciel równouprawnienia i traktowania dziewczyn jakbyśmy byli lustrem 😉 Nauczyłem się tego od nich i to naprawdę działa. Jak lustro 😉

      0

      0
      Odpowiedz
  12. Powinnem iść do pracy. Proste.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Kto długo pracuje też życie rujnuje. Praca dłuższa niż 4 godziny dziennie może być szkodliwa dla zdrowia.

      0

      0
      Odpowiedz
  13. Spierdalaj z chujni psie!

    0

    0
    Odpowiedz

Chujnia i Prosba

Chujnia będzie trochę inna.
Wczoraj na mieście widziałem dwóch facetów: Chyba bracia, ale widać, że jeden pomaga drugiemu. Drugi z zespołem Downa lub czymś podobnym. I naturalnie zrobiło mi się go żal, tak poprostu. W tym miejscu pojawia się większość historii miłosnych a co ma do powiedzenia osoba z zespołem Downa lub inną tego typu chorobą? Jakie to musi być smutne uczucie, gdy taka osoba ma całkowicie zawęża krąg. Jeśli taka kobieta czy mężczyzna chce szukać partnera, to musi to być w otoczeniu tych samych chorych osób, a wiec to moze byc inne miasto.

Inny przykład: w USA ostatnio czytałem (podaję link, może admin pozwoli – pozwole drogi pisarzu) https://winknews.com/2023/06/27/child-forced-to-eat-vomit/

„nauczycielka”, w nawiasie, bo trudno ją tak nazwać, zmusiła 7-latka specjalnego nauczania do zjedzenia własnych wymiocin w stołówce. Biedne dziecko, zjadło, choć to nie ich wina, że ​​taki się urodził, z niedoskonałościami! Normalnie serce pęka.

Inny przykład, śmierć Kamilka z Częstochowy, o której chyba każdy już słyszał.

Więc proszę, zamiast pisać komentarze o LWK, Mesi itp., piszcie co dobrego zrobiliście, tak, dla kogoś w otoczeniu, a jeśli nie, to czy zauważyliście kogoś w potrzebie (na ulicy, w mieście itp.). ) i było wam przykro ze ta osoba jest w takiej a nie innej sytuacji obecnie.

Dziękuję

(Admin): Prosze uprzejmie. Nie jestem pewien, jak mógłbym skomentować powyższe. Zawsze mam wrażenie, że nasze społeczeństwo opiera się na zasadzie przetrwania najmocniejszego, gdzie silni dominują i wykorzystują słabych po prostu dlatego, że mogą. Jako gatunek wszyscy gramy w jednej drużynie. Czasy ekonomicznej niedostateczności są już za nami, dzięki dzisiejszej technologii osiągnięcie dostatku jest w zasięgu ręki, a jednak wciąż rywalizujemy między sobą, wyzyskując się nawzajem. Jak to się skończy? Ogromnym rozlewem krwi, tyrania jak w powieści „1984” George’a Orwella? Smutny podales przyklad kropli w morzu.

14
1
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Chujnia i Prosba"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Są pewne zalety bycia inwalidą umysłowym. Otóż wtedy nie obowiązują cię granice. Oglądałem taki film – eksperyment społeczny. Grupa ludzi udawała, że są na obozie dla upośledzonych. Robili, co chcieli. Macali przygodne kobiety po cyckach, wyciągali przy nich pały, itp. Gdyby tak zrobił normalny człowiek, to by była afera. A w ich przypadku – tylko pobłażające uśmiechy, nawet nie uciekanie od tych zachowań.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Chcialoby sie pomacac

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Do admina: nasz świat nie zmierza do takiej tyranii jak w „1984” a bardziej do cyberpunku i korporokracji, ustroju w którym wszystkim będą rządziły ogromne korporacje. Już dzisiaj można zobaczyć przykład tego nowego świata w Korei Południowej, którą kontroluje Samsung.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Pewien nauczyciel podobno wypowiedział się o mnie, że by mi jeść nie dał…
    Tylko, że on nawet nie zaruchał, więc co mi po takiej opinii?

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Totalny zamordyzm z „Roku 1984” już został przekroczony czego nawet Orwell nie przewidział.
    Długo szukać? Chociażby pLandemia i „dobrowolne szczypawki”. Takie „dobrowolne” jak nie jesteś uszczypany to wyjebią cię z roboty, nie wsiądziesz do samolotu, pociągu a nawet nie wyjdziesz z domu kiedy chcesz. Jebane aplikacje szpiegujące, gdzie, kiedy i jak długo człowiek przebywał, czy jest uprawniony do przebywania w określonym miejscu (cyfrowy paszport kowidowy) w pierdolonych smartfonach itd.
    Zaprawdę powiadam wam, że cała ta impreza związana z C-19 to był wstęp przed właściwą sztuką, która jest już dawno napisana i wypróbowana.
    Czeka nas taki zamordyzm jakiego nawet nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, nawet w najgorszych koszmarnych snach.

    1

    1
    Odpowiedz
  6. Niech se pani zatka dziurkę od klucza i po sprawie. Wygląda na to że syn już się interesuje płcią przeciwną i jest tego ciekawy. Niedługo przyjdzie czas na porno. Ale chyba nie łapie panią za piersi czy coś takiego?! Już bywali tacy synkowie. A to już normalne by nie było. Choć lekarzem nie jestem. Syn to powinien matkę bronić przed napaścią innych ludzi i to raczej powinno być instynktowne. Dzieje się krzywda – to biegnę na pomoc, proste. To podglądanie to może tylko przejście zachowanie syna.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Chopie, nie brandzluj się więcej przy pisaniu komentarza, bo masz problem z kliknięciem lewą reką we właściwy punkt na ekranie.

      0

      0
      Odpowiedz