Świąteczne reklamy!

Kurwa mać! Ledwo zaczął sie listopad, a te hieny nadają już reklamy świąteczne, pojebało ich całkowicie na dekiel. Wiadomo że chcą zarobić ale po chuj mieszać w to święta, taki sezon można rozpocząć od grudnia ale teraz? Tak samo jest w galerii po co rozkładać ozdoby i choinki, przecież to traci sens świątecznej atmosfery, której jeszcze być nie powinno. A co do reklamy pewnej sieci nie, nie kupie od was mandarynek bo do świąt mi one kurwa zgniją!

88
4

Komentarze do "Świąteczne reklamy!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Te reklamy w tych telewizjach, to jakiś horror… najbardziej mnie drażni ta z krowami spiewajacymi, jak ją widzę i słyszę ,to w popłochu szybkiego przełączania kanału pilot mi ucieka , inne reklamy to samo aż kurwica bierze gdzie się przerzci kanał tam znowu to samo i jeszcze te krowy śpiewające, to mnie do szału doprowadza

  5

  0
  Odpowiedz
  1. „Te reklamy w tych telewizjach, to jakiś horror…”

   Na chuj TV oglądasz, patałachu. A co, ktoś ci każe to gówno oglądać?

   Pan twój, Mesio, wywalił radio i telewizor parę lat temu i szczęśliwie żyje. Ma internet, w którym ma co chce. Ma książki. ma inne rozrywki… Nawet nie ma czasu na to wszystko, a co dopiero na TV (w której jest gówno). Nie ma nawet bladego pojęcia jakie reklamy są nadawane. /Mesio PS. A co do chujni: patałachy, czy wy, kurwa, naprawdę nie macie lepszych zmartwień?

   11

   1
   Odpowiedz
   1. Jak wg.mnie jesteś debilem pisząc stale o tym Mesiu to choć raz powiedziałeś coś mądrego.Telewizja to gówno,nie wiem jak można na to tracić czas kiedy w necie masz to samo a nawet więcej i kiedy chcesz o której chcesz.Ja od 4 lat nie oglądam TV bo po prostu mnie to nudzi.Mam szybki net 100Mb/s i jebie mnie staroświecka telewizja.Amen.

    1

    1
    Odpowiedz
   2. Coś w tym jest, w zasadzie czynię podobnie

    0

    0
    Odpowiedz
 3. Bo w Świętach w dzisiejszych czasach już dawno nie chodzi o atmosferę, ale o pieniążki. Przykre.

  8

  0
  Odpowiedz