Uwaga! Brajanek w aucie!!!

Nie wiem jak dla was, moja droga społeczności, ale dla mnie naklejki ostrzegawcze na szybach samochodów, informujące o tym , że dziecko jest w środku, to wyżyny drogowego bezsensu. Szanowne matki, szanowni ojcowie. Nie jesteśmy idiotami, widzimy wasze auta na drodze z odległości co najmniej kilku kilometrów, chyba że jest mgła. Nawet gdy pijany maniak w was wjedzie to i tak będzie miał wasze dzieci w głębokim poważaniu. Zamiast nalepiania durnych trójkącików na tylnej szybie, włącz światła, włącz myślenie na skrzyżowaniu, miej oczy dookoła głowy (motocykle są wszędzie), uważaj na pijanych pojebów. A naklejkę przyklej sobie na czoło i miej na uwadze, że twoje dzieci to twój problem i jak wymusisz pierwszeństwo, albo będziesz wyprzedzał na trzeciego mając dzieci w aucie to jest tylko i wyłącznie TWOJA wina.
I UŻYWAJCIE HAMULCA ZAMIAST KLAKSONU.
Serdecznie pozdrawiam i życzę szerokiej drogi 🙂 Z poważaniem: młody kierowca.

97
8

Komentarze do "Uwaga! Brajanek w aucie!!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja jak widzę taką frajerską naklejkę, to przyklejam się do zderzaka i jadę tak z 10 min za frajerem odklejając się i podjeżdżając agresywnie na zmianę dopóki w końcu sam nie zjedzie na pobocze i nie puści mnie żebym pojechał dalej.

  7

  20
  Odpowiedz
  1. Kutas!!! Tak ich nazywamy

   7

   0
   Odpowiedz
  2. Sam jesteś frajerem.

   3

   0
   Odpowiedz
 3. Cieszę się, że masz w dupie naklejkę na mojej tylnej szybie. Nie wożę dzieci samochodem a naklejka już była kiedy go kupowałem. Nie zdzieram naklejki, m.in. dlatego że wiem, że masz ją w dupie. Młody jesteś więc takie niuanse zrozumiesz, gdy dorośniesz.

  9

  11
  Odpowiedz
  1. No coż.
   Masz pecha….

   1

   1
   Odpowiedz
 4. Naprawdę myslisz ze karyna z sebixem mysla?trza sie brajankiem pochwalic bo to jedyne osiagniecie

  25

  3
  Odpowiedz
 5. Poza tym wielu pojebańców jeździ autem, będąc pod wpływem alkoholu, narkotyków, albo tacy pierdolnięci jadą 20 godzin bez zrobienia dłuższej przerwy. Wiecie dobrze, co znaczy. Wasze życie jet zagrożone zawsze, na ulicy na sto procent. B. wiele osób nie ma w ogóle prawa jazdy. Albo mają to głęboko w d…e, albo utracili je przed wielu laty, albo ryzykują i jeżdżą bez papierów od b. dawna. Miejcie to na uwadze. Najwięcej osób ginie na drogach, co jest najbezpieczniejsze? Oczywiście kolej, pociąg. Tak, dobrze czytacie.

  2

  1
  Odpowiedz
 6. Już któryś raz czytam żale o tych nalepkach… Co to was boli ,dla mnie całkowicie obojętne ,bardziej zwrócę uwagę na taki pojazd ,bo ktoś kto ma taką naklejkę prawdopodobnie jeździ 50 i w razie W nie ogarnia. Czemu nikt nie ma bólu o matołów nalepiających sobie nalepki :”M3″ na skode fabie ,”jedź za mną,znam skróty” , „sfinansowane z 500+” , „diesel musi dymić”, „lubię zapierdalać” i tak dalej z moim faworytem „nie trąb pojebie bo jadę na glebie” to są dopiero podludzie ,co ty masz do ludzi z nalepką dziecko w aucie to ja nie rozumiem ,ja ich wyprzedzam i jadę dalej. Polecam.

  2

  6
  Odpowiedz
 7. Ta naklejka nie jest dla Ciebie, debilu, tylko dla straży pożarnej/pogotowia. Ta naklejka to znak, że w aucie MOŻE znajdować się gdzieś dziecko – ma to kolosalne znaczenie, jeśli auto jest po np. czołówce i dachowaniu i nie wygląda już tak pięknie jak na plakatach w salonie, tylko wymaga cięcia nożycami hydraulicznymi.

  9

  4
  Odpowiedz
 8. Ja też uważam, że ta naklejka powinna być dobrowolna.

  0

  0
  Odpowiedz