Światowy Dzień Chorego (również psychicznie)

Z okazji mijającego Światowego Dnia Chorego chciałbym życzyć temu specjaliście od głosów i antykrewnych, żeby ryż mu się nie kleił (jak jego wysrywy) a chińskie zupki były możliwie pikantne (wyparzą mu gębę).

5
4

Komentarze do "Światowy Dzień Chorego (również psychicznie)"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zaiste z okazji Światowego Dnia Chorego życzę ci walenia konia, picia whiskey i ruchania, kradnięcia krokodyli – zwłaszcza różańcowych, szczania do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, jazdy bez biletu, wkładania ważnych kwitów do niszczarki jak nikt nie patrzy, wkładania zapałek kolegom w szafki z ubraniami, i podpierdalania im kondomów, jajek na masę i kiełbasy. I nie zapominania o cukrze.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. No kurwa, w końcu. Tak długo nie było tego komentarza.

   0

   1
   Odpowiedz
   1. jechał bez biletu to nie dojechał hłe hłe hłe

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Nie wierzę, wróciłeś.

   0

   1
   Odpowiedz
  3. Ja, pokorny patałach od Mesia skuwający stare płyty chodnikowe przez 12 godzin wykonuję wszystkie wyżej wymienione czynności, i stać mnie na szmaciane halówki Sunrise i 0.7 wiśniowej Amareny.

   1

   1
   Odpowiedz
 3. Prezes Euromebel zaiste zaprasza cię, gamoniu do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę powiadam ci, że z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stare płyty chodnikowe kilofem i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to :
  Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar i oklejanie żelazkiem tudzież lakierowanie
  Ziutek ( znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków typu Romper, Amarena ) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów.

  1

  0
  Odpowiedz