Walka Mameda ustawiona

Nie o to chodzi, że wygrał. Nie o to co pokazał. Tylko o jego przeciwnika. Każdy kto widział walki jego przeciwnika wie, że było kontrowersyjnie było mocno nie tak. Manhoef słynie z agresywnej postawy z zadawania ciosów. Zobaczcie walka Manhoefa z Cyborgiem – przecież to była jakaś masakra. Nie wiedziałem, że można przyjąć tyle takich ciosów i nie upaść. Mamedinio nie miał by z nim najmniejszych szans. Jestem w stanie zrozumieć nawet, że stres, że gorszy dzień ale Manhoef nie walczył źle! On kurwa w ogóle nie walczył!!! Nie zadawał ciosów. To jakaś paranoja. A taką miałem nadzieję aby Mameduni wpierdolił. A huj tam z Mamedinem szkoda Pudziana. Debile go pojeżdzają a on zrobił błąd trudno najlepszy nie będzie. Ale jest przekozakiem już i tak za to co osiagnął. Widać, że dynamiczniejszy jest ale technika jeszcze nie ta.

61
72

Komentarze do "Walka Mameda ustawiona"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zgadzam się w 100% dlatego już dawno przestałem te walki oglądać

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Mameda sztucznie wykreowany na supebohatera a tak właściwie to dostał by wpierdol od każdego lepszego zawodnika. Jedyna opcja wygranej z Manhoefem to ta, żeby tamten nie uderzał rękami. No to nie uderzał i się dogadali:)

  0

  1
  Odpowiedz
 4. nie oglądam takich sportów ale cóż jeśli faktycznie takie spostrzeżenia to co tu dużo gadać cały świat jest ustawiony.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kurde właśnie oglądałem walkę i też mnie to rozwaliło ze Manhoef nie walczył…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. I na drugą rękę. Raz lewą raz prawą.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Z Mamedem to było by dobrze jeśli naprawdę chciał by wyjść z KSW i powalczyć za oceanem. Jak by trafił do UFC, Strikeforce, czy Bellatora było by wiadomo ile jest warty. A tak to w Polskim KSW zawsze będzie podejrzenie że dostaje ogórków do obicia co by sobie ranking podbił.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. eee…Co to jest mameduni? To jakaś turecka potrawa?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Mamed to ciota. W wywiadzie na treningu o ewentualną walkę z Alisterem Overeemem odpowiedział, że to nie moja kategoria. Ale kiedy już Kuba Wojewódzki w swoim programie spytał go o walkę z Mariuszem Pudzianowskim to od razu zaczął się chwalić, że by wygrał. A wy jesteście frajerami i cieciami bo mu kibicujecie. Chwali się a dupa potrafi jednostrzałowiec:)

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Khalidovienkio walczy cieńko

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Melvin by nie przyjechał na ksw żeby sie podłożyć, on walki nie przegrał od 2010 roku, kto by chciał taką serie przerywać? Dla kasy? UFC płaci lepiej 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Haha jakie odkrycie. Przecież wraz ze wzrostem pedalstwa rośnie sprzedajność. Zobaczcie ile kobiet zrobiło by wam loda za np 17tysi. A teraz pomyśl ilu mężczyzn by to zrobiło. Żaden, co najwyżej jakiś by ci wyjebał za taką propozycję. Mężczyzna albo ma sex bo lubi albo nie ma jeśli z kimś nie chce. A kobieta może nie chcieć ale możesz ją kupić. Jaki morał? Prawdziwych Mężczyzn nie kupisz. Oczywiście pedały to nie mężczyźni więc wraz ze wzrostem pedalstwa rośnie sprzedajność. Niestety nas, prawdziwych mężczyzn jest coraz mniej, bo część z nich wygineła wskutek lobby pedalskiego jak np Sokrates, Lincoln, Kennedy, Lenon, Popiełuszko.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Mi się wydaje że świat zmierza ku końcowi, długa zima, powodzie, nawet kurwa walki są pojebane.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Zapraszam do ostrej rywalizacji w naszym łódzkim oddziale fabrycznym. Taśma zapierdala jak nigdy dotąd, a nasze walki nigdy nie są ustawiane. Trzy stówy do łapy i pędź ze swoim CV do nas. Pokaż, że jesteś mężczyzną!

  0

  0
  Odpowiedz