Transport w Styczniu i Lutym

Cześć Wszystkim działam w branż transportowej i to co w tym momencie się odpie.rdala to przechodzi ludzie pojęcie – Koszty z jakimi pracodawca musi się zmierzyć wraz z większym wydatkiem na PALIWO , LEASING , ZUS to przechodzi ludzkie pojęcie, stawki za km są poniżej rentowności i zwyczajnie godności , w tym momencie już nie ma znaczenia tabor jaki posiadam (mega , standard , chłodnia ) w budowlance spowolnienie jak i w całym sektorze gospodarczym , spożywcza branża na chłodniach dociśnięta przez gigantów rynku na skraj ubóstwa , Kierowcy tylko chcą więcej i więcej bo im się należy a dokładać do interesu już zwyczajnie mi się znudziło. Sprzedać to wszystko wpizdu , wyjechać na rok do Azji przemyśleć i zobaczyć co będzie dalej ?

10
8

Komentarze do "Transport w Styczniu i Lutym"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Azja niby wolna od Unijnego ZSRR, ale kultura całkowicie inna, coś za coś. Równie dobrze mógłbyś sobie przemyśleć sprawę na jakimś fajnym włoskim zadupiu, oprócz przemyśliwania nauczyć się ładnie włoskiego, który jest najbardziej zbliżony do łaciny, a tym samym miałbyś z górki przy nauce kolejnych z tej samej rodziny tj. hiszpan, francuz, portugal, rumun. To dałoby Ci być może taki horyzont i punkt widzenia, że śmiałbyś się później sam z siebie do lustra z kieliszkiem wina jakim cudem chciało Ci się przez tyle lat pierdolić z jakimiś ciężarówkami w chujowo-pogodowej krainie 😉 Pozdro Byku, szukaj!

  3

  1
  Odpowiedz
 3. Odpierdala, a nie odpie.rdala.
  ludzkie, a nie ludzie.
  Przed to i przed bo powinien być przecinek.
  Z dużej litery piszemy po kropce, a nie po przecinku.
  Pan Grammarnazi

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ile januszu płacisz swoim pracownikom?
  Najpierw to napisz skurwysynyie.

  1

  4
  Odpowiedz
 5. Tak wypierdalaj do Afryki.
  To nauczysz się co to nędza.

  2

  3
  Odpowiedz
 6. Co ty pierdolisz. Wreszcie PIS zrobił porządek z takimi januszami biznesu. W Polsce jest coraz lepiej. Wyższe płace minimalne, dopłaty do wszystkiego, inflacja spada, paliwa coraz tańsze, rosja przegrywa z nami wojnę, wolność i tradycja trumfuje. Uporano się też z przekrętami tuska i po. Buduje się masę nowej infrastruktury, nawet polski samochód niedługo będzie.

  1

  5
  Odpowiedz
 7. To dobry pomysł ten kraj to nie raj. Jego mieszkańcy też w tym nie pomagają.

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Przed przecinkiem nie stawiamy spacji.
  Lord Grammarnazi
  PS. Trzeba było myśleć trzy i pół roku temu, zresztą każda władza ma Cię w dupie, ta w Azji też.

  1

  0
  Odpowiedz