Szkoda że nie jestem Niemcem albo Anglikiem

Tak sobie myślę, że byłoby dla nas lepiej „wszystkich”. Gdyby opanowali nas Niemcy albo inny światły naród. Nie te puste i zacofane komuchy, które udawały że rządzą przez 50 lat. I ostatecznie staliśmy się dziurą europy, porównywalną z Etiopią Rumunią itp. Doprowadziło to że chcemy wyjeżdżać, pracować, żyć i mieć potomków poza granicami tej „naszej” wspólnej LIPY do kwadratu. Pod panowaniem Niemiec, pewnie miałbym pracę, a może porządny socjal, równe drogi i mądrych polityków. Może byłby porządne fabryki i przemysł. Rozwinięte szkolnictwo. Pewnie byłbym teraz Niemcem ale czy to ma jakieś znaczenie. Skoro nasza Polska rzeczywistość to coś od czego uciekamy jak najdalej. Mogli opanować nas też Anglicy, Irlandczycy, a nawet Dania i Szwecja. A wpadliśmy w łapy tłumoków i lizaliśmy czerwoną dupę. Co gorsza nadal to robimy – jesteśmy słabi jako kraj skazani na wyginięcie. To jest takie chujowe – taka tragedia narodowa. Błogosławieństwo to zniewolenie. Nasz ratunek. Oddajmy się pod Rząd i Prawo krajów zachodnich. Seba.

120
105

Komentarze do "Szkoda że nie jestem Niemcem albo Anglikiem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. szkoda ze nieurodziles sie chujem:D
  no chyba ze…?;****

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Już dawno postulowałem z tego miejsca o oddanie Polski pod protekcję Niemiec jako państwo Przywiślańskie. Mój dziadek walczył w Wehrmachcie. Teraz mielibyśmy kraj cywilizowany a nie kurwidołek bez przyszłości.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Dokładnie tak samo myślałem z dziewczyną. Chuj wielki mamy z wolności, skoro żyjemy w takim syfie. Nie doceniam tego co mam? Haha co kurwa mam??? Byłem za granicą, siedziałem w Niemczech i Belgii. Porównując do PL to nie ma żadnego porównania. Największa jest przepaść mentalna. Według mnie, najlepiej by było gdybyśmy się zjednoczyli z Niemcami, pokonali ruskie kurwy, a następnie podpisali rozejm z aliantami, lub zostali podbici przez aliantów. Nie było by Katynia, bo NKWDziści sami gryźli by ziemię. Stalin by zdechł publicznie dla przykładu, a my od początku podbicia bylibyśmy rozbrojeni i dobrze zarządzani. Dlaczego Japonia jest tak rozwinięta, produkuje najlepszą na świecie elektronikę i świetne samochody? Bo pod łapą aliantów pieniądze szły na rozwój państwa zamiast na AK47 i poradzieckie Warszawy czy inne demoludy! A tak co? Chuj wielki. Zostaliśmy oddani ruskim, a kraj jest zacofany, a ludzie kurwy.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. NWO sie zbliza nieuchronnie, to dopiero bedziesz piszczal z bulu i w nadzieji, ze dawna Polska wroci w sile.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. jestem za. Zresztą w dobie mulitikulti to oni nas potrzebują

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ból dupy nieudacznika życiowego hehe

  0

  2
  Odpowiedz
 8. wiesz ilu ludzi zginęło za to żebyś mógł sobie narzekać ty tępy chuju? W CHUJ

  0

  2
  Odpowiedz
 9. No nie wiem facet… myślę, że Polska jest specjalnie utrzymywana w takim stanie w jakim jest teraz, taki nowy rozbiór… który to już ? IV? Tak, IV. Zachodu jednak nie chce bo tam panuje zepsucie. W mojej opinii to potrzeba jakiegoś pospolitego ruchu właściwych osób u nas a nie obcego rządu.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. No jesli Polske porownujesz do Etopii to masz mocne luki w orientacji sytuacji gospodarczej wiec i zero porownania, wrzuc sobie w google i porownaj pkb, a co do Niemiec, wszystko super pieknie, nic nie stoi na przeszkodzie Niemcem sie stac, granica otwarta i powodzenia w kraju, ktorego socjal i gospodarka stoja na kradziezy jakiej swiat nie widzial ani przed ani po III Rzeszy, mocno slaby wpis i jeszcze slabsze kumanie swiata:(

