Trzecia płeć

Moja żona w wyniku błędu lekarskiego musiała mieć wycięte narządy rodne. Nie może z powodu zakrzepicy przyjmować zastępczej kuracji hormonalnej, więc w młodym wieku ma już klimakterium. Charakter jej się pogorszył, nie ma dnia bez kłótni czy zaczepki. A co gorsza nie ma już popędu płciowego. Jestem teraz trzecią płcią – powtarza i te rzeczy nie sprawiają mi już przyjemności. Tak więc zostałem odstawiony od łoża i nie jest mi z tym dobrze. U mnie nic nie zanikło i dalej mam ochotę na te sprawy. Tylko przecież nie pójdę do profesjonalistki, bo nie wypada, a żebrać o współżycie u własnej żony jest poniżej mojej godności. I pomyśleć, że jeszcze niedawno marzyłem o takiej sytuacji, że nie będzie mi grozić niechciana ciąża i wreszcie sobie poużywam. Żonka jest jeszcze młoda i dalej mnie rusza, a tu taki klops. Śrut.

39
18

Komentarze do "Trzecia płeć"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ups… To przesrane… Nie mam pojęcia, czy to i coś da ale zerknij na portal: poradnikzdrowie. pl pod temat: „jak złagodzic objawy menopauzy” i na stronę: portal.abczdrowie .pl (temat: „niefarmakologiczne metody leczenia menopauzy”). Może to coś da. Może choć trochę się ruszy. PS. A żona mogłaby pomyśleć, że ci się chce i te nogi czasem rozkraczyć, albo chociaż loda zrobić.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Toś sobie wymarzył. Nie zazdroszczę.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No ale zmiana płci to jest bardzo dobry pomysł ponieważ dzięki temu przyrost naturalny jest mniejszy,i przez to ubywa gojów,więc propagujemy wśród gojów zmiane płci i proponujemy daleko idącą pomoc w tym zakresie

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Buk tak chciał! Każdy katol powie ci że żydowski pambuk cie kocha w ten sposób.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Weź jej to samo powiedz, wszystko jak tutaj i wytłumacz jej sprawę, że masz swoje potrzeby i że nie chcesz żyć jak stary dziad, Jak kobitka jest mądra to przemyśli i zrozumie. No chybaże jest tak że to trwa krótko, i sobie z tym jeszcze nie radzi, a Ty chcesz ją pukac 4 razy w tygodniu, to jesteś niepoważny. Zresztą u kobiety dużo większa jest kwestia w głowie, więc Ty się o nią postaraj, a jej niech się zachce, bo powinna też się troche postarać.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. „I pomyśleć, że jeszcze niedawno marzyłem o takiej sytuacji, że nie będzie mi grozić niechciana ciąża i wreszcie sobie poużywam.” tiaaa, wielu się na to łapie, że będzie seks po ślubie a tu jedno wielkie nic.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Wniosek o rozwod i uniewaznianie malzenstwa z winy malzonki – nie da Ci dziecka, nie daje Ci dupy wiec nie wywiazuje sie ze swoich malzenskuich obowiazkow,koniec kropka. Rozwód z orzeczeniem o jej winie powinien byc dosc prosty 🙂

  2

  1
  Odpowiedz
 9. pewnie sąsiad ją używa hehe
  idź na dziwki

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Przede wszystkim – po ile macie lat? Bo tak to nie można stwierdzić jak ci pomóc!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Wykastruj się i tak sobie dożyjecie spokojnie do smierci

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Utnij kutasa i przyslij do mnie w paczce.Ja go usmaze z jajeczkami i cebulka.

   0

   0
   Odpowiedz
 12. rzona nie jest tylko do jebania skurwysynie

  0

  1
  Odpowiedz