Wpierdalanie się w rozmowy

Ostatni zaczęła wkurwiać mnie tendencja niektórych ludzi do wpierdalania się i przerywania cudzych rozmów. No ja pierdolę. Szczególnie jedna kretynka z klasy robi to już któryś raz z kolei kiedy rozmawiam z jej koleżanką. Normalnie gadam, a ta pizda podchodzi i zaczyna pierdolić jakieś głupoty na kompletnie inny temat, nie zwracając na mnie nawet uwagi. Do ciężkiego chuja, chce normalnie z kimś pogadać na dany temat, a ktoś taki spierdoli ci to, zwłaszcza jeżeli go nie lubisz. Może to brzmi jak chujowy problem, ale głównie chodzi o to, że ludzie nie mają w tych czasach żadnego kurwa poszanowania dla czyjejś prywatności i za grosz jebanej kultury. Jak Boga kocham następnym razem jej przyjebię.

49
24

Komentarze do "Wpierdalanie się w rozmowy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Miłość do Boga nie ma tu nic do rzeczy, coś Ci się popierdoliło, delikatnie mówiąc. A propos mówienia – następnym razem powiedz wytłumacz koleżance dosadnie, co to jest wpierdalanie się w cudzy dialog. Dopiero „kolejną razą” przyjeb, ale bez ostrzeżenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Mój były facet zdradzał mnie z babami na portalach randkowych. Nośił swój telefon nawet do kibla albo trzymał przy dupie. Robił to jak byłam w pracy i zarabiałam pieniądze bo mój eks był śmierdzącym leniem.
  Jak mój obecny partner chwyta za telefon to aż źle mi się robi.Najgorsze jest w tym że go z tego powodu na tajniaka kontroluje.

  Wiesz mi… tacy ludzie potrafią zniszczyć człowieka i pogląd na cały świat.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Weź wielki młotek, zajdź od tyłu i przyjeb jej z całej siły w łeb. a potem wsadź w ryj granat i wyciągnij zawleczkę. No i spierdalaj niezwłocznie… to mówiłem ja, stary saper Jarząbek.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Ta, dobry pomysł, Jarząbek! Ja przyślę granaty!

  1

  0
  Odpowiedz