Wesołego dnia tortur i śmierci w męczarniach!

Wyjaśnijcie mi coś, bo nie jarzę. W środę dzieci i młodzież szkolna żegnają się z nauczycielami i między sobą uroczym „Wesołych świąt”. To samo robią w piątek pracownicy i pracodawcy, życząc sobie w dniu śmierci swojego idola „Radosnych świąt”. Ok, niedzielne zmartwychwstanie raczej nie jest niespodzianką i można się go spodziewać już w piątek, ale może by tak poczekać z wesołymi życzeniami właśnie do niedzieli? Skąd to ujadanie za kolejnym dniem wolnym od pracy (piątek), skoro wszyscy mają tą mniej przyjemną część „historii” w dupie i od razu przeskakują myślami do niedzielnego ochlaju i wyżerki? Z okazji piątku życzę Wam przy okazji piatku, waszym zwyczajem, wesołego dnia tortur i śmierci w męczarniach! A już największą bekę mam z ruchomości tego święta wiosny, ukradzionego poganom (święte jajko, święty kurczak i święty zając niech żyją!). Wyobraźcie sobie urodziny co roku obchodzone innego dnia, albo ruchomą datę rozpoczęcia lub zakończenia którejś z wojen. Buhaha!

44
74

Komentarze do "Wesołego dnia tortur i śmierci w męczarniach!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jebać katolskie bliskowschodnie mity i legendy ludów prymitywnych. Tylko Latający Potwór Spaghetti jest prawdziwy i jemu oddaję cześć i chwałę!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. W koncu fajna chujnia 🙂 Wszystko przez to ze katole to jebane debile i kurwy nawet nie wiedza co swietuja. Czekoladowy zajac i kolorowe kurze jajko to pewnie byly ostatnie rzeczy opierdolone przez Jezuska zanim w kalendarz jebnal 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Silna ekipa jarla ragnara płynie zrobić rozpierduche w anglii

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Chyba u ciebie w domu tak jest!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Rysiek z klanu nie żyje !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Bozenka z klanu ostrzega przed kartonami na poboczach polskch dróg. Jedzźcie bezpiecznie

  0

  0
  Odpowiedz
 9. BO ochlaptusie, Jezus umierał za NAS!! dlatego, każdy każdemu życzy radosnych chwil, gdy ta „historia” była smutna itd.
  Moze skończ gimnazjum, potem się wypowiadaj gimbusie!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. 8. Nie za nas żydokatolski ćwoku tylko za Żydów bo nic nie wiedział o tym co jest za pustynią a co dopiero o Wolsce czy Polsce do krórej ta żydowska religia przyszła w 966 roku.Mieszko przyjął chrzest by uniknąć najazdu miłosiernych chrześcijan bo wiedział co sie dzieje w innych krajach z tymi co odmawiają. Ciekawe dlaczego ten „bóg” sie nam nie objawił i nigdzie tylko zawsze ogniem i mieczem bogobojni „nauczali”?Podobno matole oddał tak mówił, podobno go ukrzyżowali to taka legenda. Nie indycz sie ćwoczku bo zadyszki dostaniesz. Reagujesz złością jak każdy katomatoł a katoamtoły mają za świętych takie potwory jak de Anchieta i Loyola. O czym to świadczy? Ponadto „szanuj bliźniego jak siebie samego” a wy to przykazanie olewacie i macie gdzieś.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. chciałbym to skomentować ale wyczułem gimboateizm… idź dziecko, pomóż mamie i zapierdalaj z koszyczkiem. Jak spotkasz kolegów to możecie zapalić papierosa na czterech (tylko żeby sąsiadka nie widziała!) i poujadać, ale te katole głupie, że takie koszyczki noszą

  0

  0
  Odpowiedz
 12. No chyba odrobina zyczliwości jeszcze nikomu nie zaszkodziła, niezależnie od okoliczności i rytmu kalendarza. W programowo ateistycznych, choć pełnych przesądów Chinach też są różne święta ustalane za pomocą kalendarza lunarnego, a więc ruchome i też ludzie składają sobie życzenia, nie robiąc z tego problemu, bo to nie daty decydują o tym co łączy ze sobą ludzi, tylko szczere intencje i dobrze jest gdy one rzeczywiście nam podczas składania źyczeń towarzyszą.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Nie wierzę w boga i święta są dla mnie właśnie okazją do obżarstwa. Ale i do spędzenia czasu z rodziną, której aż tak złej nie mam. Więc niech sobie będa, a jak ci nie pasuje to sobie do Rosji jedź. Jedna gwiazdka od Dawida.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Data Wielkanocy jest ruchoma bo przypada na weekend następujący po pierwszej pełni Księżyca po równonocy. To astrologiczne święto, oznacza zwycięstwo słońca nad nocą (dzień stał się dłuższy od nocy), odrodzenie się życia na ziemi po zimie – a więc jedzenie i ciepło. Religia posługuje się astrologiczną prawdą, nazywając ją po swojemu. Radujmy się więc, bo dla życia jest to ważne święto.
  Boże Narodzenie za to mówi o ukrzyżowaniu, bo słońce umiera (najkrótszy dzień w roku) i zaczyna wędrówkę w „górę”, w Wigilię dzień się zaczyna wydłużać – rodzi się nowe.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. No to zobaczymy jak będziesz szczekać gdy będziesz umierać. Wtedy to wszyscy nagle się nawracają. Jezus umarł za nasze grzechy a jeśli komuś nie odpowiadają nasze poglądy religijne to niech przynajmniej nie obraża katolików.

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Tu święty zając: a weź, spierdalaj…

  0

  0
  Odpowiedz
 17. 15. Wy katomatoły macie tylko prawo obrażać. Inni powinni pokutować.Kiedyś za sprzeciw były takie „nauki” jak zdzieranie pasów skóry, pojenie wrzątkiem czy palenie żywcem, których kursant nie przeżywał. Lepiej zacznij swe pokuty katolu bo cie ten bóg do nieba nie wpuści.Tylko jest tak że całe życie bycie chujem można odkupić szmalem albo paroma paciorkami więc żaden katol nie przestrzega przykazań. To jest fałsz tej żydowskiej religii. Jak zaczniesz umierać………..a co ty jesteś adwokatem swego boga katodebilku? Bo straszysz jakbyś już tam był.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Jesteś tak głupi, że nie warto ci niczego wyjaśniać bo i tak masz swoją teorię.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. o co ci sie rozchodzi? wydajnosc na taśmie spadła czy co?

  0

  0
  Odpowiedz
 20. a ja całe święta się modliłem żeby dziewczyna się we mnie zakochała i żebyśmy byli razem

  0

  0
  Odpowiedz
 21. do 1) Ile w tobie nienawiści do katolików. Coś jest z tobą nie tak. Ja katolik nie uważam, że twój „Latający Potwór Spaghetti” jest prymitywny. Być może Cię zbawi. Wierz w niego szczerze a dostąpisz królestwa niebieskiego czy tam jakiegoś innego. Niech ma Cię w opiece twój L.P.S. Amen.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. 21. Więszych mistrzów nienawiści niż wy katolickie mendy nie ma na ziemii. Może islamska ciemnota wam tylko dorównuje. Tacy jak ty tu NA ZIEMI są robakami, sługami i tam też będą robakami i sługami bo bogacze za kase kupią sobie odpust i pierwszeństwo w niebie. Tak katole wierzcie w niebo i wasze cuda:) Wasze klechy obiecują raj po śmierci tworząc piekło na ziemii.

  0

  0
  Odpowiedz