  0

  0
  Odpowiedz
 11. nie obrażaj Rumunii-jeżdżę tam co roku i polecam każdemu. Nie mylcie Rumunów z Romami.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. kolejny idiota, któremu żądza pieniądza wypaczyła mózg..

  0

  0
  Odpowiedz
 13. też o tym myślałam i nie miałabym nic przeciwko gdybyśmy byli Niemcami ale chuj z tym, życie w twoich rękach możesz się postarać o podwójne obywatelstwo i już;P

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Indian też podbili Anglicy i siedzą dzisiaj zapijaczeni w rezerwatach, gdzie pokazuje się ich za pieniądze. Prawie cała Afryka też była pod władaniem zachodniej Europy, a jakoś nie widać tam nikogo by klaskał uszami z zachwytu. Powiem ci tak, jak ja chcę komuś najebać po mordzie, to nie po to by zrobić mu dobrze, tylko żeby przywłaszczyć sobie to co jego, zresztą zgodnie z planami nazistów Polaków miało zostać co najwyżej 10 milionów jako siła robocza do nieskomplikowanych prac fizycznych a nie do opierdalania się na socjalu, ja może bym się jakoś wybronił gdyż moje nazwisko brzmi z Niemiecka, ale ty najwyżej czyścił byś buty takim folksdeutschom.

  0

  1
  Odpowiedz
 15. A ja myślałem, że jestem jedyny, który tak myśłi :)))

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ja pierdolę, wyjąłeś mi to z ust. Jak patrzę na tych naszych pierdolców bez kręgosłupa zajmujących się sprawami zagranicznymi to toczę pianę i dostaję szczękościsku. Te debile nie nauczyli się niczego od jakichś 250-300lat kiedy to zaczęli rozpierdalać ten kiedyś potężny pod każdym względem kraj. Ale kto teraz o tym pamięta, kto wyciąga wnioski z historii. Za każdym razem w tym okresie znalazła się jakaś grupa sprzedajnych skurwysynów którzy za parę srebrników sprzedaliby własną matkę i dzieci. Tak jest nieprzerwanie od początków 18 wieku. Trochę cię poniosło kolego z tymi Anglikami itd. Real był taki niestety że tylko niektórzy z nas byliby w zaborze niemieckim lub austriackim. Część niestety kiblowałaby wciąż u ruskich. Ale wracając do sedna – czyli polityki, a głównie zagranicznej, to wzorem jest Francja – bo od wieków, bez względu na układ, zawsze jest po dobrej stronie mocy. A drugi to Izrael – bo każdemu łącznie z ONZ umie pokazać środkowy palec, a i tak chodzą wokół nich na paluszkach. Nasi zacni pożalże się boże dyplomaci mogą jeździć tylko na odsłonięcie kolejnego pomnika lub napierdalać się bez sensu ze światowym potentatem surowcowym i dzięki nim mamy najdroższy w europie gaz – choć jesteśmy najbliżej – nieźle nie. To jak my mamy się rozwijać. Chujnia i śrut do potęgi 10.(dla dyplomatów: tzn. mnożymy 10 razy przez siebie tą samą wartość, np. 1x1x1x1x1x1x1x1x1x1=…. no zgadnijcie ile:) – to zagadka na długie zimowe wieczory w którejś z ambasad- bo i tak chuja robicie. Chuj chuj i jeszcze raz chuj wam w dupę.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Za Generalnej Guberni miałeś lepiej geniuszu? Ziemie przejmuje się po to, żeby wyeksploatować ile wlezie, nie po to żeby nieść szczęście i dobrobyt mieszkańcom.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. „Szkoda że nie jestem Niemcem albo Anglikiem” To spierdalaj ćwoku nas Zachód, czy chuj wie gdzie. Trzyma cię tu ktoś? Ty się nawet na taśmę do Mesia nie nadajesz (i mówię to jak najbardziej poważnie). Na Zachodzie, takim jaki był zanim tam nastąpił socjalizm, to łaziłbyś po śmietnikach, bo prawdopodobnie jesteś lewy do roboty, a rozumu to nie masz na pewno, co widać po wypowiedzi. Za to masz „polaczkowatą” mentalność -wieczne narzekanie i liczenie na to, że spadnie z nieba np. w formie socjalu, zamiast się wziąć za robotę. W krajach Wschodniej Azji zdechłbyś z głodu z tych samych powodów. I tak powinno być, wtedy takich jak ty wyeliminowałaby ewolucja i byłby dobrobyt.

