Świąteczna hipokryzja

Wkurwiają mnie dni takie jak te. Idziesz do sklepu kupić sobie mineralkę czy coś, bo upał jak sam skurwensyn, a tu nagle jeb – „Zamknięte”. Bo święto. „Zesłanie Ducha Świętego”. Jakaś kościelna bzdura, w której nikt tak naprawdę nie wie o co chodzi i z której powodu zamyka się wszystkie spożywczaki w mieście. Zaraz ktoś mi tu wyskoczy, że sprzedawcom też się należy wolny dzień. Chuja. To może dajmy wolne od razu kierowcom autobusów, policjantom i lekarzom i niech całe miasto będzie kilka razy w roku sparaliżowane, bo urodziny papieża czy innego gostka. Pozdro dla Mesia.

49
86

Komentarze do "Świąteczna hipokryzja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jeden dzien gdzie wszystko zamknięte i ludzie głupieją…

  0

  1
  Odpowiedz
 3. A moja loszka obrabia mi gałę codziennie, świątek piątek i niedziela. Kiedyś nawet chciała uczcić niedzielę, ciągnąc mi druta w kościele – przecież i tak ciągnąc zazwyczaj klęczy. Ale bała się katabasów.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Kierowca nie może cię zawieźć dzisiaj, tam gdzie chcesz jechać dopiero jutro, ani policjant nie napierdoli ci pałą bo mu się wydaje dzisiaj że jutro na to zasłużysz, tak samo lekarz nie wypisze ci aktu zgonu na jutro, skoro dzisiaj jeszcze żyjesz i nawet masz pretensje że będzie jakieś święto, ale po wodę do biedry możesz zasuwać już dzisiaj jak jutro nie chcesz być odwodniony, chyba że liczysz na to że pan kierowca zawiezie cię do pana doktora pod kroplówę.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Jebać katoli i tą ścierwacą religię wogle wszystkie religie powinny być wytępione !!! Bo to tylko spowalnia rozwój nauki…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. jestem warszawskim pedałem i lubię przyjmować w jelito, pisać 501271650

  1

  0
  Odpowiedz
 7. napij się wody z kibla i zrób laskę korwinowi

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie wiem w jakim ty „mieście” mieszkasz… chyba we wschodniej Polsce 😀

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Pamiętaj aby dzień święty świecić, i modlić się dużo do bozi o cudowne otwarcie sklepu.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ogłupiały kraj przez katolicyzm. To nie nasza religia katole. Religie naszych praojców-Słowian zostały wytępione ogniem i mieczem przez Kościół Katolicki. W sumie klerowi wtedy szło bardzo ciężko z narzuceniem (czy jakby to oni wtedy powiedzieli – nawracaniem) swej religii na naszych pra-ojców. Tyle, że te fakty zostały już dosyć dobrze zamazane przez czcigodnych ojców poprzez lata. A w ogóle to co tu będę wam tłumaczył katole. Do roboty zadufane katolickie lenie! Raz krzyżem, raz młotem katolicką hołotę!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Sklepy to nie lekarze, policjanci, kierowcy autobusów. Swoją drogą sam też powinieneś wiedzieć kiedy mogą być zamknięte sklepy z powodu różnych świąt i robić jakiś zapas czy coś.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Hahaha, pan spod czwórki na pewno jest wybitnym naukowcem, który przez katolicki fundamentalizm, zamordyzm i obskurantyzm nie może dokonać przełomowego odkrycia. Jakie to szczęście, że ktoś w tym kraju dba o postęp 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 13. poczekaj aż tu wejdzie islam, to inaczej będziesz śpiewał..

  0

  0
  Odpowiedz
 14. 12. Wejdzie TU islam a wy katole nie będziecie sie modlić do waszego boga żydowskiego żeby ich wypędził? Gdzie będzie wtedy wasz król Jezus? Abdykuje? Maryja nie nakryje płaszczem a bóg zaśpi? Co tobie za rożnica głąbie? Ciemnota to ciemnota będziesz trykał łbem w posadzke 5 razy dziennie modląc sie do „jedynego prawdziwego” boga Allaha. I tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ośle ty spod 12. Tu chodzi o to, żeby nie dopuścić do dominacji w kraju żadnej organizacji religijnej. I już byłoby wtedy normalnie. Na pewno normalniej niż teraz. A nie straszenie ludzi inną religią w zamian. Znalazł mi się tu myśliciel, gigant umysłu – katolicki tępak najprawdopodobniej.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ty prostaku! Jak będziesz zapierdalał w markecie na kasie, to będziesz się modlił o jeden dodatkowy dzień wolny. W Niemczech świętują Zesłanie Ducha Świętego dwa dni – niedziela i poniedziałek.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @3 Jadąc np do Belgii kierowca zbiera i zawozi ludzi poprzedniego dnia, jedzie się ok doby. Jeśli ktoś mówi, że ci zapierdoli rodzinę i szykuje koktajle mołotowa i bejsbole to policja powinna go zatrzymać po mordzie na twoich bliskich, zrozumiałe. Jeśli lekarz wie, że umrzesz następnego dnia lepiej żeby dał Ci zdechnąć w męczarniach, niż żeby naszprycował czymś w celu skrucenia męki o kilka godzin i w łagodnym odejściu? Rozumiem że sam masz zapasy np kart doładowujących i po odbytej długiej ważnej rozmowie zasilisz konto. Albo jak pracujesz i wolne wypada ci w dzień katolskiego święta jesteś szczęśliwy, prawda? Oj gamoniu gamoniu.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Kolejny mądry, co się przywala do wschodniej Polski.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Dzień wolny tylko dla szefa. Etatowcy niech jebią cały rok tandeciaże nieudatnicy bez kasy wiecznie żyjący od pierwszego do pierwszego. Po co wam dzień wolny. Do roboty żołnierzyki szeregowi nic nie znaczący konsumenci

  0

  0
  Odpowiedz
 20. 15. O co ci chodzi tępy katomatolski bucu? Prostak to twój ojciec cieciu i ty po nim jesteś prostak. Władza pochodzi od boga tak pisze w waszej biblii bucu jebany. A jeśli jesteś tylko kasjerem w markecie to widocznie „bóg tak chciał” i tyraj chamie a wtedy modły już nie pomogą albo to twa „wolna wola”XD. Było sie uczyć czegoś to byś nie siedział w markecie na kasie. Twa „bozia” nie dała rozumu?XD Jestem Żyd mason,pejsaty kosmita itd, itp:)

  0

  1
  Odpowiedz