Wulgarne dziewczyny

Jak wyżej, nie wiem do czego zmierza ten świat, ale chyba do niczego dobrego. Dziewczyny mamy w Polsce piękne, idąc ulicą można się zakochać i to kilka razy dziennie, ale z roku na rok stają się coraz bardziej wulgarne. Rozumiem można od czasu do czasu sobie przekląć, nawet dodaje to nieco pikanterii i nie przeszkadza, ale jak młoda panna, 20-25 lat w kilku minutowej rozmowie ze znajomymi co chwile rzuca kurwami, chujami itd. to chyba coś jest nie tak. I nie to że bóldupie bo gdzieś na ulicy przysłuchałem się jak jedna dziewczyna tak się zachowuję, o nie. Byłem wczoraj w 3 różnych miejscach i w każdym spotkałem ten sam tym świń- jak to teraz barwnie mówią młodzi na panny:) Wszędzie wulgarne, głośne gówniary zachowujące się jak by były pępkiem świata. Kurwa, może trafiłem w złe miejsca, ale w każdym z nich stężenie takich pacjentek było porażające. Nic kobiecego w takim zachowaniu nie ma, chyba że chcą zaimponować młodym dresiarzom, to wtedy może jest to metoda. Nie chce tu kreować się na jakiegoś obrońce kultury wśród młodzieży, bo sam nieraz klnę jak pojebany, ale jak jestem w miejscu publicznym w którym jest masa ludzi, to staram się okazywać jakikolwiek poziom.

69
7

Komentarze do "Wulgarne dziewczyny"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niedźwiedź do Cesarzowej. Kleszcze ujebały gąsiora.

  3

  5
  Odpowiedz
 3. Dziewczyny nie szą od słuchania i analizowania ich słów, tylko od ruchania.

  7

  3
  Odpowiedz
 4. „Dziewczyny mamy w Polsce piękne, idąc ulicą można się zakochać i to kilka razy dziennie” Oj już weź tak nie pierdol. Prawie 40 lat chodzę po tym świecie i albo w takim gównianym zakątku żyję, albo tacy jak ty w kółko pierdolą o tej urodzie tutejszych cip, wciskając na siłę ciemnotę. A prawda jest taka, że może na co setnej idzie od biedy oko zawiesić. I może gdzie indziej jest pod tym względem gorzej, ale wali mnie to, bo ja tam nie mieszkam, tylko, kurwa, tutaj. A tu jest z tym chujnia i śrut. Zobacz, kto wygrywa międzynarodowe konkursy piękności i ile supermodelek (nie mylić z wieszakami) pochodzi z rożnych krajów świata a ile z cebulackiej Bolandy. I co? Przypadek? A może, kurwa, zmowa reszty świata, co? Taki wał. To w większości uroda pszenno-buraczana, połączona z nadwagą, tonami tapety i totalnym bezguściem. A „najlepsze” są otyłe, tłuste lochy, które na dokładkę jebną sobie fryzurę w jakimś nietypowym oczojebnym kolorze… Przebijają je tylko tipsiary o konsystencji przypieczonego plastiku. Przy tych dwóch przykładach, to na siłę paskudnie farbowana na blond, który rzadko której pasuje i do tego straszy odrostami, laska to jeszcze może uchodzić za ładną. No na takim tle to nic dziwnego, nie? Choć fakt, dzisiejsze młode pokolenie lasek i tak lepiej wygląda niż za czasów, gdy ja miałem lat kilkanaście-dwadzieścia. Ale to głównie dlatego, że część z nich lepiej o siebie dba niż wtedy. Taki już mój niefart… Jak widzę zdjęcia mojej klasy z podstawówki i średniej, to nad dziewczynami idzie się załamać… Mało która spełnia(ła) jakiekolwiek standardy. Nawet worek na głowę by nie pomógł. Nie wierzysz, to wejdź gdzieś na Naszą Klasę, znajdź sobie zdjęcia z roczników lat 80-tych i początków 90-tych, najlepiej w jakiejś prowincjonalnej mieścinie, i porównaj, choćby z tym, co dzisiaj po ulicach łazi. PS. A co do tematu wulgarności to 100% prawdy.

  4

  5
  Odpowiedz
 5. No ale to dobrze, to znaczy, że już nie przeszły przez pierwsze sito Twoich eliminacji. To znaczy, że nie są dla Ciebie, mimo, że ładne i od razu o tym wiesz. A gwarantuję Ci, że są i takie, co nie klną co drugie słowo. Ogólnie młodzież jest rozwydrzona, ma wszystko, Ipady, chuje muje, tablety, nic im nie brak i myślą, że świat należy do nich. Jeszcze się zdziwią, jak wylądują w Macu na kasie.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Jest znacznie gorzej, te dziewczyny to z zewnątrz perfumeria (tania) a w mózgu szambo. Tam nie ma ani cna zasad. Ogólnie ten kraj jest przereklamowany, bo na każdym kroku lipa i oszustwo, kupujesz bułkę – wpierdalasz papier, kupujesz farbę – złazi po pół roku, kupujesz ciuch, po praniu wygląda jak zmięta gazeta, ale bez wątpienia największa chujnia jest z kobietami. Bierzesz sobie śliczną laleczkę na żonę, po roku małżeństwa masz roztytą gderającą, śmierdzącą fajami, wulgarną kurwę, która opierdala berło połowie korporacji, albo połowie osiedla (zależy, czy brałeś wykształconą, czy nie). Nic dziwnego, że każde kolejne ich pokolenie wychowane przez takie mamusie (bo tatuś oczywiście chleje z rozpaczy, albo przycina komara w pasacie na autobanie) jest gorsze niż poprzednie

  4

  5
  Odpowiedz
 7. A dlaczego nikt się nie czepia wulgranych chłopaków? Szowinistów i patologii jak na chujni? Jak czytam komenty na chujni to stwierdzam że to z facetami jest nie ok

  6

  2
  Odpowiedz
 8. Masz pretensję bo kobiety dzisiaj zachowują się identycznie jak faceci od zawsze? A kim Ty jesteś by wyznaczać mi standardy?

  6

  2
  Odpowiedz
 9. Abu Janusz wrócił :):)
  Jak tam w Sieradzu?

  1

  0
  Odpowiedz
 10. @8. „Abu Janusz wrócił :):) Jak tam w Sieradzu?” Jak zwykle -posuwanie kóz w przerwach między krzewieniem dżihadu.

  3

  0
  Odpowiedz
 11. @6 i 7 – kobieta a facet – uwaga uwaga – to różne płcie i rządzą się swoimi prawami, również w sferze kulturowej. Co wypada kobiecie, nie wypada mężczyźnie i odwrotnie.

  1

  3
  Odpowiedz
 12. @6 – bo chodzi o to, że mężczyźni postrzegają piękne samice jako nieskazitelne i tak np. kobieta nie sra tylko wypuszcza motylki 😉 @7 – przynieś mi jedzenie i umyj te kafelki. No już!

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Na szczęście nie mam z tym problemu i w mojej klasie dziewczyny są nawet za miłe , boją się odezwac niestosownie

  2

  3
  Odpowiedz