  0

  1
  Odpowiedz
 19. Dobrze prawisz, bardzo dobrze. Hitler przedobrzył i zaatakował Ruskich, jakby tego nie zrobił, to pewnie bylibyśmy Niemcami.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Jak by nas Niemcy przejęły to by ciebie pewnie nawet na świecie nie było, bo Polacy mieli zostać tylko do najgorszej roboty bez żadnych praw. Przez większą część historii tylko się Europa Zachodnia polakami wysługiwała i traktowała ich jak śmieci, a nie równoprawnych partnerów, zresztą teraz też jesteśmy zależni od Niemców nawet bardziej niż podczas wojny tylko że gospodarczo, ale mechanizm jest ten sam: w Polsce polak pracuje na zachodnich sąsiadów za marne grosze jak niewolnik bo już praktycznie nie ma w Polsce firm należących do Polaków. Wejdź na youtube i wpisz sobie w wyszukiwarkę Witold Kieżun i posłuchaj co mówi. Profesor ekonomii.
  Zresztą jak Ci nie pasuje, to na co tu siedzisz? Pakuj mandżur i jedź do Rzeszy niemieckiej czy innego Beneluxu, naucz się języka, i staraj się o obywatelstwo. Jak się szybko przystosujesz to za 2 lata nie będziesz znał języka polskiego jak to niektóre polaczki na zachodzie, papież ponad 20 lat mieszkał w Watykanie i znał perfekt polski a u nas to wiadomo jak jest.

  1

  1
  Odpowiedz
 21. Wypowiedzieć wojnę Niemcom. Poddać się następnego dnia!
  Marcin

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Narzekacie i pierdolicie bzdury.Nie wiem gdzie wy żyjecie drodzy chujowicze.Jestem Polakiem,mieszkam w Polsce i zarabiam miesięcznie 3000 tys netto.I jakoś kurwa nie narzekam,wręcz przeciwnie uważam że mam dużo szczęścia.Nie kupuję w Biedronce ,mam samochód,dobrego kompa,wyjeżdżam raz w roku za granice i patrzcie kurwa żyje w jak to Autor nazwał drugiej Etiopii.Jakim kurwa prawem pierdolicie takie bzdury?.W Etiopii dzieci umierają z głodu a tutaj nikt z głodu nie umiera,wyjątkami są bezdomni.Jakie wy do kurwy nędzy macie wymagania?.Okradają nas to prawda,robią wodę z mózgu,to prawda.Ale w porównaniu do krajów 3 świata żyjemy w luksusach.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Gdyby opanowali nas Niemcy, to byś tego nie pisał… bo by cię nie było. Wnioskuję że jesteś w wieku około gimbazjalnym/licealnym więc pewnie twoich rodziców też by nie było, z prostego powodu. Otóż twoi kochani niemiaszkowie prawdopodobnie wymordowali by niepotrzebnych im polaków(w tym twoich dziadków), a jeśli nawet by ich nie wymordowali, to przynajmniej wysterylizowali(jak sterylizuję się zwierzęta coby się nie rozmnażały). I tak zakończyła by się smutna historia walecznego i dumnego narodu zwanego Polskim. W najbardziej optymistycznym wariancie żył byś, ale urodził byś się w obozie pracy, bez edukacji, bez internetu, bez opieki medycznej i bez wolności- i był by cud jeśli w takich warunkach dożył byś 10 urodzin. Co do komuny to się zgadzam, cofnęła nas w rozwoju o 50 lat, obrabowała nas, stworzyła z nas naród nieudaczników, ale mimo wszystko żyjemy.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. lizalbys im buty gdyby tak bylo… szanuj swoje panstwo. bedzie lepiej!!

