Zajebiście dowcipne opisy na gg

Siedzę sobie z kumplami na chacie i jak zawsze oglądam brzydule w tv.. ogólnie spoko.. tyle że przypadkowo dojebało mi się że Marek z Ulą robią sobie zdjęcia nad Odrą, a nie nad Wisłą, bo jak zapewne wiecie przez stolicę nie płynie odra tylko Wisła właśnie… Chujnia trochę, że tak powiedziałem ale jakoś się tak nieświadomie zamotałem przypadkowo zupełnie. To jeszcze chuj! moi zajebiści kumple mało się nie osrali ze śmiechu. Spoko, nawet zabawne to było tyle, że jeden z moich zajebiście dowcipnych lokatorów dodał sobie dzisiaj opis na gg o następującej treści: „…zdjęcia z Markiem nad Odrą w Warszawie” no i moje imię i nazwisko. Można się pośmiać chwilę ale żeby na drugi dzień sobie dawać to na opis na gg i jeszcze podpisać, że to moje słowa to już chujnia doskonała. Po chuj on to napisał to ja nie wiem widocznie nie można już się pomylić.. Szkoda tylko ze jak przypadkowo powiem, że nie jest alkoholikiem (a jest oczywiście) to sobie tego na gg w opisie nie pierdolnie jak to się ja nie pomyliłem zajebiście.. chujnia jak fix!

30
58

Komentarze do "Zajebiście dowcipne opisy na gg"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja bym się kurwa powiesił. Człowieku kumple mają nasrane na głowie, i tak musi być ;). Raz Ty śmiejesz się z nich, raz oni z Ciebie. Taka kolej rzeczy.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. …poza tym nie nie wyrzucaj kumplom od alkoholików, bo pewnie razem siedzicie w swojej norze i ciapiecie berbeluchy aż się uszy trzęsą;)))

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dokładnie, smianie rzecz ludzka.
  Tylko powiedz kumplowi żeby zdjął nazwisko i zostawił inicjał albo ksywkę albo co, bo nazwisko to jednak poważna sprawa.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie przesadzaj!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Strasznie po chuju chujowa ta chujnia…

  0

  0
  Odpowiedz