Telechujnia

Szanowni Chujanie, piszę tę chujnie po wieczornych wiadomościach. Nie mam w zwyczaju oglądać telewizji, ale wieczorem do kolacji włączam sobie telewizor żeby usłyszeć co dzieje się na świecie. Pod koniec tegoż programu puszczane są krótkie filmy z youtuba. Pytam się po co? Dla kogo? Dla starszych ludzi co nie mają internetu? Kogo to interesuje że kot upolował rybę w akwarium? Że ktoś wiąże fajnie sznurówki? I na koniec jeszcze te uśmiechnięte twarze prowadzących program. Ludzie z wykształceniem wyższym, chyba muszą im naprawdę dużo płacić za tą szopkę. Czuję się zażenowany że nawet wyśmiać się z tego nie mam ochoty. Udało się bez wulgaryzmów, dziękuje.

54
38

Komentarze do "Telechujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Polskie wiadomości to dramat – w odróżnieniu od tych za granicą, je robi się po to, by poziom społeczeństwa równać w dół, a nie w górę. Drugą połowę zajmuje durna rozrywka dla gawiedzi, a same informacje też rządzą się dziwnymi priorytetami (co nas kurwa obchodzi, czy Kaczyński albo Palikot pierdnął, czy beknął, my chcemy normalnych informacji o polskiej polityce i gospodarce oraz wydarzeniach za granicą!). Generalnie dno i metr mułu, wyłączam po 15 minutach, bo szkoda czasu później. Jeden wulgaryzm się wkradł, ale nie dałem rady bez, przepraszam i proszę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Też mnie to zastanawia – dla kogo oni to puszczają? Przecież to żenujące…Chyba tylko Ci co nie mają ani kompa ani neta mogą chcieć zobaczyć te gówniane filmiki,które stanowią 0.0000000000000000000001% tego co znajduje się na YouTubie.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Sam syf w tej telewizji dlatego od lat nie.ogladam jej od dawna a jak czasem kontem oka się zdarzy coś zobaczyć będąc u kogoś to aż się.nadziwić nie potrafię.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. śmierdzi ci dupa, weź prysznic.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Gdybyś zarabiał 800 zeta miesięcznie i jeździł Tico, to nie miałbyś takich problemów… O 4 rano budziłbyś się w słomie na drewnianej pryczy w baraku roboli Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W połatanych gaciach biłbyś rekordy w sprincie, żeby zająć dobre miejsce w kolejce, kolejno, do kibla i pod lodowaty prysznic (Dwa razy w tygodniu z mydłem! Ale wtedy trzeba wstać o 3 nocy…), po którym rześki jak skowronek zaiwaniałbyś do roboty na taśmę, po drodze kłaniając się figurze św. Łokurwy łod wszelakiej szczęśliwości i pryncypałom swoim. Przez minimum osiem godzin tyrałbyś na taśmie, słuchając Zakładowej Rozgłośni Radiowo-Propagandowej, która pomiędzy puszczaniem najnowszych hitów takich jak: „Allahu, czy ci nie żal” grupy Kebab, czy „Super-Otaku Masturbation” Agonizing Necrosadistic, zapewniłaby ci odpowiednia porcję tego co robol ma wiedzieć. Po powrocie do baraku byłbyś tak zrąbany, że myślałbyś jedynie o dwóch rzeczach. O tym jakie to szczęście niepojęte cię spotkało, że Jego Ekscelencja, Wieczny Prezes, Jan Byczywąs raczył cię zatrudnić i o spaniu, a nie oglądaniu jakiejś szmatławej telewizji. /Wacek Kuśka, starszy robol na taśmie Łódzkiego Wydziału Fabrycznego, Pierwsza Zmiana.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Rób doktorat

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Powiedział koleś który cały dzień spędza przed kompem

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Złom możesz wyjebać za okno.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. „Udało się bez wulgaryzmów..”
  Przynajmniej jedna kurwa by nie zaszkodziła…

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Chcesz być szczęśliwym człowiekiem? Przestań oglądać telewizje i czytać wiadomości. Gwarantuje poprawe samopoczucia już po 14 dniach!!!! Sprawdzony system i DZIAŁA !!!!
  Pozdrawiam szanownie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Brawp popiram mysle podobnie same szmaty w tej TV

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jakbyś wiedział ile zarabiają za te szopki to jeden wulgaryzm (znaczy się kurwa) by nie wystarczył..

  1

  0
  Odpowiedz