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Czyli masz naturalne skłonności do tego aby dobrowolnie zostać czyimś niewolnikiem, lub co najwyżej parobkiem? Typische polnische Wirtschaft, Mentalität und so weiter.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Tak, masz rację, byłbyś Niemcem, różnica polegała by tylko na tym że zamiast Hans Jäger, nazywał byś się Herbert Nagonka.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Wszystko jasne, chciałbyś mieć po niemiecku wszystko, ale jesteś za pizdowaty żeby wyjechać z domku mamuni, i chciałbyś to mieć oczywiście w swojej prowincjonalnej dziurze. Kurwa nie kumam, granice otwarte, żadnych paszportów nie trzeba, ani pozwoleń na pracę czy kart pobytu. Jedź pracuj na Niemcy, po iluś tam latach dostaniesz obywatelstwo, Twoje dzieci będą Niemcami. Co za problem. Możesz też jechać do Anglii. Kurwa nie czaję twoich problemów. Ale nie, Ty chcesz siedzieć na swoim gnojowniku w Wąchocku i tam zostać Niemcem czy Duńczykiem i dostawać niemiecki socjal.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. @18 albo byś się kurwa nie urodził gamoniu!

  0

  0
  Odpowiedz
 29. We wrześniu 1939 roku do miasteczka moich pradziadków weszli żołnierze i policjanci niemieccy. Po kilku dniach zajęli się wywózką i rozstrzeliwaniem niepożądanego elementu – urzędników, nauczycieli, księży, działaczy społecznych, osób pochodzenia żydowskiego. Moją trzynastoletnią wówczas babcię podprowadził pod łokieć niemiecki policjant żeby sobie dobrze popatrzyła jak jego koledzy rozstrzeliwują pod ratuszem złapanych w lesie żydowskich nastolatków. Potem do domu dziadków wprowadziła się rodzina innego miejscowego niemieckiego policjanta (przedwojenny Polak niemieckiego pochodzenia). Dziadkowie się wyprowadzili do rodziny. Bez mebli, bo te się spodobały nowemu właścicielowi. Rok później Pradziadka wywieziono na roboty przymusowe do Nadrenii. Dwa lata później wywieziono na roboty jego 15-letnią córkę – bliżej bo do Prus. Wrócili w 1945r. W swoim starym domu zastali gołe ściany. Jeśli ktoś myśli, że Hitler był takim fajnym gościem, a niemiecka okupacja wyszłaby Polsce na zdrowie i przyniosła światło cywilizacji, to mu serdecznie współczuję. Kundli nie szanuje nikt, bez względu na to jak się będą łasiły o kawałek mięsa.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Autorze chrzanisz bzdury i jesteś pojebany. Bratwurst ci w dupę. Niemniej jednak zgadzam się, było dołączyć się do Niemiec i rozjebać ruskich, tak jak hitler chciał (on tylko chciał, żeby oddać mu gdańsk, a my sie stawialismy nie majac zadnej mocy przebicia- tak jakby anorektyk pyskował i startował z łapami do boksera wagi ciężkiej- genialne rozwiązanie). No i niestety nasi dyplomaci to banda kretynów, tak jak cala reszta polityków.
  @9 co dokładnie masz na myśli mówiąc o kradzieży?

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Pewnie nie wszyscy wicie, że obozy koncentracyjne to nie wynalazek Niemców a Anglików. W niektórych koloniach udawało im się pozbyć dużej części populacji. Przez lata i do tej pory nakładano nam w głowach że Niemcy to diabli a Alianci aniołki. Polska mogła z Niemcami najechać Rosję, ale przedwojenne władze dały się otumanić Anglikom i Francuzom w ich puste deklaracje, dzięki czemu mieliśmy 50 lat komunizmu. Przed wojną nie było takiej wiedzy jak teraz odnośnie zbrodni nazistów. Niektóre państwa osi, jak i same Niemcy lepiej wyszli z konfliktu niż Polacy, sojusznicy Aliantów. Polska w czasie II wojny światowej wystawiła 4 co do wielkości aliancką armię, więc szanse na to, że Rosja przegrałaby wojnę były ogromne. Hitler miał więcej pretensji do komunizmu i próby rewolucji w Niemczech w latach 1919 – 1923 niż do Polaków, którzy w 1920 r komunizm powstrzymali. Gdyby nie Cud Warszawski mielibyśmy w całej Europie komunizm. Niestety obecnie rządzący nadal nie odrobili lekcji z historii i polegają na sojuszach z mocarstwami, które nas zdradziły w przeszłości. Tylko własna armia może zapewnić spokój a najlepiej broń nuklearna. Chcesz pokoju szykuj się do wojny.

  Autor wątku i niektórzy komentujący mają postawę naiwna jak dziecko. Nikt za nas samych nie zrobi nam lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 32. @3 Japonię też już nam jeden obiecywał, jak byłem w wieku dzisiejszych gimbazjalistów, od tego czasu zdążyłem już posiwieć, nie zapominaj jednak że w Japonii wszyscy zapierdalają jak małe autka od rana do wieczora, a po robocie zostają dłużej żeby nadrobić braki, nawet z urlopu boją się skorzystać, do domu nie wracają, tylko śpią na stacjach metra w wyznaczonych do tego celu wnękach o wymiarach 2×2, zresztą po co wracać do domu jak tam w chuj ludzi, dzieci, babcie, dziadki, pradziadki.

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Nie porownoj Rumunii z Etiopia, Etiopia nie doscignie nawet do najbiedniejszych krajow europy tj Bulgarii, Rumunii itp Polska jest od nich bogatsza ale Rumuni maja wiecej gazu lopkowego, starczy im na sto lat, w pewien sposob masz racje ale ja bym za to gowno oskarzyl wylacznie czerwonych, plan Marshalla zablokowali a w tym czasie zbrodniarze niemieccy dostawali kokosy od usa a powinno byc na odwrot, ja bym nasza narodowa chujnie wiazal z polorzeniem geograficznym, wojna za wojna.

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Jak to czytam to nie wierzę. Mam dla ciebie dobrą radę, wyjedz, postaraj się o nowe obywatelstwo i nigdy nie waż nawet się mowic, że jestes z Polski. Nasz kraj nie zasługuje na „cos” takiego jak ty. Rozumiem, polityka jest od dupy strony, ale czy to nie jest NASZE zadanie by ją zmienic? Większosc przeciw miejszosci zawsze wygra, ale ludzie niby chcą zmian chociaż nie chcą by skutki dotknęły ich. Dlatego nie ma odzewu ze strony narodu. Polska doznała takiego ogromu cierpienia jakiego nie jestes sobie nawet wyobrazic. Niemcy lepsi? To wyobraz sobie, że ten narod cudowny i wspaniały mordował codziennie ok 10 000 niewinnych ludzi w obozach zagłady. Jak można uznac, że Hitlerek, mimo iż zły to taki dobry, bo „porządek robił”. Gdybym tylko mogła, to dorwałabym tego skurwiela w kołysce. Tak samo innych zbrodniarzy wojennych. Dzisiaj, tam za granicą tworzą się ugrupowania ludzi, ktorzy są przeciw Polsce i pragną jej zagłady a z nas się smieją. Tacy jak ty dużo szczekają a jak dostaną po dupie, to najwięcej skamlą. Po prostu wypierdalaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Ale przecież socjal w Polsce jest bardzo dobrze rozwinięty. Mamy patologię wszelakiej maści, utrzymywanej przez MOPS-y. Żyć nie umierać.

  0

  0
  Odpowiedz
 36. Tak – napisałem to wszystko. I spoko myślę że zgadzam się z każdym waszym komentarzem. Jestem jednak starszym facetem z wykształceniem wyższym. Także nie liceum i gimnazjum. Mało tego – jestem nauczycielem. Znam historię Polski bardzo dobrze. Wielu z was spojrzało na problem bardzo szeroko – ja też miałem taki zamysł. Nie chodziło mi o to czy się kurwa urodzę czy nie urodzę bo kraj będzie opanowany przez pustych faszystów. Czy kurwa będę niewolnikiem czy innym murzynem. Każdy z nas urodził się w kraju opanowanym przez komunistycznych tłumoków, którzy wykształcili następnych tłumoków. Trzymając nas wszystkich za żelazną kurtyną i to co najmniej do roku 89, a myślę że dłużej. Jeszcze dużo czasu minie, nim nabierzemy społecznej świadomości i odpowiedzialności. Nic z tego – do tego czasu wyginiemy. Nie mamy przemysłu, fabryk, nowych technologii, nawet gównianego Poloneza i Malucha. Na pewno wielu z was to po prostu kurwa czuje. Jak wydzieramy sobie ochłapy. Niemcy, Francja to inne kraje odbudowane przez USA, podobnie Japonia. Inna sprawa że Stalin i jego kolesie wymordowali 5x więcej ludzi niż Hitler. Nikt go nie sądzi bo nie taki jest los zwycięzcy. My tego kraju nie odbudujemy. Wyginiemy. Dlatego wielu z nas wyjeżdża, walczy o inne obywatelstwo. Pozdro. Seba.

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Mieszkam w czechach i jest mi wstyd jak mowia do mnie Polak. Dzieki ty skurwialy tusku

  0

  0
  Odpowiedz
 38. I tak podzielili eu jak chcieli, Polska z gory byla skazana na czerwonych skurwysynow

  0

  0
  Odpowiedz
 39. To bez sensu zalowac przeszlosci,
  historia sie na pewno za pare lat
  powtorzy; musisz wtedy walczyc po
  wlasciwej stronie albo zapomniec
  nastepne 50 lat ! Gruss

  0

  0
  Odpowiedz
 40. Ale co za problem przecież mieszkasz teraz Ojropie, to co za problem się przeprowadzić do ich tam landu? Jak w Ameryce komuś nie podoba się w Alabamie albo w innym Wyoming to spierdala do Kalifornii albo do Massachusetts.

  0

  0
  Odpowiedz
 41. Skończ pierdolić. Piszę z Anglii więc mam pojęcie jak to wygląda. Komunizm jest w ludziach, jakby nie królowie którzy od stuleci utrzymują ten kraj w jakimś względnym ładzie to chujnia tutaj była by gorsza jak w komunistycznych chinach. Gorszych społeczniaków i jebanych podpierdalaczy od anglików nie widzsiałem. Poza tym gdyby podbiła nas Wielka Brytania to byli byśmy w jebanej

  0

  0
  Odpowiedz
 42. Skończ pierdolić. Piszę z Anglii więc mam pojęcie jak to wygląda. Komunizm jest w ludziach, jakby nie królowie którzy od stuleci utrzymują ten kraj w jakimś względnym ładzie to chujnia tutaj była by gorsza jak w komunistycznych chinach. Gorszych społeczniaków i jebanych podpierdalaczy od anglików nie widzsiałem. Poza tym gdyby podbiła nas Wielka Brytania to byli byśmy w jebanej Wspólnocie narodów i roiło by się w Polsce (Boiże uchowaj) od tych jebanych czarnych i ciapatych śmieci. Tak, nazwijcie mnie zjebem i rasistą. Nie byłem rasistą do póki nie wyjechałem z Polski. Teraz jestem i nic nie będzie w stanie już tego nigdy zmienić. Możecie sobie pierdolić o równości czy braku różnic poza kolorem skóry nic o tym nie wiedząc bo ciapatego widzieliście tylko w tv. Co do niemiec to może i racja. Zresztą królowie Anglii też są niemcami. W niemczech nie ma tego jebanego bydła tylko turcy, a oni przynajmniej kebaby dobre robią nie to co te brudasy pakistańskie.

  0

  0
  Odpowiedz
 43. A na kogo głosowałeś że na komuchów narzekasz? Nie na lewactwo czasami w tylu PiS czy PO? Tak PiS to też lewactwo wy intelektualne niedorozwoje.

  0

  0
  Odpowiedz
 44. Polska to był niegdyś silny kraj, to że dziś jest słaby, ponieważ obce agentury go okupują to nie oznacza że należy nasze ziemie oddać pod protektorat zachodu (co i tak nawiasem mówiąc zrobiono). Wystarczy uzmysłowić ingorantom, że jedyną prawicą w PL jest Nowa Prawica i jako jedyna partia ma rozsądny program gospodarczy. A potem będzie już z górki

  0

  0
  Odpowiedz
 45. Wystarczy zobaczyć, jak jest w Polsce i porównać z tym, jak jest w Niemczech, i to pomimo faktu, że przegrali dwie wojny światowe. Wniosek nasuwa się sam.

  0

  0
  Odpowiedz
 46. wszyscy POlacy POpaprańcy jedziecie po gościu, i tylko pokazujecie jak bardzo on ma racje. Ja zawsze mówię, żeby POlandie dać niemcowi, to i drogi będą, i lotniska, a i robota dla buractwa się znajdzie, w obozach pracy

  0

  0
  Odpowiedz
 47. Ja pierdolę, święta racja

  0

  0
  Odpowiedz
 48. Ja zyje w Niemczech od 20 lat i powiem tylko: NIGDY wiecej jebanej pijackiej menelskiej Polski! Nigdy!

  0

  0
  Odpowiedz
 49. żałuję że nie jestem NORWEGIEM – więc chociaż mentalnie pierdolę to społeczeństwo i czuję się jak NORWEG – tu zaścianek bije co dzień i na każdym kroku – kraj kurwa wrogi dla ludzi jak cholera,tępy i niedouczony….i dlatego mam pod górkę o obnażam tą chujozę na każdym kroku – są tacy polacy którzy pojechali do Anglii i się chwalą,że w Anglii kościoły się zamyka a tam Polacy swoje stawiają – żenujący naród jak chuj! widać w tej katolickiej wsi jaką jest Polska nie mogą to tam pojechali wiochę robić – papież im oblicza kraju nie odmienił na lepsze a jedynie na gorsze bo komuna komuna ale kurwa – teraz jest gorzej – chamstwo w urzedach,w sklepach,brud na ulicach – śmieci,papiery,butelki,posprzątasz sobie – to ci nabrudzą,chcesz otworzyć interes – to cię zniszczą podatkami a pod nosem postawią kolejny market – co to kurwa jest,bracie?
  Dla mnie najpiękniejsze co jest to Norwegia i Dania – spójrz, nie wiem czy słyszałeś jak Islandia poradziła sobie z kryzysem w sposób w jaki Polska przy takim zaścianku może pomarzyć…..

  0

  0
  Odpowiedz